Gadu pēc vīra nāves Elīna Maligina joprojām netic mīlestībai

tautaruna.lv 6.dec 2018
 
F64
Pagājušā gada decembrī 52 gadu vecumā nomira uzņēmējs Valērijs Maligins. Gadu pēc Maligina nāves viņa atraitne Elīna Maligina izdevumam "Ieva" atklāj, ka netic mīlestībai.

Elīna ir pārliecināta, ka Valērijs bija viņas ideālais cilvēks.

"Uzskatu, ka kopā ar Valēriju piedzīvoju absolūto mīlestību. Tādu mīlestību, par kuru reiz runāju diezgan skarbi un skeptiski. Protams, arī attiecībās ar manu pirmo vīru (režisoru Dž. Dž. Džilindžeru) bija mīlestība. Taču cita mīlestības forma. Kopā ar Valēriju ieraudzīju to, ko iepriekš nebiju redzējusi, ko spēju tikai iztēloties. Viņš bija mans ideālais cilvēks, es viņu atradu. Tikai viņš no manas dzīves izdzisa tik ātri, ka.." saka Elīna.

Viņa piebilst, ka motivācija dzīvot tālāk ir viņas meita Hanna, par kuru ir jārūpējas. Arī ģimene un draugi Elīnu morāli abalsta.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kas viņai ar mīlestību, noteikti nepateikšu, jo viņas gultai blakus nestāvu un arī sveci neesmu rādījis. Viens gan, ko viņa teica «Ievai», ka tagad ir pārcēlusies uz Krieviju un interresējās par visādām daiļām mākslām..

6.decembris 2018 Atbildēt

jā...laikam jau tikai Absolūtas mīlestības gadījumā vairākas reizes jāmūk no mīļotā vīra,jāpaziņo puspasaulei,ka "man reiz pietiek" un jāiesaista policija,lai tā neļautu vīram tuvoties mīļotajai sievai.Bet pie absolūti mīļotā vīra kapa jālavās tā,lai tik neviens nepamanītu un tad,kad vīrs jau labu laiku kā dus apglabāts.Tā ir īsta absolūta mīlestība.Un komentam jāpiebilst,ka viņa nevis interesējas "par visādām daiļām mākslām",bet gan pati ir pasaulslavena māksliniece vairākās mākslas jomās.Tā sakot ,absolūta māksliniece,kura,kā jau Svētajos rakstos ir minēts,kā praviete tēvzemē netiek cienīta.Tēzemei nav vajadzīga tāpat kā tēvzeme viņai.Fenomenāli!

7.decembris 2018 Atbildēt

Labs fons bildei ..... varbūt atbilstošs?

7.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas