Nosauktas valstis, kas tiks iesaistītas Trešajā pasaules karā

tautaruna.lv 6.dec 2018
 
AFP/Scanpix
Pirms pāris dienām Eiropas Parlamentā notika ekspertu forums, kurā tika apspriesta attiecību eskalācija starp Rietumiem un Krieviju, kā arī Eiropas nākotne militāra konflikta gadījumā.
Tieši tā iemesla dēļ, ka saasinās attiecības starp Rietumiem un Krieviju, tiek prognozēts globāls karš.

Eksperti redz nopietnus draudus Trešā pasaules kara attīstībai. To varētu provocēt Krievijas vēl lielāka iesaistīšanās konfliktā Donbasā. Proti, ja iejauksies Maskava, sekos NATO reakcija. Tad iespējama Kaļiņingradas apgabala bloķēšana no Polijas puses un cerības uz NATO atbalstu.

Maskava var dot triecienu Suvalku koridoram, līdz ar to lokāls konflikts var pāraugt globālā.

Par karstiem punktiem, kuros var sākties globāls konflikts, eksperti uzskata Donbasu, Azovas jūru, arī Sīriju un Lībiju, kur ir Ķīnas, ASV un Krievijas iesaiste. Arī Turcijā situācija ir nestabila. Bažas rada arī Kosova, kas ir Balkānu centrā. Tur tiek fokusētas vairāku lielu spēlētāju intereses. Piemēram, ASV Kosovā ir izveidojušas vislielāko kara bāzi Eiropā.

Eksperti prognozē, ka saglabājoties pašreizējām tendencēm starptautiskajā politikā, Trešais pasaules karš iespējams laikā starp 2025. gadu un 2050.gadu.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Jā, diemžēl 3.Pasaules karš ir jau sācies, iet lēnu gaitu no Krimas ieņemšanas brīža, nu jau sāk uzņemt ātrāku gaitu. Tas norisināsies Krievijā, Vācijā,Anglijā, ASV, it kā Latvijā nebūs, bet Dzīves līmenis ļoti pasliktināsies tai laikā. Šīs ziņas man pateica jau 3 gadus iepriekš mans Sargeņģelis. Politiskie Eksperti prognozē arī to....

6.decembris 2018 Atbildēt

Vispar tas viss ir smiekliigi... cilveki ir tik neaptesti, alkatiigi, stulbi utt... saakot no parasta ierindas pilsona lidz pat prezidentiem, vieni vienigi idioti... musdienaas vispaar taadam terminam kaa - kara draudi, nevajadzetu eksisteet. Bet Es domaaju ka shaadi draudi bus tik ilgi kamer tieshaam nenotiks kkas taads... veel kas muusdienaas ir nozhelojami, ka eksistee taada parvaldes forma kaa demokraatija... kad 51% idiotu var dikteet 49% normalu cilveeku dziives, Es nezinu kaa kko taadu var nosaukt par demokraatiju, ja tas buutu 90% pret 10%, Es veel varetu saprast, bet vienalga buutu jaarod risinaajums prieksh tiem 10% kas neveelas taadu valdiibu atbalsiit. Loti biezhi dazhadu valstu liideri ik pa laikam izsplauj kko par briiviibu utml... demokratijaa ir taa ka vairakums mazaakumu padara par sisteemas kilniekiem, tad kur ir taa briiviiba?

6.decembris 2018 Atbildēt

Da lai viņi viens otru apsit, tikai lai nelien pie mums (apnicis, ka visi kari iet caur Latviju) un lai nelieto kodolieročus! Cik var kasīties! Kā krievi, tā amerikāņi ir absolūti destruktīvas nācijas.

6.decembris 2018 Atbildēt

Krievija turpina iekarot svešas zemes un rezultāts būs pasaules karš.

6.decembris 2018 Atbildēt

Bet visticamāk, ka lielvalstīm cīnoties savā starpā, tiks sarauti mūsdienīgie sakari, jo Krievija jau tagad lūko, kā tos saraut (pārgriezt ) okeāna apakšā, kuri nāk no ASV, lai visi nonāk atkal tumsonībā, un dzīvo kā pirms 60 gadiem - bez telefoniem, un protams bez interneta, lai neko neviens vairs nevar uzzināt kas bankās kuram ir, (visi , arī negodīgie miljonāri, būs vienlīdzīgi ar tukšiem makiem palikuši ) , .....un kas apkārt Pasaulē notiek. Diemžēl......., bet pārmaiņas būs katastrofālas. Arī vācu val.mēs Latvijā atkal dzirdēsim.

6.decembris 2018 Atbildēt

Neesi neko dzirdējusi par amerikāņu plāniem palaist pavadoņus zemajā orbītā un apgādāt visu Pasauli ar bezmaksas internetu? Tad pat kremlis nevarēs ietekmēt krievu piekļuvi informācijai.

7.decembris 2018 Atbildēt

Nezinu par 3.pasaules karu, bet 4.pasaules karš būs ar mietiem.

6.decembris 2018 Atbildēt

kamēr Krievijā valdīs Putins, tikmēr šāda iespēja pastāv...

7.decembris 2018 Atbildēt

Nemurgojiet par 3PK, noklusējot par Rīgas Latviešu Biedrības īsto likumīgo 1938. gada statūtu aizliegšanu MĀMUĻĀ!

9.decembris 2018 Atbildēt

Komunistu skribenti novērš uzmanību no SVARĪGĀ!

9.decembris 2018 Atbildēt

Lasiet patiesību manā rakstā www :"Mosties, celies, strādā"!

9.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:29

Jaunākās diskusijas