Autoservisā Rīgā paveras baiss skats - kā tāds auto varēja iziet apskati?

tautaruna.lv 6.dec 2018
 
Ekrānuzņēmums/Facebook
Par sociālo tīklu hitu kļuvis Rīgas autoservisā uzņemts video, kurš nepilnas diennakts laikā savācis 122 tūkstošus skatījumu un ar to cilvēki dalījušies vairāk nekā četrus tūkstošus reižu. Videomateriāla kadros redzams, cik skumjā stāvoklī esoša automašīna, pēc uzlīmes priekšējā vējstiklā, tomēr ir "pieņemamā tehniskā stāvoklī".

Kāds autoserviss Rīgā savā sociālā tīkla Facebook lapā publicējis video ar komentāru:

"Pilnībā sapuvusi Mazda 3 veiksmīgi izgājusi tehnisko apskati. Kā tas ir bijis iespējams!!???"

Nelielajā video servisa darbinieks pauž sašutumu, ka automašīna, kurai ir stipra rūsa un tās korpuss praktiski sadrūp rokās. Uz automašīnas priekšējā vējstikla esošā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) izsniegtā uzlīme liecina, ka tehniskā kārtībā automobilis ir līdz pat 2019. gada 8. februārim, kad būs jāiet kārtējā apskate.

Autoservisa darbinieks apšauba, vai šī auto drošību uz ceļa pārbaudījis speciālists, norādot, ka sekas var būt skumjas, ja šāds transporta līdzeklis iekļūst sadursmē.

CSDD publicetā informācija liecina, ka transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates mērķis ir nodrošināt, lai ceļu satiksmē piedalās droši un visiem tehniskajiem parametriem atbilstoši transportlīdzekļi. Transportlīdzekļu tehnisko apskati var veikt tehniskās apskates stacijās visā Latvijā.

Transportlīdzekļu valsts tehniskā apskate CSDD jāveic visiem vieglajiem transportlīdzekļiem, autobusiem, kravas automobiļiem un to piekabēm, kas piedalās ceļu satiksmē un kas reģistrēti Latvijā. Tehniskā apskate netiek veikta mopēdiem, sniega motocikliem un mazizmēra kuģošanas līdzekļiem.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Nekā īpaša un kas lika plēst nost uzlīmētos papīrus, kopā ar visu špahteli..? Man izdevas padomju laikā, iziet apskati ar tadu autiņu, kuram bija pārlūzusi tā pati galvenā šuve, kura tur klāt mašīnas motora nodalījumu pie pārējās virsbūves. Kad brauca visa priekšējā daļā sūpojās, kā kuģis jūrā un katrā bedrē liecās tās abas daļas katra uz savu pusii.. Nekāda sinhrona peldēšana vairs nesanāca. Kādu laiku pat dabūju vēl pabraukāt, bet tad gan laidu to autiņu lūžņos. Tā gan bija valsts mašīna un lai norakstītu, pietrūka kādi 800.km uz spidometra. Toreiz katram autiņam bija savs paredzētais mūžs un tas bija jānoripina, kaut pa garāžas sētu.. Savādāk pie jaunas nevarēja tikt..

6.decembris 2018 Atbildēt

Viss kārtībā! Nav ko jātriecas smukai automašīnai aizmugurē! Tā lūk!

6.decembris 2018 Atbildēt

Anonīms raksts, kas nevieš ticamību. Kāpēc nav nosaukta konkrētā CSDD apskates stacija, kurā uzlīme izsniegta? Lai gan līdz februārim nav tālu, bet rūsēt sākušie autiņi rūsē dienām ātri. Bet es ne par to. Raksts drīzāk pūlas lobēt kādu auto servisu, kurš cenšas iegūt licenzi TA veikšanai autiņiem - jo lūk kādi tur CSDD neprofesionāļi strādā, bet mēs esam balti un pūkaini, zinoši visās tehniskajās niansēs.:DDD

7.decembris 2018 Atbildēt

Varbut tas ir slikts auto serviss,ja nav iespeju pacelt automasinu,Un nesosas konstrukcijas ir veselas.

8.decembris 2018 Atbildēt

Vispār nebiju dzirdējis ka sapuvušu auto dēļ notiktu avārijas, taisni otrādi... Jaunas BMV, un isādas ekstra auto. Dzīvoju Francijā kur dod tehnisko apskati uz 2 gadiem tādiem graustiem un avāriju skaits ir minimāls.Vēl jo vairāk tehnskās apskates nav jāiet piekabēm un motocikliem kuru lietošanas koeficents ir daudz lielāks nekā Latvijā...

10.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:17

Jaunākās diskusijas