SOCTĪKLOS: Gobzems par savu autoritāti politikā nosauc padomju spiegu

tautaruna.lv 6.dec 2018
 
Ģirts Ozoliņš, F64 Photo Agency
Mikroblogošanas vietnē Twiiter uzvirmojušas diskusijas par pašreizējā premjera kandidāta Alda Gobzema (KPV LV) atbildi uz žurnālistu jautājumu, kas ir viņa paraugs politikā.

Žurnāliste Nellija Ločmele raksta, ka Gobzemam lūgts nosaukt Rietumu vai Austrumu mūsdienu politiķi, kuru uzskata par labu paraugu. "Gobzems nevienu nenosauca, bet atklāja, ka viņa autoritāte Latvijas vēsturē ir Voldemārs Ozols. Hm, interesanta izvēle - padomju GRU spiegs," raksta žurnāliste.

Voldemārs Ozols (1884. - 1949) bija latviešu virsnieks un militārais teorētiķis. Dienēja Krievijas impērijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Spānijas armijās un PSRS izlūkdienestā okupētās Francijas teritorijā. 2. Latviešu strēlnieku brigādes štāba priekšnieks, piedalījās Ziemassvētku, Juglas, vēlāk arī Cēsu un Bermontiādes kauju operāciju plānošanā.

Citi "čivinātāji" norāda, ka Gobzema atbildē nesaskata neko nosodāmu vai pārsteidzošu.

Vēl kāds domā, ka šāda atbilde sniegta speciāli.

Kā zināms, pašlaik joprojām notiek valdības veidošanas sarunas. Valsts prezidents Raimonds Vējonis Gobzemam devis laiku līdz 10. decembrim, lai vienotos par jaunās valdības sastāvu. Premjera kandidāta nosauktais ministru sadalījums gan nav pa prātam visiem - Jaunā konservatīvā partija nevēlas, lai valdībā strādātu Zaļo un zemnieku savienība, kurai pašlaik tiek piedāvāti divi ministru krēsli.

Komentē 6

 
Anonīms
 

V.Ozols bija militārists līdz kaulu smadzenēm, kurš stāvēja pāri visām ideoloģijām un sniedza savus pakalpojumus arī Spānijas republikāņiem, iepriekš piedāvājot tos Franko, bet viņam padomnieku pietika. Tas ja V.Ozolam bija kāda sadarbība Francijā ar GRU kara laikā nav nekas ārkārtējs. Piemēram, matemātika paliek matemātika pie jebkādas ideoloģijas,tas pats ir ar militārajām zināšanām,Ozols tās sniedza tiem kam tās pietrūka.Nosaukt V.Ozolu par GRU spiegu ir naivi un smieklīgi.

6.decembris 2018 Atbildēt

Bet ko gan citu var sagaidīt no sorosistu rupora IR?

6.decembris 2018 Atbildēt

Tiešām nekas ārkārtējs.

В 1940 году, после вхождения Латвии в состав СССР, он обратился в советское полпредство с просьбой о возвращении. В своём заявлении Вольдемар Озолс писал:

«Я предлагаю все свои силы и знания на работу для пользы нашей Советской Родины и буду работать там и использовать то, что Советские власти найдут нужным»

6.decembris 2018 Atbildēt
Jānis Lauks > j.nis.b.rzi.5b49d42757ef7

:))Pēc tādas loģikas visu antihitleriskās koalīcijas valstu vadītāji ir jāpasludina par GRU aģentiem. Viņš bija analītiķis un skatījās uz notikumu attīstību globāli,labi saprotot,ka ar mazo valstu interesēm neviens nerēķināsies un vienas tās neko nespēs mainīt, nodrošinot savu pastāvēšanu, lai kādu neitralitāti sludinātu, diemžēl.

7.decembris 2018 Atbildēt

Biju domajis, ka Juriju Nikulinu vai Carliju Caplunu.. :) abiem lidzigs..

6.decembris 2018 Atbildēt

Esmu vīlusies Gobzemă,jo balsoju par šo partiju.

9.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:13

Jaunākās diskusijas