Raimonds Pauls: Es savu jau esmu nospēlējis...

tautaruna.lv 13.aug 2018
 
Sputnik / Scanpix
Maestro Raimonds Pauls komentējis Laimas Vaikules izteikumus par to, ka viņa nekad neuzstāsies Krimā.
''Es vairs negribu uzstāties viesizrādēs, atsakos. Cik var? Es savu jau esmu nospēlējis...''

Pauls savas domas par dziedātājas izteikumiem atklājis intervijā Krievijas radiostacijai ''Govorit Moskva'', paužot Vaikulei atbalstu un atzīstot, ka arī neplāno uzstāties aneksētajā pussalā.

''Tā ir viņas izvēle. Viņa var brīvi to izlemt,'' prāto komponists. ''Kā viņa vēlas, tā arī dara.''

Pauls skaidro, ka pats arī neplāno uzstāties Krimā: ''Es tagad vispār nekur nebraucu - ne uz Maskavu, ne viesizrādēs. Es vienkārši atsakos.''

''Es vairs negribu uzstāties viesizrādēs, atsakos. Cik var? Es savu jau esmu nospēlējis,'' saka Pauls.

Kā zināms, Vaikule saņēmusi kritikas devu no Krievijas pēc tam, kad paziņoja, ka Krimā nekad neuzstāsies.

Komentē 14

 
Anonīms
 

UZ ZEMES palikt nav iespējams - tā nu reiz Dievs ir iekārtojis, un arī Paulam ceļā jādodas. Diemžēl, tas nebūs aplausu un sajūsmas pilns ceļš, bet gan baisa apjausma par samītām dzīvēm un likteņiem, apjausma par melu, alkatības un godkāres piepildītu laika sprīdi TE ZEM SAULES uz vietu, KUR DIEVS AR VELNU SVEČU DVĒS'LES TIRGO.

13.augusts 2018 Atbildēt

Nez' kurš gan ,ja ne Raimonds Pauls ,būtu pelnījis sajūsmu???!!!

13.augusts 2018 Atbildēt

Pelnīt sajūsmu var jebkurš, cita lieta, ko tā VĒRTA?

13.augusts 2018 Atbildēt

Raimondam garš un "bagāts" mūžs,"cepure nost".

13.augusts 2018 Atbildēt

Būtu ļoti labi, ja Pauls pats atklāti sāktu stāstīt par patiesajiem Latvijas mūzikas dzīves notikumiem. Tāpat jau agri vai vēlu viss taps zināms. Šobrīd Paulam ir iespēja paust savu skatījumu. Gan par aizliegtajiem komponistiem (Ivars Žindulis - Sapņu bites, Mārcis Kalniņš - Laimesputns u.c.). Par Mikrofona aptauju rezultātu viltošanu u.t.t.

13.augusts 2018 Atbildēt

Jā, arī par dziesmu apdarēm no Hulio Iglesiasa, Mireijas Matjē un daudzu citu repertuāra, par Gunāra Šimkus un citu talanta šķautnēm, par krokodila asarām Noras Bumbieres noēšanas sakarā, un vēl daudz daudz citu īsti velnišķu preferenču autortiesību grāmatvedības un sadzīves nozarē.

13.augusts 2018 Atbildēt

Cienījams Cilvēks, latviešiem otra tāda vairs nav. Visu cieņu, Maestro!

13.augusts 2018 Atbildēt

Latviešiem arī OTRAS Agitas Langes nav, bet vai tas būtu precedents VISAI CIEŅAI, domājams - nekādā ziņā!

Un daudz prāta nevajag, lai secinātu, ka jebkuršs cilvēks (ar mazo vai lielo c) vien grēcinieks, bet korifeji mākslas nozarē - jo īpaši!

13.augusts 2018 Atbildēt

Stulbie latvju bauri no tupeņu muižas!Ko Jūs te gvelžat! Pauls ir viena no brīnišķākajām Dieva tā kunga dāvana mums visiem - visiem šīs Zemes cilvēkiem, kas spēj dzirdēt just, sadzirdēt un pacelties pāri vai doties dziļumos - dzīvot ar sirdi, ja gribat! Ar dziļi sirsnīgu pateicību par visu līdz šim, vēlam labu veselību un možu allaž ar jaunradi pārņemtu garu, neskatoties uz visām laicīgās dzīves cūcībām visapkārt! Apbedītāji "hrenova!"

13.augusts 2018 Atbildēt

Neko teikt, žargons īsti dieva tā kunga Raimonda Paula žargonam atbilstošs:

''Zemes cilvēki, kas spēj dzirdēt just, sadzirdēt un pacelties pāri vai doties dziļumos - dzīvot ar sirdi, ja gribat, neskatoties uz visām laicīgās dzīves cūcībām visapkārt'' (tā sakot - par šīs meičas klavierspēli, var tik zobos iekost mēli!).

Un tas nekas, ka cūcības pašu radītas,darītas un lolotas, un paši arī uz tām neskatās.

Starp citu, ja tas zvērs no Vācijas, tad burtu ''s'' nelieto.

13.augusts 2018 Atbildēt

un? zem LIELAA uzraksta izskataas ka R. Pauls is savu nospeeleejis, bet lasot tekstu - izraadaas ka L. Vaikule.

tiesaam miiljie komentetaaji, lai vai kaa bet komponists Pauls ir bijis ljoti labs, un Dievs dod Jums kaut kripatinju no vinja talanta dzives laika ko vinjs tautai ir devis visu savu dzivi - lai tagad norietu vinju. Dienas beigaas neviens nekad nav bijis, nav un nebuus tiirs. visi nu ciinas par savu vietu kaa va! Kauna nav nemaz...

kauns sevi saukt par latvieti

varbuut izmainjas peec priecasimies viens par otru, un saskatisim ari pozitivaas puses????

13.augusts 2018 Atbildēt

Jā saprotam, kāpēc tev ir kauns SEVI par latvieti saukt. Neviens vārds latviski nav PAREIZI uzrakstīts.

13.augusts 2018 Atbildēt

Well done Tautas balss, had your say. But I couldn't care less about your opinion in my latvian spelling - if you are not thick, you would understand what i meant ;) yes, i am ashamed about most of people from my country - new generations with disrespect, degraded minds, and truly cowards.

14.augusts 2018 Atbildēt

Nu jā ! MUĻĶUS MEKLĒ! It kā KĀDS Anglijā būtu mācījies latviešu mēlē, lai slavas dziesmas vecajam āzim dziedātu. Un tā 20 vārdus iemācījies, ar tiem nu DZIED.

Bet dziedāt slavu Lajmai Vajkulei vajadzētu, kas krievu slepkavniecisko režīmu un Krimas un Ukrainas okupāciju beidzot uzdrošinājusies nosodīt. Pauls toties LAIPO - kā parasti, sak, laupījumu pazaudēt gudri nebūtu! Un klanīties Makavā arī taču tik velnišķi patīkami ir!

14.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas