Covid-19: tēva pirmsnāves vēstījums pārsteidzis dēlu

tautaruna.lv 24.janvāris, 16:05
 
AP/Scanpix/LETA
Vecāka gadagājuma amerikānis no Aiovas štata, kurš saslima ar jauno koronavīrusu, no slimnīcas nosūtīja savam dēlam atvadu ziņu. Jaunais vīrietis gan to pamanīja tikai pēc kāda laika, ziņo "Local 5 News".

Haroldam Junkmanam bija 91 gads. Viņam tika apstiprināts Covid-19, pēc kura viņš tika nogādāts vietējā slimnīcā. Vīrieša organismsm netika galā ar šo slimību, un pēc nedēļas viņš nomira. Pensionāram nebija laika atvadīties no ģimenes.

Taču pēc dažām dienām viņa dēls Džons viedtālrunī ieraudzīja tēva atvadu balss ziņojumu.

"Viņš man piezvanīja (nosūtīja balss ziņojumu) pēc tam, kad es viņu aizvedu uz slimnīcu. Viņš pateicās man par visu," sacīja Džons.

Pēc dēla teiktā, sākumā viņš šo ziņu nemaz nepamanīja, taču tagad to saglabās telefonā. Tajā tēvs teica, ka mīl savu dēlu. Džons piebilda, ka viņam ļoti pietrūkst tēva.

Komentē 2

 
Anonīms
 

dīvaini,ka šis nebija skolotājs.

24.janvāris, 16:58 Atbildēt

Pie miršanas bij diezgan labā formā jo bij spējīgs vēl ar telefonu darboties un brilles uzlikt. Spriežot pēc šādām bēdīgām ziņām vissirsnīgākie pirms miršanas no kovida ir skolotāji un neliels procents pensionāru. Cik zināms 91 gadus vecu pensionāru dzīvību var apdraudēt ari parasta angīna vai gripa.

25.janvāris, 12:20 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:40

Jaunākās diskusijas