Nostradams nosaucis horoskopa zīmes, kas viegli iemīlas

tautaruna.lv 24.janvāris, 12:39
 
Ilustratīvs attēls / EMPICS Entertainment/Scanpix/LETA
Ir horoskopa zīmes, par kurām slavenais franču gaišreģis Nostradams izteicies - tās ir ļoti neaizsargātas un ātri spēj iemīlēties. Šīs zīmes var pārvarēt visas dzīves problēmas, bet ne tās, kas saistītas ar attiecībām ar sapņu cilvēku, raksta "rsute.ru".

Nostradams ir slavens gaišreģis, kurš pareģoja nākotni. Papildus prognozēm viņš īpašu uzmanību pievērsa arī horoskopiem.

Pēc viņa domām, tikai divas horoskopa zīmes ļoti ātri iemīlas. Ieraugot sev tīkamu cilvēku, viņi sāk piedzīvot spilgtas emocijas.

Zivis

Pēc Nostradama domām, Zivis ir ļoti jutīgas un neaizsargātas personības. Tās ir gatavas gatavas noteikt nākotni, vienmēr tiecas pēc pozitīvām emocijām. Strādīgas, daudzpusīgas un pārliecinātas. Zivis ir ļoti emocionāla horoskopa zīme, Zivīm ir svarīgi radīt pozitīvas emocijas.

Vēži

Arī šīs horoksopa zīmes pārstāvjus Nostradams raksturo kā visneaizsargātākos cilvēkus, kas spēj ātri iemīlēties. Ja vēžiem nodara pāri, viņi var ilgi nesarunāties. Ar Vēžiem ir viegli un interesanti komunicēt, viņi var radīt pasauli dažādās krāsās. Pateicoties gribasspēkam un labai intuīcijai, viņi var viegli saskatīt melus un nodevību.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ūdensvīri ir prātīgi un apdomīgi.

24.janvāris, 13:53 Atbildēt

Tā arī ir. Bet ļoti smagi pārdzīvo šķiršanos.

24.janvāris, 14:45 Atbildēt

Ūdensvīriem gan tagad īstais laiks svinēt dzīvi! :)

24.janvāris, 16:35 Atbildēt
īpaši stulbs > rihards.katevs

Tas gan, jā... ;(

24.janvāris, 19:43 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:41

Jaunākās diskusijas