Kad griķi var būt bīstami veselībai?

tautaruna.lv 24.janvāris, 13:48
 
Kristaps Kuhaļskis/F64
Ikviens ir dzirdējis par griķu labajām īpašībām, kas padara tos par neaizstājamu produktu cilvēkiem, kuri ievēro diētu un cenšas būt labā formā. Tomēr līdz ar ieguvumiem griķu putra, it īpaši, ja to lieto pārāk bieži, var nodarīt kaitējumu organismam, raksta "Today.ua".

Izrādās, ka griķu putra neļauj organismam absorbēt kalciju. Tāpēc, ja jūs to ēdat katru dienu, jūs riskējat iedzīvoties problēmās ar matiem, nagiem un, pats galvenais, ar kauliem. Kalcija trūkuma dēļ cilvēkam ir problēmas ar zobiem, tie sāk bojāties, pārliecināti ir uztura speciālisti.

Īpaši uzmanīgi diētā jāiekļauj griķu putra sievietēm, kuras ir vecākas par 45-50 gadiem. Sakarā ar to, ka putra neļauj pilnībā absorbēt kalciju, tā var izraisīt osteoporozi.

Tomēr tas nenozīmē, ka jums ir pilnībā jāatsakās no populārākā graudauga. Ēdot griķu putru, tāpat kā jebkuru citu produktu, galvenais princips ir mērenība.

Ja ēdat griķus mērenās devās, tad varēsiet gūt tikai vislielāko labumu, bet par kaitējumu zināsiet tikai teorētiski.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Jptvjmķ..!

24.janvāris, 13:52 Atbildēt

es vakcinējos katru dienu,jūtos lieliski,visiem iesaku.To pie morīša dariju,kopš vakcinējos pat zoodārza ēzelīšu acu skatiens man liekas romantisks un uzbudinošš

24.janvāris, 14:52 Atbildēt

Grikhu "biistamiibu" paarvarees jebkursh mazulis. Rakstiitaaji, droshi

ka paardzeerushies "dabiigu tomaatu" sulu.

24.janvāris, 16:18 Atbildēt

Nu, traki. Tomātu sula, greipfrūti, tagad griķi. Viss kaitīgs. Kas būs nākošais produkts? Es domāju, laiks kartupeļiem.

26.janvāris, 8:21 Atbildēt

šī lapele 'tautaruna.lv' ir apšaubāmu informāciju tenku savācējs no apšaubāmiem portāliem. Nopietni lasīt šo lapeli nedrīkst!

26.janvāris, 20:31 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:37

Jaunākās diskusijas