Izrādās, ka greipfrūti var būt bīstami Covid-19 gadījumā

Ziņu aģentūra LETA 24.janvāris, 18:08
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Ārstējoties no Covid-19, greipfrūtu uzturā nedrīkst lietot. Tas nav ieteicams arī cilvēkiem ar onkoloģiskām un sirds un asinsvadu slimībām, telekanālam "Zvezda" sacīja Krievijas uztura speciāliste Anna Belousova.
“Greipfrūti patiešām nav ieteicami koronavīrusa ārstēšanā. Kategoriski nav ieteicams izmantot šo augli uzturā cilvēkiem, kuri lieto arī medikamentus holesterīna līmeņa pazemināšanai, kā arī tiem, kas ārstē aterosklerozi,” sacīja speciāliste, uzsverot, ka runa ir par pašu augli un tā sulu.

Kā skaidroja uztura eksperte, instrukcijās par sedatīviem un pretvēža līdzekļiem ir norādīts pilnīgs to produktu saraksts, ar kuriem tos nevajadzētu lietot. Šis aizliegums ir izskaidrojams ar faktu, ka šīs zāles satur vielas, kuru iedarbība kombinācijā ar greipfrūtu var samazināties, kā arī no tā var rasties neparedzētas sekas.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Joptvjmķ..!

24.janvāris, 19:39 Atbildēt

Kas blin tas bija? :)))))))))))

24.janvāris, 21:30 Atbildēt

drīz atklāsies ,ka veselīgi ir tikai katru dienu vakcinēties

24.janvāris, 20:11 Atbildēt

Manai paziņai,kura lietoja antibiotiķus,ārsts bija kategoriski aizliedzis ēst greipfrūtus jo varot tūlīt nomirt.

25.janvāris, 13:23 Atbildēt

Daiļslidošanas treneri liek mazajiem ķipariem ēst greipfrūtus,lai tie nesaaukstētos ilgi trenējoties ledus hallē,atrodoties aukstumā. It kā stiprinot imunitāti-un mazie neslimo.Tā kā...domā nu...

26.janvāris, 11:36 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:51

Jaunākās diskusijas