Sieviete satriekta par attieksmi pret pacientiem Ogres slimnīcā

tautaruna.lv 5.aug
 
F64
Kāda sieviete dalījusies ar pieredzi Ogres slimnīcā. Viņa atklāj, ka palīdzība tā arī netika sagaidīta.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka, gaidot palīdzību Ogres slimnīcā, varot arī nomirt, ja ir kāda nopietnāka trauma.

"Bērns pārsitis uzaci, apmēram centimetru gara, cik dziļa, nevar saprast, izskatās, ka jāšuj. Braucam uz Ogres slimnīcu, uzņemšanas nodaļā, protams, cilvēki sēž, gaida, pieejam pie lodziņa, izstāstu situāciju, sieviete, kas sēž pie datora, pieliecās un pajautā, vai tas ir tas tur, pie acs kaktiņa? Vārdu nepajautā, citiem gan pajautā un pie ārsta izsauc ar vārdu uzvardu, pasaka, - ir jāgaida ilgi, mums ir daudz darba. Gaidām, pa to laiku uzņem tikai 2 cilvēkus. Pacietīgi gaidām, ierodas vīrietis ar ļoti sāpošu vēderu, sāpes pastiprinās, uz viņu tiek vērsta ļoti nelaipna attieksme, arī standarta teksts - jāgaida, nezinu, kad atbrīvosies dežūrārsts. Saprotu, ka jau kuri reizi braucam tikai paskatīties uz Ogres slimnīcas personāla bezatbildību un ne cilvēcību. Aizbraucām nesaņemdami palīdzību," raksta sieviete.

Tikmēr komentāros cilvēkiem ir dažādi viedokļi. Kāds pauž līdzīgu kritiku par Ogres slimnīcu.

"Ir tāds sens tautas ticējums, ja vēlies nomirt, brauc uz Ogres slimnīcu. To zina visi vietējie," teikts komentārā.

Vēl kāds norāda - jau jau sieviete ar bērnu aizbrauca prom, tad palīdzība neeost bijusi tik ļoti nepieciešama.

Jau iepriekš ziņots par ārstu attieksmi pret pacientiem dažādās Latvijas medicīnas iestādēs.

Piemēram, kāda paciente vaino Stradiņa slimnīcas mediķus paviršībā un pēc notikušā vairs nekad nevēlas ārstēties Stradiņu slimnīcā.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Cik cilvēku, tik viedokļu. Man par Ogres slimnīcu ir tikai labas un pozitīvas atmiņas. Mani ieveda 3.00 naktī ar infarktu, ārsts uzreiz bija klāt, mierināja,māsiņas pozitīvas, laipnas, visu laiku bija blakus gan uzņemšanā, gan nodaļā. Nākošajā naktī sāpes vēl nebija pārgājušas, nospiedu pogu, māsiņa tūlīt klāt, uzslavēja mani, ka izsaucu . Tūlīt klāt bija arī dežūrārsts. Sejā nevienam dusmas,ka naktī traucēju. Konsultējās ar Stradiņu kardioloģijas centru, saskaņoja ārstēšanu, pēc izrakstīšanās dakteris pieteica rindu kardioloģijas centrā uz pārbaudi. Visas dienas ko pabiju Ogres slimnīcā,nedzirdēju nevienu apvainojumu, ka kādam jāskrien manis dēļ, visi darīja savu darbu pēc labākās sirdsapziņas. Tāds pats stāsts par manu vīru, kurš Ogres slimnīcā nokļuva Ziemassvētku vakarā. Bija rinda, visus apskatīja ļoti operatīvi, nekas nebija jāgaida. Visi bija laipni, nevienas piezīmes. Varbūt mums pašiem jāpadomā kā mēs runājam, izturamies pret personālu un nevainosim tikai citus. Vienkārši lielākā daļa cilvēku uzskata, ja es esmu ieradies uzņemšanas nodaļā, tad mani jāapskata tūlīt , bet padomājiet cik ārstu,māsas, māsas palīgu ir slimnīcā un cik pacientu. Esiet paši laipni un ticiet pret jums izturēsies tāpat.

5.augusts Atbildēt

Jā varu ari teikt par Ogres slimnicu tur nerūp pacienti. Jau no laika gala nekas labs nav.Un ja kadam veicies noteikti tikai sagadīšanās ir bijis.

5.augusts Atbildēt

Manu tēti divas reizes Ogres slimnīcā gandrīz aizlaida pie dieviņa,pirmo reizi nekonstatējot infarktu(līdz pat šim brīdim nevaru saprast,ja tu esi vecs,tad tas nozīmē,ka tevi var neārstēt),tikai pēc nedēļas mēs sapratām,ka kaut kas nav kārtībā ar ārstēšanu un paši uz savu galvu aizvedām uz Stradiņiem.Tur ātri tika veiktas visas pārbaudes un pēc neilga laika arī operācija.Paldies Stradiņu slimnīcas personālam.

Otrā reize bija,kad tētis griezās pēc palīdzības pēc kritiena,viņš nevarēja paiet,sāpēja gūža.Ogres slimnīcā neuztaisīja pat rentgenu un ārsts atklātā tekstā pieprasīja,,kukuli,,Atkal meklējām palīdzību citur.

Tā kā divas dažādas problēmas,bet iznākums viens,jāmeklē palīdzība bija citur.

Iesaku,ja ir iespējams meklējat palīdzību citur,tikai ne Ogres slimnīcā!

5.augusts Atbildēt

Mans dēls tika ievests Ogres slimnīcā viņam bija epilepsija kas uznāca ejot pa ceļu kā rezultātā viņš sasita galvu Ogres slimnīcas uzņemšanas nodaļā neuzskatīja par vajadzīgu galvu pēc sasituma pārbaudīt rezultātā mans dēls pēc 4 dienām nomira 21 gada vecumā no asins izplūduna galvā vēl dēlam dzīvam guļot reanimācijā tyrpat pie viņa gultas prasīja vai negribētu ziedot viņa nieres

5.augusts Atbildēt

Ogres slimnīcā arī manu mammu tā sazāļoja,ka atnāca ar savām kājām ārstēties,bet kad pēc pāris nedēļām izrakstīja, mate turējās pie sienām lai varētu pavilkt k ajas! Mēs pēc tam pusgadu braucām pie citiem speciālistiem,lai visu to indi no organisma dabūtu ārā!!1 Bet sekas bija neatgriežamas,visi asins vadi bij aizsēŗējuši,nepagāja pusgads un matei pirms miršanas piešķira 1.grupu!!

5.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:22

Jaunākās diskusijas