Ārsti ir sašutuši par to, kas pacientei nodarīts Stradiņa slimnīcā

tautaruna.lv 18.aprīlis 2019, 14:33
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme. / F64
Kāda pacientie vaino Stradiņa slimnīcas mediķus paviršībā.

Sieviete saka, ka pēc notikušā vairs nekad nevēlas ārstēties Stradiņu slimnīcā.

"Iegūlos ar sāpēm vēderā Stradiņu slimnīcā. Pēc ilgas gaidīšanas konstatēja ginekoloģisku, palielinātu 8cm cistu, kuru izoperēja pēc 2dienām. Pēc operācijas pavadīju vēl trīs dienas, jo bija grūtības ar iešanu, pēc tam izrakstīja.

Nākamajā dienā atkal ar ātrajiem aizveda uz slimību un konstatēja, ka pēc operācijas kājā ir trombi un iekaisums vēderā.

Pirms veica operāciju, vēl māsiņas noteica, ka esmu jauna un vēnu zeķes nav vajadzīgas. Pēc cistas operācijas mani vispār neapskatīja vairs, deva tikai miega zāles un pretsāpju zāles, lai nesāpētu. Runājot ar vairākiem ārstiem, viņi ir šokā, kad netika laistas antibiotikas, netika pārbaudīta vispār.
Tā ir nolaidība pret pacientu. Operācija man maksāja mazāk, nekā visas pēc operācijas sekas, kas nu man ir. Varēšu teikt lielu paldies, ja šis nu man paliks uz mūžu.


Vienmēr lieciet uz operācijām vēnu zeķes, vai esat jauna vai gados un ārstus neklausāties," raksta paciente.

Jāpiebilst, ka pacienti ik pa laikam sūdzas par medicīnas darbinieku attieksmi. Piemēram, nesen kāda sieviete rakstīja - viņa uzskata, ka ārsta bezatbildības dēļ Rēzeknes slimnīcā nomira viņas dēls.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Būtu priecajuses, ka dzīva. Melnais humors.

18.aprīlis 2019, 16:34 Atbildēt

Ak dievs

18.aprīlis 2019, 20:16 Atbildēt

Man ir bijušas 6 dažādas operācijas, bet ne reizi nav bijis to zeķu ne man ne arī maniem palātas biedriem. Rakstā laikam aizmirsuši tās citas diagnozes pieminēt, kas tai sievietei...

Un vēl man ir jautājums, kā tie pacienti "pēc operācijas", kad nevar pakustēt pēc narkozes, paši vilks tās zeķes :)

18.aprīlis 2019, 21:59 Atbildēt

Pēc tādām operācijām parasti nozīmē asins šķīdinošus preparātus. Jā, arī es kā mediķis esmu šokā par šādu attieksmi. Veiksmi Jums tālākajā ārstēšanās procesā!

19.aprīlis 2019, 8:47 Atbildēt

Tas zekes uzvelk prima operacijas und nost nevelk.un piedevam obligati kamer atrodas slimnica tiek potetas pret trombu zales.

19.aprīlis 2019, 18:45 Atbildēt

Tās zeķes uzvelk pats pacients jau pirms operācijas. Vismaz man tā bija...

24.aprīlis 2019, 22:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:51

Jaunākās diskusijas