Kāds kanādiešu pāris ar 45 gadu starpību, iepazīstoties, jutis "tūlītēju saikni"

tautaruna.lv 18.apr
 
Ekrānuzņēmums no video Mirror
Britu "Mirror" raksta par kādu pāri, kuram ir 45 gadu starpība, taču tas nav bijis šķērslis izveidot attiecības un tagad ģimenē jau aug gadu vecs dēliņš.

24 gadus vecā Stefani un 69 gadus vecais Dons Valpers iepazinās pirms četriem gadiem, kad meitene sāka strādāt vīrieša iemīļotākajā krodziņā Britu Kolumbijā Kanādā.

Stefani uzskata, ka daudzi cilvēki nesaprotot, ka attiecības, kurās ir ievērojama vecuma starpība, var būt īstas. Visi vienmēr spriedelējot, ka ir kāds iemesls, kāpēc abi kopā. Sieviete atklāj, ka cilvēki var būt ļauni un daudzi uzskata, ka meitene ar Donu nodibinājusi attiecības mantkārības dēļ.

Savukārt Dons norāda, ka viņš vienmēr juties jaunāks par saviem gadiem. Vīrietis vienmēr vēlējies iet izklaidēties ar gados jaunāku kompāniju un piedzīvot lietas no šādu cilvēku perspektīvas..

Tāpat pāris nenoliedz, ka viņiem ir ļoti aktīva dzimumdzīve, kas padarot attiecības lieliskas.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tūlītēju saikni, tūlītēju pievilkšanos, tūlītēju vēlmi būt kopā u.t.t., tas ir daudziem, varbūt pat lielākajai daļai cilvēku, it īpaši tas raksturīgs jauniešiem, bet pēc tam dzīve un laiks visu nostāda savās pareizajās vietās. Diemžēl, laiks ir diezgan nežēlīgs, tas diez ko nerēķinās ar cilvēku vēlmēm un tam ir tendence ienest būtiskas korektīvas.

18.aprīlis Atbildēt

Nez ko domā Stefani vecāki!

19.aprīlis Atbildēt

Mums nav tik liela vecumu starpība -tikai 13 gadi, bet joprojām esam aktīvi dzimumdzīvē, kaut arī esam kopā jau 35 gadus.

19.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:21

Jaunākās diskusijas