Cēsīs vīrietis sievai uzdāvina dāvanu, kas, izrādās, ir ļoti vērtīga

tautaruna.lv 3.aug
 
F64
To, ka spēcīgas laulības viens no stūrakmeņiem ir dalīšanās it visā, apliecinājis kāds pāris Cēsīs. Vīra – regulāra loteriju spēlētāja – sievai tāpat vien uzdāvinātā Simtgades loterijas biļete sevī nesa laimestu 10 000 € vērtībā, informē "latloto.lv".

Laimētāja stāsta, ka, pretēji vīram, nav sevišķi čakla loteriju spēlētāja. Reizēm mēdzot nopirkt kādu momentloterijas Mode biļeti, bet neko vairāk.

Vīrs gan katru nedēļu nopērkot gan pa Modei, gan Simtgades loterijai, gan arī skaitļu loteriju SuperBingo.

Tā nu liktenīgajā reizē vīrs nolēmis nopirkt divas Simtgades loterijas biļetes, vienu no tām uzdāvinot sievai. Pats neesot laimējis neko...

Veiksminiece atklāj, ka laimestu tērēšot divām nopietnām vajadzībām - nomaksās kredītu par mājokli un par atlikušo naudu mēģinās iegādāties kādu svaigāku automašīnu par pašreizējo. Netikšot aizmirsta arī pārdevēja, no kuras rokām tika iegādāta laimīgā biļete. “Būs jānes konfektes!” smaidot nosaka 10 000 € laimētāja.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, kā pāris no Ēdoles vienā mirklī tikuši pie 100 000 eiro.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Reklāma, lai tikai pērk loterijas biļetes. Neticu šādiem stāstiņiem.

4.augusts Atbildēt

Zinot, ka mans draugs, kuram nav pat 40 gadu ir paspējis nospēlēt vairākus desmitus tūkstošus, tāds laimests simboliski kaut ko atdot atpakaļ, bet veicina arī vēl trakāku spēlēšanos ar naudu.

4.augusts Atbildēt

Nesaprotu vai Superbingo un parejas speles nav azartspeles un kapec tiek raditas un reklametas TV

4.augusts Atbildēt

"Cēsīs vīrietis sievai uzdāvina dāvanu..." - nu kā var kaut ko tik negramatisku publicēt? Vai tiešām 'latvijā' par skribelentiem pieņem tikai un vienīgi analfabētus?

4.augusts Atbildēt

Cēsīs vīrietis sievai uzdāvina dāvanu, KURA izrādās ļoti vērtīga.

6.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:07

Jaunākās diskusijas