"Rakstīšu sūdzību!"; autovadītāju pamatīgi sadusmo CSDD rīcība

tautaruna.lv 3.aug 2019
 
F64
Kādu autovadītāju pamatīgi sadusmojusi Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas (CSDD) darbinieku attieksme Valmierā.

Portālā "sudzibas.lv" vīrietis raksta, ka bija devies veikt savam auto tehnisko apskati, taču viņam nācās saskarties ar sliktu servisu.

"CSDD tehniskā apskate tiek veikta nekorekti. Ierodoties Valmierā uz tehnisko apskati, darbinieks veica manam auto pārbaudi, kurā, pēc viņa domām, motora eļļa nebija līmenī. Pēc prasības veikt atkārtotu eļļas līmeņa pārbaudi viņš mēģināja pierādīt savu taisnību. Paceļot balsi uz klientiem. Izsaucot maiņas vecāko, viņš piekrita savam darbiniekam līdz brīdim, kad pateicu, ka rakstīšu sūdzību par viņiem. Un pēc šī visa rodas man jautājums, cik adekvāti darbinieki veic tehniskās apskates?" ar savu pieredzi dalās autovadītājs.

Tikmēr kāds komentētājs pauž neizpratni, kā motora eļļa varēja nebūt līmenī, balstoties uz domām.

"Kādām domām?! Eļļa vai nu ir, vai nu nav un to nav iespējams nepamanīt!
Neies jau tehniskās apskates stacijas darbinieki dancot apkārt katram apmeklētājam, ja tiem katrs pieprasīs atkārtoti pārbaudīt vienu vai otru lietu.
Jums principā nav tiesību kaut ko pieprasīt, iebraucat, viņi izdara savu darbu un izbraucat, dodaties novērst nepilnības." teikts komentārā.

Jāpiebilst, ka šī nav pirmā reize, kad autovadītāji sūdzas par CSDD darbinieku attieksmi. Piemēram, pirms kāda laika tika vēstīts par līdzīgu gadījumu Limbažos.

Kā teikts CSDD mājaslapā, transportlīdzekļu valsts tehniskās apskates mērķis ir nodrošināt, lai ceļu satiksmē piedalās droši un visiem tehniskajiem parametriem atbilstoši transportlīdzekļi.

Avots

Komentē 9

 
Anonīms
 

Valmierā pārbauda eļļas līmeni? Kaut kā nav nācies saskarties ar tik skrupulozām pārbaudēm.

3.augusts 2019 Atbildēt

Pārbauda, it īpaši dīzeļiem.

4.augusts 2019 Atbildēt

Valmieras CSDD arī manus auto šogad 2 gab. nepamatoti nav izlaidis cauri. Nav jēgas uz turieni braukt. Valmierā CSDD nez kāpēc viss notiek savādāk kā citur Latvijā.

3.augusts 2019 Atbildēt

Mašīnas tiek stikti pārbaudītas citu cilvēku un jūsu doršības dēļ, ja jūs nelaiž cauri, tad pastāv drošības riski, kas var izraisīties braucot pa publisku ceļu, ievainojos sevi un citus.

4.augusts 2019 Atbildēt

Nu bet logiski! Nedrikst bez ellas rinki braukt! Noklasies klokene,ko tad? Trauces tik satiksmi pec tam!

4.augusts 2019 Atbildēt

Dīzeļmašīnām izplūdes gāzu sastāvu pārbauda nepareizi. Pārbaude tiek veikta pašu izdomātā motora darbības režīmā. Faktiski būtu jāveic pilsētas braukšanas režīmā braucot ar ātrumu 50 km stundā, tad paātrinātā kustībā sasniedzot 90 km stundā, kā arī braucot 90 km stundā. Šī te neatļauto apgriezienu pielietošana pārbaudes laikā ir tīša un nepieļaujama dzinēja bojāšana, jo kloķa klaņa mehanismā no rūpnīcas aizliegtos milzu apgriezienos veidojas slodzes , kas jau mērāmas 5 -10 tonnās. Un neliels kompresoriņš ar resīveri mašinas bagāžniekā atrisinātu visas pārbaudes problēmas. Pēc brauciena resīverī uzkrātās izplūdes gāzes pārbauda stacionārā iekārtā.

4.augusts 2019 Atbildēt

Es strādāju ar smago traktortehnikai,gan ar auto braucu jau vairāk,nekā 20 gadus.Es arī nevaru saprast,kā var noteikt eļļas līmeni tiko noslāpētam dzinējam,eļļai tak ir jānotekās karterī,vismaz pāris minūtes

4.augusts 2019 Atbildēt

Brauciet uz Valku-rindu nav un viss notiek kā vajag.Nekādu problēmu.Man patīk Valkā!

5.augusts 2019 Atbildēt

Kurā vietā laiž cauri lūžņus, līme talonus,

9.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:03

Jaunākās diskusijas