Vīrietis Alūksnē gandrīz nepamana, ka ticis pie gigantiskas naudas summas

tautaruna.lv 3.aug
 
ZUMAPRESS.com/Scanpix/LETA
Veiksme uzsmaidījusi kādam vīrietim Alūksnē, kurš laimējis 25 000 € interaktīvajā momenloterijā Zelta banka, informē "latloto.lv".

Vīrietis stāsta, ka parasti pērk Simtgades loteriju. Līdz laimīgās Zelta bankas biļetes iegādei vīrietis nonācis pēc tam, kad vairākās Simtgades loterijas biļetēs atradis laimestus un nolēmis iLoto izmēģināt roku citās momentloterijās.

Zīmīgi, ka savu brango laimestu vīrietis uzreiz neesot pamanījis un jau meties iegādāties nākamo Zelta bankas biļeti, līdz tomēr nolēmis vēlreiz pārbaudīt iepriekšējo…

Vīrietis stāsta, ka nav regulārs loteriju spēlētājs, taču ik pa laikam nopērkot. Kā tērēt laimestu, viņš vēl neesot domājis, bet virziens ir skaidrs: “Ģimenē aug bērns - nauda noderēs,” norāda laimētājs no Alūksnes.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kad beiksies sis pasacinas.Es jau 6 gadu katru piegdienu piedalos izloze.Bet kautka nesu dzirdejuse ka kads butu vinejis ,iespaidigas sumas.Taka nevajaga ,stastit pasacinas.Pelna tikai lotereju rikotaji.Un tas ir fakts.Zinu ko saku.Jo savus ciparus nesu mainijuse visus sos gadus.Dariet secinajums pasi.

3.augusts Atbildēt

labāk gramatiku pamācījusies būtu

3.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:44

Jaunākās diskusijas