Sešgadīgā Kaspara ģimene lūdz sabiedrības palīdzību, lai puisēns spētu dzīvot pilnvērtīgi

tautaruna.lv 18.aprīlis, 21:49
 
Pexels
Kaspars ir aktīvs, dzīvespriecīgs un gudrs sešgadnieks, kurš aktīvi gatavojas skolas gaitām - iemācījies lasīt, rēķināt un ar lielu nepacietību gaida, kad varēs ar saviem draugiem apmeklēt skolu, piedalīties dažādās aktivitātēs un dzīvot pilnvērtīgu bērna dzīvi. Puisēna ikdiena nedaudz atšķiras no savu vienaudžu dzīves, jo Kasparam ir iedzimta labās kājas kaulu patoloģija.

Puisēnam jau no dzimšanas viena kāja ir stipri īsāka nekā otra - tas viņam un arī ģimenei sagādājis gan pārdzīvojumus, gan raizes.

Kad Kasparam bija gadiņš, pateicoties ziedotāju atsaucībai un Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centra sniegtajam valsts līdzfinansējumam, tika iegādātas ortoprotēzes.

Pateicoties Nacionālajam veselības dienestam, Vācijā tika veiktas operācijas, kuru laikā zēnam iztaisnoja kāju un amputēja nepilnīgo pēdu. Taču šobrīd kāju garumu atšķirība ir apmēram 30% un no esošajām protēzēm zēns ir izaudzis.

Kasparam līdz šim bija ortoprotēzes pēda no koka un gumijas, bet pieaugot, zēns paliek ar katru dienu aktīvāks. Līdz ar to nepieciešama ortoprotēze ar karbona pēdu, kas ne tikai izturēs viņa aktivitātes un svaru, bet arī pildīs potītes funkciju. Tas būtiski uzlabotu Kaspara gaitu un mazāk traumētu mugurkaulu. Ortoprotēzes izmaksas sastāda 7191.62 eiro.

Šīs īpašās ortoprotēzes un regulārās speciālistu vizītes Vācijas klīnikā piecu gadu garumā kopā izmaksās 40000 eiro.

Summā iekļauti arī izdevumi, kas saistīti ar ortoprotēžu remontu, to pielāgošanu bērnam augot, ārsta konsultācijas un uzturēšanās izmaksām. Tā ir milzīga summa, ko ģimene nevar atļauties, tādēļ visiem mums kopā ir jāpalīdz Kasparam, lai puisēns varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un būt kā ikviens viņa vecuma zēns- spēlēties, apmeklēt skolu, dejot un sportot.

Kasparam iespējams palīdzēt, ziedojot šeit!

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:48

Jaunākās diskusijas