Lūdz palīdzēt 10 gadus vecam puisēnam, lai atvieglotu viņa ikdienas gaitas

tautaruna.lv 23.janvāris, 23:47
 
Attēlam ilustratīva nozīme / Pixabay
Oļegam drīz paliks 10 gadi un zēnam līdz šim brīdim jāsadzīvo ar uzstādīto diagnozi- miopātija, gaitas traucējumi un ekspresīvās runas attīstības aizture. Kā saka Oļega vecāki: “Kopš dzimšanas brīža mēs nepārtraukti strādājam un neesam apstājušies, lai sasniegtu labākus rezultātus un atvieglotu Oļega ikdienas gaitas”, atklāj labdarības organizācija Ziedot.lv.

Oļegs ir draudzīgs, vēlas būt aktīvs kā citi viņa vienaudži, bet kustēties viņam liedz slimība, zēns ātri nogurst un viņu piemeklē nespēks. Oļegam grūtības sagādā šķēršļu pārvarēšana un nelīdzenas virsmas, ir pataloģiski zems muskulatūras tonuss, kas rada gan saišu, gan locītavu stabilitātes trūkumu un pataloģisku ķermeņa stāvokli pret gravitāti.

Oļega vecāki savu iespēju robežās cenšas apmaksāt dēla nodarbības pie dažādiem speciālistiem, bet, lai nodrošinātu visas nodarbības, kas nepieciešamas, līdzekļi pietrūkst. Oļegam ir liela ģimene un vajadzību ir ļoti daudz. Zēnam nepieciešamas regulāri visu gadu- reiterapijas nodarbības, fizioterapijas nodarbības, kā arī intelektuālās attīstības nodarbības.

Ģimene lūdz palīdzību, lai Oļegs varētu turpināt savu veselības uzlabošanas ceļu un varētu saņemt:

  • Reitterapija 72 x 15 EUR, kopā 1080 EUR
  • Fizioterapija 48 x 22 EUR, kopā 1056 EUR
  • Intelektuālās attīstības nodarbības 96 x 10 EUR, kopā 960 eiro

Lai palīdzētu Oļegam gadā kopā nepieciešami 3096 eiro, ziedot iespējams šeit!

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:47

Jaunākās diskusijas