Lielbritānijā miris 32 gadus vecs latvietis; ģimenei Latvijā nepieciešama palīdzība

tautaruna.lv 6.septembris 2019, 13:33
 
AFP/Scanpix/LETA
Pēc 32 gadus vecā Guntara Čubreviča nāves Īrijā viņa ģimene lūdz sabiedrības palīdzību.
Kā tika vēstīts, atsaucoties uz "Baltic-Ireland.ie", pagājušās svētdienas naktī Īrijā notika traģiska autoavārija, kurā dzīvību zaudēja Latvijas valstspiederīgais.

Laikā starp vieniem un diviem naktī vieglā automašīna sadūrās ar kravas mikroautobusu un bojā gāja vieglā auto vadītājs. 32 gadus vecā Guntara Čubreviča nāve tika konstatēta avārijas vietā.

Sociālaja tīklā Facebook izplatīts aicinājums ziedot līdzekļus, lai varētu vīrieti apbedīt.

Kā vēstīts ierakstā, ir nolemts ķeremni kremēt un apglabāt Īrijā, bet šī procedūra nav lēta un ģimenei nav tik daudz līdzekļu.

Tiek piebilsts, ka Īrijā ir radinieki, kas palīdzēs apbedīt Guntaru.

"Mammai bija nopirkta biļete, lai 22.oktobrī lidotu pie dēla dzimšanas dienā, bet nāksies lidot, lai apglabātu bērnu," teikts ierakstā.

Vairāk informācijas:

Komentē 3

 
Anonīms
 

Skribelenti ATKAL, nu jau kuro reizi, spilgti nodemonstrējuši savu totālo analfabētismu. Kopš kura laika ĪRIJA ir LIELBRITĀNIJĀ?! Jā, Īrija ietilpst Britu salās, tomēr tā NAV Liebritānijā. Uzreiz redzams, ka latvijā ir vislabākā izglītība pasaulē. /skaļi un aizgūtnēm smejos/

6.septembris 2019, 20:41 Atbildēt

Ir tā kā ir. Ja nav vainīgs avārijas izraisīšanā, tad lai vainīgās puses apdrošinātājs lai maksā visus izdevumus kā arī apgādnieka zaudējumu kompensē. Ja ir vainīgs pats... Tad paša ja vien ir fully comprehensive.

Lai nemaz nelūdzas Latvijas iedzīvotājiem ziedot: nesaku, ka viņš ir bijis viens no tiem, tomēr vairākums tur dzīvojošo vienmēr bravūrīgi noliek savu valsti.. līdz brīdim, kad notiek kas briesmīgs.

7.septembris 2019, 2:11 Atbildēt

tagad visi ir abdrošināti kā ar octa tā ar kasko

23.septembris 2019, 22:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:20

Jaunākās diskusijas