52 gadus vecā Žaklīna Cinovska parāda, kā izskatās peldkostīmā

tautaruna.lv 6.sep 2019
 
Vladislavs Proškins/F64
Latviešu režisore un producente Žaklīna Cinovska sociālajos tīklos publicējusi foto, kurā redzama peldkostīmā.
Lai gan ir jau septembris, Žaklīna publicējusi īsti vasarīgu kadru. Tajā viņa redzama pie jūras peldkostīmā.

Ups!! Vai tiešām vasariņa- tu tūuu... ?!
Kādrez šajā datumā ar lietussargu gājām skolas formās," septembra pirmajā dienā rakstīja Cinovska.

Cinovskas publicētais foto izsauca sajūsmu komentētāju vidū. Facebook lietotāji burtiski apbēra Žaklīnu ar komplimentiem, sakot, ka viņa izskatās lieliski.

"Nezinu par vasariņu, izskatās, ka tā prom nesteidzās, bet skaidrs ir viens-izskaties brīnišķīgi! Tā labāk," teikts kādā komentārā.

Vēl kāds piebilst, ka, skatoties uz Žaklīnu, laikam jāsāk vingrot.

Jāpiebilst, ka Žaklīna Cinovska Latvijā ir plaši pazīstama ar savu darbību tieši TV lauciņā, tostarp, viņa ir iTV televīzijas kanāla dibinātāja un vadītāja.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Lūk tas ir skaistums! Tā saimniek šova ,,,,skaistule'''ar uzpumpētajām lūpām pat savos 31nos gados nestāv līdzās Žaklīnai!

6.septembris 2019 Atbildēt

Fizisks ķermenis vismaz pa gabalu liekas neko. Bet tukša būtne, kas neko paliekošu nav sadarījusi savā dzīvē, tikai ņemot un neko neatstājot aiz sevis, nav pat mazākās uzmanības vērta. Liekat lūdzu ziņās mātes, kas izaudzinājušas divus, trīs, četrus un vairāk bērnus, sevi nežēlojot . Bet kam man tērēt laiku lasit par vecām vecmeitām, kuras gsdu dedmitiem rūpējušās tikai par sevi. Nožēlojami.

7.septembris 2019 Atbildēt

Un ko tu esi atstājis aiz sevis, tirliņ?Ko paliekošu esi izdarījis savā dzīvē?Tie stulbie tavi komentāri nekādu pienesumu nav devuši.Un tu neesi pat mazākās uzmanības vērts!Kam man tērēt laiku un lasīt tavus tizlos komentārus?

7.septembris 2019 Atbildēt

Piekrītu Tev pa visiem 100%.Tie,kas domā savādāk-dauņi.Sievietes misija šajā Pasaulē ir radīt pēcnācējus...arī strādāt sabiedrības labā,nevis mānīt tautu ar saviem horoskopiem...tas vis ir fufelis un meli...

8.septembris 2019 Atbildēt

Nu feina!

7.septembris 2019 Atbildēt

Tu stulbs vecpuisis

7.septembris 2019 Atbildēt
Eduards > samanta.vanesa.rub.ne

Un tu tizla vecmeita

7.septembris 2019 Atbildēt

stulbā vecmeita

7.septembris 2019 Atbildēt

Stulbais vecpuisis

7.septembris 2019 Atbildēt

Erik varbūt man ir interesantāk lasīt to vīriešu uzvārdus un tedzēt vinu bildes, kas pamanījušies uztaisīt tos bērnus un neliekoties par tiem zinis, mātes sauc par varonēm tādėjādi nomierinot sevi. Visi, kas te runā par precībām un bērniem,turiet muti ciet Ne Jums būs zināt vai spriest par citu likteniem Bet Žaklība izskatās super that is the point

7.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:48

Jaunākās diskusijas