"Nedod Dievs kādam to izjust!"; pie sabiedrības vēršas jauna sieviete

tautaruna.lv 23.jūl
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Jau iepriekš ziņojām, ka ar sociālo tīklu palīdzību savu tēvu meklē Agnese. Jaunā sieviete atklāj, ka joprojām nav zināma viņas tēv atrašanās vieta.

"Sauciens palīgā! Mans tētis joprojām ir pazudis! Zināms, ka viņš nav Vācijā (vismaz policijas redzeslokā). Ir aizdomas ka viņš varētu būt Nīderlandē. Es zinu, ka mēs latvieši esam visur un ticu ka tautā ir spēks!" cer Agnese, kura aicina dalīties ar foto un dot ziņu, ja kādam zināma informācija par viņas tēti.

"Manam tētim, Armandam Birkmanim, 16.jūnijā vajadzēja atbraukt no Limburgas uz Latviju, bet acīmredzami kaut kas ir noticis. Telefons ir izslēgts un līdz šim nav nekādas informācijas, kur viņš varētu būt. Policija nodarbojas ar viņa meklēšanu, bet visdrīzāk viņš ir apzagts un klaiņo. Ja Jūs redzat vai redzējāt savā apkaimē šādu vīrieti, lūdzu rakstiet man. Izgāja no mājas gaišās džinsa biksēs un spilgtās krosenēs, bija līdzi liels melns čemodāns un maza pelēka soma. Īpašās pazīmes uz kreisās rokas ir pietiekoši liela rēta," jūnijā lūdza Agnese.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:07

Jaunākās diskusijas