Nepietiek naudas zālēm; populārai latviešu māksliniecei nākas dzīvot trūkumā

tautaruna.lv 23.jūl
 
F64
Kolorītā skatuves māksliniece Jolanda Suvorova atklāj, ka dzīvo diezgan trūcīgos apstākļos, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Man pašai sevis ir žēl" izdevumā "Kas Jauns".
Suvorova šobrīd iztiek ar 300 eiro pensiju - liela daļa naudas aiziet zālēm, par pārējo ir grūti ko atļauties un izveidojies arī komunālo maksājumu parāds.

Viņa to cenšas nomaksāt mēnešos, kad nav apkures.

Jolanda uzskata, ka Latvijā attieksme pret cilvēkiem ir šausmīga.

"Žēl cilvēku, kas te dzīvo, arī sevis žēl. Uzskatu, ka pensionāriem ir jādzīvo labi, bet mēs dzīvojam necilvēcīgi," pauda māksliniece.

Uz cilvēku teikto, ka Jolanda varētu meklēt darbu citās jomās, nevis tikai kā pasākumu vadītāja vai aktrise, viņa atbild, ka nevar strādāt 8 stundas dienā veselības dēļ.

Taču viņa ļoti gaida piedāvājumus strādāt par pasākumu vadītāju.

Komentē 10

 
Anonīms
 

un kas te īpašs? Ne viņa pirmā, ne pēdējā, kas tā dzīvo. Ir vēl arī nabagāki, rada gabals saņem 190 eiro un nopietni slimo, pēc zāļu nopirkšanas un komunālo apmaksas pāri tikpat kā nekas nepaliek. Bet mums jau kā vienmēr - visnelaimīgākie ir mākslinieki vasi tie, kuri sevi par tādiem uzskata

23.jūlijs Atbildēt

No kura laika śī persona ir ,,populăra mākskiniece,, .Kādu mākslas jomu viña pārstăv, ja nu vienīgi lětu joku taisīśanu. Piekrītu, ka situācija slimiem pensionāriem ir trağiska, bet nevajag manipulět , pieminot terminu ,,mâkslinieks,,.

23.jūlijs Atbildēt

We don't have a wiki for this artist. Do you know any background info about this artist?

23.jūlijs Atbildēt

Kādi ļauni cilvěki tomēr ir Latvijā....tāda i valdība.ka tik kādu pazemot .Vinja ir māksliniece.kam laba kam ne ļoti.gaumes lieta.

23.jūlijs Atbildēt

Kā aktrise bija ļoti laba!Par pensionāru dzīvi pilnīgi piekrītu.Nav mums pensionāru cienīga dzīve

23.jūlijs Atbildēt

...jā,tas tiesa.Senā pasakā vecīšus veda uz mežu nomirt,tagad mērdē tāpat,lai nav pensija jāmaksā(kas mūžā godam būtu pelnīta)un lai paliktu vairāk līdzekļu kungu algu celšanai.

24.jūlijs Atbildēt

Interesanti gan nekāda informācija, kuru skolu ir beigusi un t.t. Diemžēl daudzi pensionāri arī tikai izdzīvo..We don't have a wiki for this artist. Do you know any

background info about this artist?

23.jūlijs Atbildēt

...nu žēl ka tā,bet Jolanda jau nav vienīgā,kam grūti savilkt galus.Bet arī tiesa,ka mūsu valdībai nerūp vecie aktiermeistari un mākslinieki,jo gandrīz visi viņi cieš trūkumu. Tāpat man bij žēl skatīties uz kādreiz slaveno Vili Ozolu,kurš bij cienīts un mīlēts,kamēr piedalījās dziesmusvētkos un vadīja korus un orķestrus,bet mūža nogalē pārvērtās par gandrīz nepazīstamu no nabadzības un atstumtības...Nepatīkami,ka mūsu valstī vecie cilvēki nav cienīti un godāti,bet lai padomā patreizējie valdītāji,ka arī viņi kļūs veci,un ar viņiem gan jau izrīkosies tāpat...nekas nepaliek bez sekām.

24.jūlijs Atbildēt

Tiešām nekas īpašs, jo visi pensionāri Latvijā jādzīvo zem iztikas minimuma! Iedomājieties 300 eiro un pat mazāk, dzīvoklītis, apkure, gāze, elektrība, zāles un kur vēl pārtika???!! Toties valdība nezin, kā sadalīt valsts budžetu, lai iedalītu sev vairākus tūkstošus lielas algas un ar to jau nepieteik....

24.jūlijs Atbildēt

lai prasa Rīgas domei pabalstus, ja var mētāties ar miljoniem, vai tad aktrisei nevar palīdzēt?

24.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:25

Jaunākās diskusijas