Sieviete Daugavpils novadā lūdz palīdzību; nepieciešams daudz naudas zālēm

tautaruna.lv 31.mai
 
F64
Portālā "ziedot.lv" ir publicēts lūgums palīdzēt Inesai, kas cīnās ar vēzi.

Inesai ir 50 gadi, viņa ar vīru dzīvo Daugavpils novada Sventes pagastā. Ģimenē izaudzinātas divas meitas - vecākā Viktorija, kura pēc izglītības ir fizioterapeite, un jaunākā Ilona ir tulkotāja un šobrīd strādā skolā par angļu valodas skolotāju.

Inesa ir aktīva un dzīvespriecīga sieviete, viņai ļoti patīk dārza darbi un sportošana. Inesa jau gandrīz 30 gadus strādā Sventes pagasta bibliotēkā par bibliotēkas vadītāju. Ļoti mīl savu darbu, viņai patīk strādāt ar bērniem un jauniešiem, ar kuriem regulāri notiek radošās darbnīcas un ar lasīšanu saistīti pasākumi.

Pirms nepilna gada Inesai parādījās izteikts fizisks vājums, nogurums, nepārejošas sāpes kaulos, drudzis.

Apmeklējot ārstus un veicot nepieciešamos izmeklējumus, tika atklāta akūta limfoleikoze. Kopš tā laika, viņa ir izgājusi divus smagus ķīmijterapijas kursus, pārcietusi divus smadzeņu abscesus. Šobrīd Inesai nozīmēta cilmes šūnu transplantācija, kas ir ieplānota uz jūnija sākumu un to veiks Lietuvas slimnīcā.

Lai Inesas stāvoklis paliktu stabils un remisija saglabātos, uzturošajā terapijā Inesai ārstu konsīlijs nozīmējis zāles Sprycel. Diemžēl šīs zāles ir tikai daļēji valsts kompensētas, tādēļ Inesai ik mēnesi pašai jāmaksā 2087.40 eiro, bet kopā 12 mēnešu kursam nepieciešami 25048.80 eiro.

“Neskatoties uz tām grūtībām un dzīves pārbaudījumiem, ar kuriem saskaros es un mana ģimene, mēs nezaudējam ticību un dzīves sparu, un esam gatavi pārvarēt visus šķēršļus, kas rodas ceļā uz pilnīgu izveseļošanos,” atklāj Inesa un lūdz līdzcilvēku palīdzību nepieciešamo zāļu iegādei.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:47

Jaunākās diskusijas