VIDEO: tik iespaidīgs sastrēgums Latvijā sen nebija redzēts!

tautaruna.lv 12.novembris 2023, 13:46
 
F64
Smagās automašīnas tā saucamā “aklā” zona kļuva par nopietnas avārijas un sastrēguma iemeslu Dreiliņos. Kravas spēkrata vadītājs nostūma no ceļa vieglo auto brīdī, kad tas pārkārtojās uz citu braukšanas joslu, vēsta "Degpunktā".

Pamatīgs sastrēgums vairāku kilometru garumā šorīt kutināja vadītāju nervus pie teju gandrīz visām četrām Lubānas apļa iebrauktuvēm. Šoferīši savu nepatiku izrādīja gan ar signāltauru palīdzību, gan dusmīgiem skatieniem. Tomēr nekas nelika satiksmei kustēties ātrāk, jo pie izbrauktuves uz Juglas ielu bija noticis ceļu satiksmes negadījums starp kādu vieglo automašīnu “Audi” un kravinieku.

“Neredzēju. Pilnīgi neredzēju. Es jau pagriezienu sen ieslēdzu. Sāku griezt mašīnu un dzirdu kaut kādu troksni,” skaidroja kravas automašīnas vadītājs.

Sarunā kravinieka vadītājs atzina, tik līdz spoguļos ieraudzīja vieglo automašīnu, viņš nekavējoties bremzējis un izsaucis mediķus un policiju.

Ja kravas auto vadītājs krietni mazāko ceļu satiksmes dalībnieku juta vien nedaudz, pavisam citādākas emocijas bija “Audi” vadītajai, kuras spēkrata sāns nu ir driskās.

“Stiprs sitiens. Pārsvieda mani pāri ceļa apmalei. Pagaidām nekādas sāpes nejūtu. Tikai stress. Nobijos,” savās sajūtās dalījās “Audi” vadītāja.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:56

Jaunākās diskusijas