Mundigciema iedzīvotāji satraukti par ciemā notiekošo

tautaruna.lv 3.novembris 2020, 7:00
 
Kaspars Krafts/F64
Mundigciema iedzīvotāji rokas vien noplāta. Jau gandrīz divus gadus ciemā nav veikalu un nevar nopirkt ne pārtiku, ne sadzīvē nepieciešamo, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Mundigciema iedzīvotāji sūrojas, ka tuvākais veikals esot 3 kilometru attālumā Talsos.

Lai tur nokļūtu pēc piena vai maizes, jātērē laiks un nauda autobusa biļetei vai degvielai. Vasarā Mundigciemā ir daudz tūristu, kas bauda gleznaino Talsu pauguraini, dabas takas un atpūšas vietējā ezera pludmalē. Daudzi vaicā, kur var nopirkt saldējumu, ūdeni vai kafiju un ir pārsteigti, uzzinot, ka tas neesot iespējams!

Talsu novada pašvaldība nenoliedz, ka problēma ir un zinot, ka Mundigciemā, kur mīt gandrīz 500 iedzīvotāju, nav neviena veikala, taču maz ko spējot līdzēt, jo pašvaldības iespējas esot ierobežotas.

Talsu novada domes pārstāve informē, ka iepriekšējā veikala daļu telpu jau ir iegādājies kāds vietējais iedzīvotājs, kurš telpās veicot remontdarbus, lai pēc laika atvērtu kafejnīcu un veikaliņu. Līdz ar to šī problēma tikšot atrisināta. Kad tas notikšot, vēl nevarot pateikt. Kamēr tiks atvērts veikals, ciema iedzīvotājus, kam ir savi transportlīdzekļi, aicina palīdzēt sagādāt pārtiku gados vecākajiem ciema iedzīvotājiem.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

3.km nav tas trakākais, bet neēŗtības ir. Es kādreiz uz skolu gāju 5.km katru dienu.

3.novembris 2020, 8:18 Atbildēt

nu ja, un tad kad tu gāji uz skolu, tev bija 60 pāri gadi ...

3.novembris 2020, 10:55 Atbildēt

Vai tāpēc mēs stāvējām uz barikādēm?

3.novembris 2020, 11:23 Atbildēt

3 kilometri un nevar aiziet!!! Es balvu pusē 5 km pēc maizītes gāju, un kaimiņiem nesu, kas nevarēja iet tik tālu. Kauns!

3.novembris 2020, 22:28 Atbildēt

3 km ir nieks.

5.novembris 2020, 2:31 Atbildēt

Man prieks, ka ir cilvēki, kuriem pēc 65 gadu sasniegšanas kājām ejot pieveikt 3 km līdz veikalam, tad vēl 3 km atpakaļ ar pilnu pirkumu somu tāds nieks vien ir! Lai jums visiem laba veselība!

5.novembris 2020, 8:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:53

Jaunākās diskusijas