Apmeklētāja sašutusi par piedzīvoto Brīvdabas muzejā

tautaruna.lv 5.aug 2018
 
Inga Nestere/ F64 Photo Agency
Kāda sociālā tīkla facebook lietotāja nav kautrējusies pastāstīt par savu nepatīkamo pieredzi apmeklējot Brīvdabas muzeju.
Man nevarēja ienākt prātā , ka tas mazais suņuks sagādās tādas nepatikšanas!

Pēc visa spriežot, ieraksta autore kopā ar bērniem un suni devusies uz Brīvdabas muzeju. Tiesa, ne viss izvērties kā plānots, jo kā izrādījās, tad kopā ar suni muzejā ieeja esot liegta.

"Man nevarēja ienākt prātā , ka tas mazais suņuks sagādās tādas nepatikšanas! Aizbraucām uz Brīvdabas muzeju un tālāk par vārdiem netikām - ar suņiem nelaiž! Lielveikalā var, tramvajā var, un kāpēc te ne? Tam noteikti ir kāds loģisks izskaidrojums, kuru nezinu. Pie senlatviešu vārtiem ieturējamies, lai samierinātos ar skumjo likteni. Mani centieni jauno paaudzi pietuvināt nacionālajam mantojumam bija nesekmīgi," norāda sieviete.

Vienaldzīgi nav palikuši arī citi sociālā tīkla lietotāji, kuri gan pauž neizpratni par šādu muzeja darbinieka rīcību, gan arī pievienojas viedoklim, ka muzejs, lai arī brīvdabas, nav īstā vieta, uz kuru doties kopā ar suni.

"Ja tā ar vēsu galvu - suņuks brīvdabas muzeja teritorijā var pakakāt un ne jau visi saimnieki aiz sava suņa savāc. + suņu puišiem patok celt kājas pie ēku stūriem, urīns bojā vecos kokus no kuriem celtas ēkas. Manuprāt, muzejs vienkārši sargā savus eksponātus. Jo ne jau visi saimnieki ir apzinīgi un neļauj saviem mīluļiem izpausties," savu viedokli neslēpj kāda komentētāja.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Sieviete Tikai cilvēks aizmirst, ka citiem suņi traucē. Pareizi, nav ko vazāties ar tiem visur.

5.augusts 2018 Atbildēt

Dažas aizmirst, ka suņu saimniekiem traucē šādas suņu nīdējas, kas vazājas visur!

6.augusts 2018 Atbildēt

Vai tad suni nevar atstat majas uz paris stundam? Labi veikali un sab. transports , bet ne jau muzejs , kaut ari Brivdabas. Tad jau uz kino un teatri ari janem suns lidzi. Man pasai ari ir mazs sunits , bet es izverteju kur var nemt lidzi , bet kur nevar.

5.augusts 2018 Atbildēt

Es par vienlīdzību, ja jau visur ejam ar suņiem tad bez šķirošanas, jo es ar savu VASu jūtos diskriminēta, žurksuņi drīkst visur, bet sunu, kas izskatās pēc suņa nedrīkst.

5.augusts 2018 Atbildēt

Tās sasmakuši-smirdīgās vēstures mēslaines vietā sen jau varēja uzcelt skaistu privātmāju rajonu . Bet nē , mazohistiem vajag vietu kur sabļaut uz suņiem ...jampamiņetnomauzolejs :)

5.augusts 2018 Atbildēt

Ja spēj mūsu kultūras mantojuma pieminekļus nosaukt par smirdīgu vēsturi, tad noteikti esi augstas raudzes kangars-kristīgais latvietis, kuram sieva no tās pašas tautas no kuras visi plenči cēlušies.Nu tad tev vieta gāzes kamerā rezervēta.

5.augusts 2018 Atbildēt

2 privātmājas/ 1 pat ļoti mūsdienīga/ Brīvdabas muzeja teritorijā ir. Pie paša ezera.

5.augusts 2018 Atbildēt

Un tā sasmakušā - smirdīgā Jura vietā sen jau varēja ievest kādu čupu ar strādīgiem imigrantiem. Bet nē, vajag paturēt parazītu kas izceltos uz citu cilvēku fona un gudri dir#t savā jampampiņvalodā :)

7.augusts 2018 Atbildēt

Nē,nu vajag aizdomāties vilkties uz muzeju ar suni...Vēl tikai atliek vest suņus līdzi uz operu vai baznīcu.Ir nu gan kultūras līmenītis...

6.augusts 2018 Atbildēt

Neesmu suņu nīdēja, man suņi patīk, bet ne jau visur var iet ar suni, dažādas vietas, dažādi noteikumi - tāpat kā visur nevar piemēram, peldēties,braukt ar auto,mest atkritumus vai darīt ko citu aizliegtu, arī ne visur var iet ar suni.Vienkārši jāievēro noteikumi un viss, nebūs nekādu problēmu.Ja bija kaut kādas neskaidrības, drīkst vai nedrīkst suni ņemt līdzi, varēja taču pazvanīt uz muzeju un uzzināt - visi telefonu nummuri internetā ir atrodami.

6.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:56

Jaunākās diskusijas