Lūdz palīdzību ASV mirušā latviešu basketbolista ģimenei

tautaruna.lv 5.aug 2018
 
F64 Photo Agency
Sestdien, 28.jūlijā, ASV traģiski gājis bojā latviešu basketbolists Kristers Zeidaks. Šobrīd tiek vākti līdzekļi viņa meitai un sievai.

Zeidaks, kuram bija 28 gadi, dzīvību zaudējis sestdienas rītā Floridas štata Neipelsas pilsētā, kad ar 2004.gada izlaiduma automašīnu "Chevy Silverado" smagi ietriecies kokā.Kā liecina policijas piedāvātā informācija, Zeidaka vadītā automašīna ignorējusi "Stop" ceļazīmi un sākotnēji ietriekusies apmalē, bet pēcāk arī kokā, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Vadītājs miris notikuma vietā, turklāt viņš neesot bijis piesprādzējies.

Kā liecina informācija mājaslapā "GoFundMe", tad šobrīd tiek vākti līdzekļi, lai atbalstītu bez tēva palikušo Kristera divus gadus veco meitu.

"Viņš ārkārtīgi mīlēja savu divus gadus veco meitu. Viņš bija lielisks draugs, vienmēr smaidīgs un priecīgs. Viņš bija lielisks basketbolists. Vissvarīgākais- viņš bija mīlošs tēvs, kurš smagi strādāja, lai parūpētos par bērnu. Tie, kas viņu pazina, bija laimīgi," teikts vietnē, kur tiek vākti līdzekļi.

Publicētajā informācijā norādīts, ka ziedojumu vākšanu sākuši Kristera draugi. "Visa savākta nauda tiks nodota Kristera ģimenei- meitai un sievai."

Ziedojuma kampaņā plānots savākt 20 000 dolāru. Šobrīd redzams, ka ziedoti aptuveni 550 dolāri.

"GoFundMe" ir 2010.gadā izveidota pasaulē lielākā ziedojumu vākšanas platforma. Līdz šim dažādos projektos kopā savākti teju 5 miljardi dolāru.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Meitu mīlēja ļoti, bet ar galvu nedraudzējās...

5.augusts 2018 Atbildēt

Ir taču jābūt kaut kādām veselā saprāta paliekām lai nepārietu morāles un cilvēciskās sapratnes normām?? Tagad kāsīs piķi uz nelaimes rēķina? Interesanti no kuras puses ir ienākusi šī "gaišā" doma? Latvijas jeb aizdīķa??

5.augusts 2018 Atbildēt

Latvija ir viena Laimes Lāča - Ziedotāju zeme. Tiek ziedots ik uz soļa, kaut arī lielākā daļa tautas ir nabadzīgi, tādi, kuri nekad neapmeklēs Ameriku un varbūt arī nekad neapmeklēs kādu citu valsti, jo nav tam līdzekļu.

Kāpēc jāziedo? Šie nebeidzamie aicinājumi ziedot jau sāk izskatīties pēc amorāliem pasākumiem. Jābūt kaut kādam ētikas slieksnim, kuru pārkāpt nevar un goda jūtām, lai pārtrauktu prasīt, prasīt un prasīt

5.augusts 2018 Atbildēt

Piekritu Leldes un birutas viedoklim,,,nedomaju ka Amerika slikti dzivoja = maminai bus jaiet stradat-traki,,

5.augusts 2018 Atbildēt

Nu kas grib lai ziedo,ko Jus punkainie bazhat savus punkainos degunus visur,kur nevajaga!!! Jus atstajat savus stulbos komentarus pie sevis!!! Gimenei notikusi nelaime,a Jus te izsakat savus kaut kadus secinajumus! Dalbajobi! Nu ko varu pateikt,Latvieshi!!!

5.augusts 2018 Atbildēt

Šādas nelaimes (un vēl trakākas) notiek daudzās ģimenēs. Ar ko šī ģimene būtu īpašāka?

6.augusts 2018 Atbildēt

to Dainis Zalamans

Tad kāpēc ziedojumus lūdzat no dolbojobiem latviešiem? Lūdziet no jaukajiem krieviem vai garīgi tuvajiem amerikāņiem! Visādi citādi - ļoti žēl, ka uz planētas atkal par vienu letiņu mazāk. Līdzjūtība tuviniekiem.

5.augusts 2018 Atbildēt

Atbalstu Leldes un Birutas viedokli - neziedot visādiem parazītiem, kuri grib padzīvoties uz citu rēķina.

Katram jāmāk pašam nopelnīt visu savu vajadzību apmierināšanai.

Šādi centieni iežēlināt, lai iegūtu naudu viena bumbas mētātāja, kurš sabiedrībai nav devis neko vērtīgu, ģimenei, ir viennozīmīgi vērtējami, kā amorāli.

5.augusts 2018 Atbildēt

nevajaga būt ļauniem

5.augusts 2018 Atbildēt

Žēl ka tāds jauns džeks iet tik stulbi bojā jo nedraudzējas ar galvu,bet ziedot gan neko nevajag.Visticamāk kāds grib labi uzvārīties uz cilvēku nelaimes un arī atraitne spriežot pēc soc tīklos pieejamajiem foto nezin kas ir nabadzība.Puisis strādāja plānprātīgo,bet naudīgo amerikāņu zemē-lai tie tad arī maksā kompensācijas un inšurencus ģimenei.

5.augusts 2018 Atbildēt

www.instagram.com/p/BIqOX_kgben...n-by=00zeidaks varbūt var pārdot šo mašīnu???

5.augusts 2018 Atbildēt

Ja šis ir lūgums draugiem, tad ok, bet citādāk tiešām izskatās mazliet amorāli.

6.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas