Avārija Talsu novadā: atovadītājs izlido caur loga stiklu

tautaruna.lv 20.decembris 2022, 13:15
 
Vladislavs Proškins/F64
Talsu novadā vienā no tā pagastiem noticis ceļa satiksmes negadījums, kurā ir viens cietušais. Lai vai šajā pagastā ceļi ir grūti izbraucami, šoreiz pie vainas neesot bijis slidens vai netīrīts ceļš, bet gan ceļazīme, kuras nebija, kā arī šoferu neuzmanība, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.
Krustojumā Laidzes pagastā notikusi divu mikroautobusu sadursme. Viens no busiņa vadītājiem tika atrasts zem viena no mikroautobusiem un nogādāts ārstniecības iestādē.

Uzņēmuma “Omniva” darbinieks nule pārcietis milzīgu šoku. Viņa automašīna atrodas grāvī. Vīrietis dalās savās sajūtās un stāsta par niansēm, kuras piefiksēja pirms spēcīgā trieciena. Viņš braucis pa galveno ceļu: “Tā mašīna nāca no sāna. Es viņu pamanīju pēdējā brīdī. Šobrīd arī zīmes tur nav. Bet viņam bija jādod man ceļš.”

Autovadītājs piebilst, ka otrs šoferis, iespējams, nebija piesprādzējies. Par to liecina tas, ka vīrietis izlidoja cauri vienam no transportlīdzekļa stikliem.

Par laimi, “Omniva” mikroautobusa vadītājs samaņu nezaudēja un bija spējīgs palīdzēt cietušajam, kurš bija guvis smagus ievainojumus: “Viņš bija zem mana busiņa, es nezinu, kā tas notika. Es izraku viņu.”

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas