Ainažniekiem kauns par notiekošo pilsētā

tautaruna.lv 20.decembris 2022, 7:00
 
Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu
Ainažniece Aija pamanīja, ka vasaras izskaņā bez liekām ceremonijām pilsētā uzradās vairāki koka stabiņi ar informatīvu planšeti. Viņu apbēdinot, ka neviens neesot apspriedies ar iedzīvotājiem, jo kundzei būtu bijis daudz ko pastāstīt, taču tagad jānoraugās uz neveiklo izpildījumu, vēsta "Bez Tabu".

Ainaži esot vēsturiski bagāta pilsēta, uzskata vietējā iedzīvotāja Aija. Uzzinot, ka pilsētā īstenos projektu, kas palīdzēs arī atbraucējiem uzzināt par vietas vēsturi, kundze priecājusies. Taču, lasot izvietotos informatīvos aprakstus, ainažniekiem kļuvis kauns. Aija pamanījusi neskaitāmas kļūdas - sajaukti fakti, izlaisti komati.

Arī bibliotēkas vadītājas Sanitas Kānītes acij nepaliek nepamanītas pieļautās drukas kļūdas un ačgārnā informācija. Viņasprāt, paviršo veikumu vajadzētu izlabot.

Pilsētā esot izvietotas 30 informatīvās zīmes. Projektu “Viedais ciems” apvienība “Partnerība laukiem un jūrai” uzticēja īstenot biedrībai “Jūrkante”. Savukārt tekstus gan sagatavoja biedrība “Vecāki Ainažu jaunatnei”. Biedrības “Jūrkante” atbildīgā persona Dzintra Eizenberga gan nevēlējās situāciju komentēt.

Limbažu pašvaldība projekta īstenošanā neiesaistījās, vien norādīja vietas, kur varētu zīmes izvietot.

Šobrīd, kā ziņo biedrības “Partnerība laukiem un jūrai” pārstāve, informatīvās planšetes esot novāktas un līdz 20. decembrim kļūdas esot jānovērš.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:36

Jaunākās diskusijas