VIDEO: Rīgas sabiedriskajā transportā izceļas pamatīgs kautiņš

tautaruna.lv 22.okt
 
Pagājušās darba nedēļas izskaņā Rīgas sabiedriskajā transportā noticis incidents, kura laikā kāds pasažieris “no visas sirds” izvicināja dūres, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Piektdienas pievakarē vairāki aculiecinieki Imantā, 41. autobusa galapunktā, piefiksējuši ķildu, kurā bija iesaistīts “Rīgas satiksmes” autobusa vadītājs un kāds agresīvs pasažieris - vīrietis ar suni.

Šajā gadījumā, par spīti vīrieša vairākkārtējiem mēģinājumiem izlauzties no autobusa, viņam tas tomēr nav izdevies. Drīz vien šā konflikta atrisināšanā iesaistījušies arī aculiecinieku izsauktie policisti, kuri huligānu aizturējuši. Turpat notikuma vietā inspektori iztaujājuši abus vīriešus un atklājies, ka viss sācies pavisam banāla iemesla dēļ. Autobusa vadītājs pirms mirkļa bija piestājis gala pieturā un izsēdinājis visus pasažierus, savukārt kungs ar suni vēlējies iekāpt autobusā, ko šoferis bija liedzis darīt.

Šajā gadījumā gan dusmu uzplūdam būs visai nepatīkamas sekas, jo pēc šā incidenta Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknī ir ierosināts kriminālprocess.

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Suņuks taču necieta? Kaut ko nesapratu, pēc raksta iznāk, ka vīrietis ar suni lauzies ārā no autobusa, bet raksta beigās apgalvots, ka šoferis nav laidis šo iekšā ar suni. Kā tad īsti bija?

22.oktobris Atbildēt

Sunim nebija maska,tur taa beda.. bet shferis pieprasija abiem!!!

22.oktobris Atbildēt

Jā, bļin! Kāpēc šoferis nelaida šos ārā no autobusa? Es arī kautos līdz pēdējiem spēkiem.

27.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:24

Jaunākās diskusijas