Brīdina par krāpnieku grupējumu Rīgas autoostā

tautaruna.lv 21.janvāris 2020, 7:00
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Vitauts autoostā pamanījis kādu sievieti, kura uzrunājusi gados vecus cilvēkus. Ja sarunas sākumā pensionāram novēlēts laimīgs 2020. gads, tad sarunas noslēgumā jau no seniora tiek lūgta nauda. Kā norāda aculiecinieks, sieviete izvēlas tādus sarunas biedrus, kuri ir pensijas vecumā vai arī nespēj sevi pasargāt, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Tāpat nereti šie darboņi uzdodas par ārzemniekiem, kuri meklē veidu, kā nokļūt lidostā. Kad saņem atbildes, arī pasniedz dāvanas, par kurām pēc tam tiek lūgta samaksa.

Vienu no šīm krāpniecēm aculiecinieks iemūžināja ar savu tālruni. Attēlā redzams, ka dāmai līdzi ir liels maiss, kura saturu viņa arī cenšoties pārdot.

"Parādiet cilvēkiem čigānieti, kura mēģina apkrāpt vecus cilvēkus Rīgas autoostā. Uzdodas par paziņu tantiņām, vēl labu veselību, pēc tam sākas naudas izmānīšana, piedāvājot it kā pa lēto labas mantas, bet tur vecas lupatas. Šo es aizdzinu, bet viņu tur ir tik daudz kā tarakānu. Kur apsardze, ka to nepamana?" pauž aculiecinieks.

Autoostā strādājošie šīs darbones esot pamanījuši un norāda, ka viņām diezgan veikli izdodas apstrādāt savus upurus un tikt pie naudas. Autoostas administrācijas darbiniece atzīst, ka nereti pa skaļruņiem pasažierus aicina uzmanīt savas personīgās mantas: ”Mēs pa skaļruņiem sakām, lai cilvēki ir uzmanīgi, lai sargā somas un makus. Bieži ir autoostā. Kā uz darbu nāk.”

Avots

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Gad vienreiz no Rīgas centra aizvāks šos čigānu krāpniekus ???

21.janvāris 2020, 9:30 Atbildēt

Tur jau izveidojies noziedznieku epicentrs! Pašvaldības darbinieki uz notiekošo pat nereaģē, vien cītīgi modina aizmigušos autobusu gaidītājus. Arvien grūtāk, "atkratīties" no visādiem diedelniekiem un "labumu piedāvātājiem". Tiešām tik neiespējamā misija ieviest kārtību?!

21.janvāris 2020, 10:01 Atbildēt

Onānistu dauņu baram neiespējami

29.janvāris 2020, 23:32 Atbildēt

Nu ko var aukleties ar tiem ciganiem...VAJAGOT IET SKOLA ,UTT.Isteniba kadi vini bija zirgu zagli,tadi ari paliks...Vienkarsi zagt,un krapties viniem ir asinis...

21.janvāris 2020, 21:05 Atbildēt

Ja jau apsargiem ir samaksāts tad var turpināt.

21.janvāris 2020, 21:11 Atbildēt

Brīvais darba tirgus, neko darīt!

21.janvāris 2020, 21:28 Atbildēt

Tie jau tur gadu desmitiem...

22.janvāris 2020, 11:55 Atbildēt

Jājauc nost tā autoosta, tāpat kā tirgus būdiņas... Nebūs tirgū cigarešu tirgoņu, autoostā čigānu..

22.janvāris 2020, 14:22 Atbildēt

Rīgas autoostas administrācija ir viens impotentu atamanu kropļu bars. Normāliem cilvekiem nav ļauts pat bildi uztaisīt, par ko liecina paliela uzlīme uz durvīm, bet bomārus un blēžus nepadzen.

Normāla apsardze darītu visu lai šie deģenerāti tur savu kāju nespertu.

29.janvāris 2020, 23:31 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:10

Jaunākās diskusijas