VIDEO! Glauna auto šoferis klaji pārkāpj noteikumus Rīgā

tautaruna.lv 7.sep 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Kāda sporta auto vadītājs Rīgā klaji pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus un aiztraucies tālāk savās gaitās.

Aculiecinieks iemūžinājis, kā kāds autovadītājs veic apgriešanos pretējā virzienā vietā, kur to nedrīkst darīt. Notikums fiksēts pie Pērnavas un Kr. Barona ielas krustojuma.

View this post on Instagram

A post shared by dtp_latvia (@sadursme) on

"Nepārtrauktā (līnija), bet nu izskatās, ka viņš drīkst," redzēto komentē aculiecinieks.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 591 protokolu

Komentē 4

 
Anonīms
 

Tādu auto īpašnieki visu drīkst!!!

7.septembris 2019 Atbildēt

tur taja vieta ar tadu auto nemaz nav iespiejams skersot Barona ielu to nesalauzot, taka vaditajam nemaz nebija citas izveles ja redz ka fures ar visiem konteineriem brauc palekdamies pari Barona ielai! Brinums ka pa visiem gadiem kravas vel nav izbirusas kadam virsu!

8.septembris 2019 Atbildēt

IDEĀLI PERFEKTI IZPILDĪTS MANEVRS ---absolūti perfekti izvēlēts brīdis ...... priekšā krustojumā deg sarkanais --- t.i visa satiksme mierā - manevru nekas netraucē, manevrs nevienu netraucē -(( tik debiļa galva tartakani sāk rosīties))) dubultā svītra nav aizliegums braukt tai pāri ((TĀ ir kā muslimu

HARAN - ļoti akurāti- kā svētdarbība -- (( in lege artis)) škērsojama lai pats nesagānītos un citus neapgānītu ))- --tā ir apzīmējoša un informēkoša līnija, līnija kas parāda tiem kas ''gabarītus nejūt"" ''pretēja virziena joslu"" (( ko darītu ja būtu ziema un sniedziņš -līnijas neredzamas ?? vai arī ziemā kurnētu?? IDINŠ DEBILAIS !! (( CSN joslu platumus un skaitu visparīgi definē ar ''iespēju novietot blakus transporta līdzekļus"" nevis ar visādu figļaru smērējumiem uz asfalta....))

10.septembris 2019 Atbildēt

MAZLIET KONKRĒTĪBAS ==== KĀDI ''SVĒTIE NOTEIKUMI"" IR PāRKĀPTI ???--VAI KĀDS VAR NOCITĒT PUNKTUS UN PARAGRAFUS ?? ------ ES NEREDZU NEKO TĀDU KO PRINCIPĀ NEDRĪKSTĒTU DARĪT -- es redzu absolūti loģisku un pareizu vienīgi iespējamo rīcību {{== SATIKSMES ORGANIZĒTAJU IESLĒGTĀ Sarkanā gaisma priekšā krustojumā ir izveidoijusi ''strupceļu"" -- tāpēc kanēr deg ''sarkanais"" visloikumīgākā izeja no strupceļa ir tikai viena-- apgriezties un izbtaukt -- Protams nav aizliegts arī cits === piem. braukt atpakaļgaitā pat pa vienvirziena ielu vai ''pretējās kustības joslu "" tik tālu cik vajag --- NEREDZU ""NOTEIKUMU PĀRKĀPUMUS"" =--- redzu ideāli izpildītus noteikumus....

10.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:51

Jaunākās diskusijas