11 latviešu sievietes kameras priekšā cīnīsies ar savām atkarībām

tautaruna.lv 7.sep 2019
 
Publicitātes foto
Jau septembra vidū televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” startēs trešā un arī izaicinošākā no sociālā raidījuma “Caur ērkšķiem uz...” sezonām, kas pārsteigs un šokēs ne tikai skatītājus, bet arī pašas dalībnieces.
Un kā nu ne - 11 sievietes ar skaudriem dzīves stāstiem nevis ērti iekārtosies greznā mājoklī, bet gan dosies pretim pārmaiņām mājās uz riteņiem jeb kemperos, uzsākot aizraujošu ceļojumu teju trīs tūkstošus kilometru garumā pa Latvijas pilsētām.

Tas būs jauns sākums jaunai dzīvei, jo labāko pašmāju ekspertu iedvesmotas, sievietes cīnīsies ar atkarībām, strādās pie personības pilnveidošanas, mācīsies apvaldīt negatīvās emocijas un stiprinās pašapziņu. Viņas apgūs dažādas praktiskas iemaņas - gan skaistumkopšanu un veselīgu uzturu, gan tiksies ar veiksmīgiem Latvijas uzņēmējiem un spilgtām personībām, kas mudinās izrauties no ierastās vides un parādīs, ka iespējams dzīvot citādāk. Kāds būs dāmu ceļš pretim jaunai dzīvei? Cik daudz ir katras pašas rokās, bet kur var palīdzēt citi? Un galu galā - vai viņas būs gatavas saņemto atbalstu izmantoto lietderīgi?

“Caur ērkšķiem uz...” trešajā sezonā pārsteigumu netrūks - mainīsies ne tikai dalībnieču dzīves vieta, bet arī skaits. Šoreiz apņēmības pilnas izrauties no ikdienas, kuru nomācis alkohols, atkarības, vardarbība un nemitīga cīņa par izdzīvošanu, ir 11 sievietes no visas Latvijas.

Lai arī katras dzīves stāsts ir atšķirīgs, viņas vieno vēlme pēc pārmaiņām, tāpēc arī šosezon par “Caur ērkšķiem uz...” vadmotīvu kļuvis sauklis “Mēs esam cīnītājas - mēs esam uzvarētājas!”

Projekta laikā varēs iepazīt māsas Elviju un Lailu, kuras ir absolūti pretstati ne tikai izskata, bet arī rakstura ziņā. Meitenes nākušas no daudzbērnu ģimenes, ko uzturējis tēvs, kamēr māte izvēlējusies veltīt dzīvi alkoholam. Neviennozīmīgie raduraksti, neskaidrība par to, kas ir īstie vecāki, kā arī uzdzīve darījusi savu: mācības atstātas novārtā, dodot priekšroku bezatbildīgam dzīvesveidam. Andželika, kura uzaugusi vardarbīgā audžuģimenē un mierinājumu radusi meklēt alkoholā, nu vēlas atjaunot attiecības ar dēliņu, kuru nav satikusi vairākus gadus, kā arī pierādīt, ka smaga slimība nav iemesls tam, lai nokārtu galvu. Ticību saviem spēkiem centīsies atjaunot Kristīne, kura, lai arī ieguvusi augstāko izglītību, veselības problēmu dēļ zaudējusi zobus un tāpēc nespēj atrast savu vietu darba tirgū.

Tāpat skatītājus gaida tikšanās ar divu bērnu māmiņu Aivu, kurai izdevies izlauzties no seksuālās tirdzniecības valgiem un kura ilgstoši cietusi no partneru vardarbības, skarbo Mariju, kura augusi bērnunamā un uzvedības, kā arī narkotiku dēļ mācījusies stingrā režīma iestādē, harizmātisko un neprognozējamo Lailu, kura par visu vairāk vēlas atbrīvoties no alkohola atkarības un beidzot nostāties uz kājām, tetovēto anarhisti Olgu, kura sapņo par dzīvi bez agresijas lēkmēm un alternatīvās modeles karjeru, kā arī citām sievietēm ar ne mazāk skaudriem dzīves stāstiem.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Sacensības par to, kura ilgāk noturēsies uz kājām? :)

7.septembris 2019 Atbildēt

?

12.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:54

Jaunākās diskusijas