Astrologs Andris Račs izsaka prognozes par karu Ukrainā

Portāls nra.lv 13.aprīlis, 1:30
 
Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64
Astrologs Andris Račs viesojas "STV Pirmā!" raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā Andris tiek aicināts atklāt, vai viņš ir ielūkojies arī tajā, ko zvaigznes rāda saistībā ar Ukrainā notiekošo karu.

Račs neslēpj, ka reizumis pie viņa klienti nāk ar jautājumu, cik ilgs būs Krievijas - Ukrainas karš, un kad Krievijas diktatora Putina ērai varētu pienākt beigas. Viņš atzīst, ka ir ielūkojies zvaigznēs, lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem.

“Sliktā ziņa - rādīja, ka šis karš būs ļoti ilgs. Cerēju, ka tā nebūs. Diemžēl nav nekāda pamata domāt, ka varētu būt citādāk. Runājot par Putinu, viņam draudīgs stāvoklis bija pirms kara, kas viņu noveda līdz izmisumam, lai tādu soli spertu. Zvaigznēs nerāda, ka viņa veselības stāvoklis īpaši pasliktinātos tuvākajā laikā.

Runājot pa mūsu nācijas prognozēm, es nevaru ieraudzīt kādas reālas problēmas, bet sajūtu līmenī valda liela neskaidrība. 90. gados zvaigznes bija ļoti līdzīgas kā tagad.” Vai tas nozīmē, ka zvaigznes rāda, ka kara nebūs? Atbildi meklē video!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

13.aprīlis

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas