Mediķei Latvijā uzspīd milzīga veiksme

tautaruna.lv 18.februāris, 18:30
 
F64
Internetā iegādāta momentloterijas Medus biļete atnesusi 55 000 eiro laimestu sapņotājai no Zemgales novada, kura strādā medicīnas nozarē, vēsta "latloto.lv".

“Veiksme momentloterijā "Medus" man ir liels pārsteigums. 2023. gada izskaņā devu sev solījumu, ka vairs neiegādāšos loterijas, jo man tajās reti veicas,” saka veiksminiece, “taču janvāra beigās, esot darbā, nolēmu izklaidēties un pārkāpt sev doto solījumu.”

“Nespēju noticēt, ka laimēju, man likās, ka acis melo. Jāatzīstas, ka apziņa par priecīgo notikumu ir nākusi ļoti grūti. Pat tagad, kad laimests jau ir saņemts, ķeru sevi pie pārdomām, vai tas patiesi ir noticis ar mani?” sieviete atklāj.

Laimētāja neesot nevienam pateikusi, ka ir laimējusi 55 000 eiro. “Par laimestu loterijā neesmu pastāstījusi pat vīram, nevaru atrast īstos vārdus,” ar smaidu viņa saka.

“Lai labas lietas notiktu, ir jāprot sapņot. Un sapņiem ir jātic - jo vairāk ticēsim, jo ātrāk tie piepildīties,” atzīst laimētāja.

Jau izlemts, ka liela daļa naudas tiks veltīta automašīnas iegādei, bet kaut ko laimētāja tomēr saglabās arī savu personisko sapņu piepildīšanai, piemēram, pārgājiena organizēšanai, jo viņai patīk ceļojumi un būšana pie dabas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:26

Jaunākās diskusijas