Rīdzinieks atklāj, kā tikt pie lielas naudas

tautaruna.lv 18.februāris, 2:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu rīdziniekam Sandim Sudnikam, kurš strādā enerģētikas nozarē, informē latloto.lv.

“Momentloterijas mēdzu iegādāties reti - vienu reizi gadā. Veiksmīgajā dienā izlasīju laimētāju veiksmes stāstus, iedvesmojoties no tiem, nolēmu iegādāties momentloterijas biļetes,” stāsta veiksminieks.

Kad Simtgades loterijas biļetes bija iegādātas, laimētāju esot pārņēmušas sajūtas, ka viņš laimēs vērtīgu naudas laimestu. “Nokasīju pirmo Simtgades loterijas biļeti - tukša, ar cerību ķēros pie otrās - 10 000 eiro laimests,” saka rīdzinieks.

“Piedzīvoju plašu emociju gammu - sākumā jutu neizpratni, vai tiešām tā var būt? Bija nepieciešams laiks, līdz sapratu, ka veiksme man ir uzsmaidījusi un esmu laimējis loterijā,” atklāj laimētājs.

“Man ir daudz mazu sapņu, un vienu no tiem palīdzēs piepildīt loterijas laimests. Jau pavisam drīz uzsākšu savas privātmājas būvniecību,” priecīgi stāsta veiksminieks.

“Manuprāt, ir jātic intuīcijai. Ja šķiet, ka ir īstais brīdis izmēģināt veiksmi loterijā, tas ir jādara. Veiksme ir jātestē, jo nevar zināt, kad tā uzsmaidīs tieši tev,” nosaka veiksminieks.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:52

Jaunākās diskusijas