3 zodiaka zīmes, kuras nespēj izveidot ilgstošas attiecības

tautaruna.lv 20.novembris 2022, 0:30
 
pexels.com
Astrologi nosauc trīs zodiaka zīmes, kurām ir grūti būt attiecībās jeb viņu potenciālajiem partneriem nākas saskarties ar vairākām grūtībām, cenšoties nodibināt romantiskas attiecības ar šiem cilvēkiem, informē "Yourtango"

Vērsis

Vēršiem bieži vien ir grūti uzticēties otram cilvēkam. Viņiem ir vajadzīgs ilgs laiks, lai justos droši otras personas sabiedrībā un patiesi atklātos. Bieži vien Vērši ļoti ilgi "pārbauda" potenciālo partneri, kā rezultātā līdz attiecībām var nemaz nenonākt, jo otrais personai trūkst pacietības gaidīt uz šī zodiaka zīmes pārstāvjiem.

Dvīņi

Lielākā Dvīņu problēma ir tāda, ka viņiem nepatīk būt "piesietiem". Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem patīk brīvība, reizēm viņu partneriem to ir grūti izprast, tāpēc rodas lielākas vai mazākas domstarpības. Dvīņiem patīk "rokas stiepiena attālumā" turēt personu, kas viņiem šķiet simpātiska, taču tajā pašā laikā viņi aplūko arī citas iespējas. Viņi nevēlas pieņemt nepareizo lēmumu attiecībā uz partnera izvēli.

Vēzis

Vēži ir ļoti godīgi. Ne visi šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir lemti attiecībam. Bieži vien Vēži godīgi otram cilvēkam pasaka, ka nevēlas attiecības, taču otrs neņem to vērā un vēlas pierādīt, ka viņi ir saderīgs pāris. Nereti Vēži mēģina izveidot attiecības pret pašu gribu, bet beigās viss noslēdzas vienādi - viņi salauž otra cilvēka sirdi, jo ir pārāk godīgi un atklāti.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:40

Jaunākās diskusijas