15 gadus veca meitene nomirst no Covid-19 dienā, kad jāsaņem otra vakcīnas deva

tautaruna.lv 17.oktobris, 15:43
 
pexels.com
15 gadu vecumā no Covid-19 mirusi Jorja Halideja (Jorja Halliday) no Portsmoutas, raksta "Mirror".

Pusaudzei bijuši apausktēšanās simptomi, taču īsā laikā stāvoklis pasliktinājās līdz viņas sirds ritms paātrinājies divas reizes.

Jorja nomirusi dienā, kad viņai bija paredzēta otrā vakcīnas deva. Viņa nomirusi tikai četras dienas pēc testa saņemšanas, kas atklājis, ka viņa ir inficējusies ar Covid-19.

Meitenei esot sāpējis kakls un viņa nav spējusi paēst. Vēlāk viņas stāvoklis pasliktinājās un Jorja nogādāta slimnīcā. Meitene pieslēgta plaušu ventilatoram, taču viņas stāvoklis neuzlabojās.

Ārsti atklāj, ka meitenei bijis Covid mikrokardīts, vīrusa izraisīts sirds iekaisums.

Meitenes māte, kura līdz pat nāves mirklim bijusi blakus meitai, pēc meitas nāves brīdinājusi citus, ka bērni ir uzņēmīgi pret Covid-19.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 39

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

varbūt tas sirds iekaisums radās no vakcīnas,bet ne no kovida? Te tiko TR paši muldējāt un bij foto ar strutām kāju pirkstos ,kuras izraisija vakcīna.Vispār tagad ir tā,ka visi kuri mirst no slimības,tad tas ir kovids,bet,ja mirst vakcinēts,tātad viltots sertifikāts.Izdomāts fantastiski ģeniāli.Tagad raksta ,ka mirst vakcinētie,bet ar putām uz lūpām tiek aicināti uz pašnāvību caur vakcīnu.Jūs tur mediķu blozgas zajebaļi jau !!!

17.oktobris, 15:53 Atbildēt

Tieši tā! Manam draugam arī pēc otrās vakcīnas uzradās pulss 150/min. Pagājušā nedēļā apglabājām...

17.oktobris, 16:39 Atbildēt
Rolands > izidors.m.rkak.ns

Kur, kad, slimnīcas adrese, notikuma laiks....Esi drosmīgs, ja tev ir pierādījumi, cel gaismā, atklāj noziedzniekus, tikai godīgi, bez fleitēšanas, tev ir iespējas stāvokli mainīt. Ja esi zaķpastala, tad turi ciet žaunas un nevāvuļo!

18.oktobris, 15:39 Atbildēt

Miokardītu vai tad ārstē ar plaušu ventilatoru? Lai Dievs visiem palīdz, bet te nu man - nejēgai - izskatās, ka piepalīdzēja nokļūt tajā saulē. Līdzjūtība.

17.oktobris, 16:09 Atbildēt

Žēl jaunās meitenītes. Ārstu vaina un nolaidība.

17.oktobris, 16:16 Atbildēt

Domāju tāpat kā Dzintars un vakcīna pats lielākais vīruss. Pirms vakcīnas ievadīšanas vajadzēja meitenes veselību pārbaudīt. Ļoti žēl meitenītes. Līdzjūtību vecākiem,radiem un draugiem

17.oktobris, 17:46 Atbildēt

Ko jús te visi ticat un komenteejat tás lídzjútíbas, Pati esmu UK kad ieraudzíju ka to raksta it ká Mirror, atveru Mirror News un megináju atras kur tad ir táds raksts. Nu neatradu es neko ka kautkur UK Portsmoutas pilsétá kautkas táds bútu noticis. Pilnígs sviests....

17.oktobris, 18:40 Atbildēt

Smirdīgais trļļu pederasts iesmirdējās...

18.oktobris, 9:13 Atbildēt

Nebūtu spricējusies, nebūtu sabeigusi imunitāti un joprojām būtu dzīva.

17.oktobris, 18:40 Atbildēt

Šitā ziņu vietnele ir tas visīstākais kaktu dakteris! Kūdītāji, kuriem būtu jāpievērš drošības dienestu uzmanība.

17.oktobris, 20:30 Atbildēt

Kam vēl būtu jāpievērš uzmanība? Varbūt tiem,kas aģitē vakcināciju? Gan, jau ar viņiem tiks galā. Šitas murgs vienreiz arī beigsies.

17.oktobris, 20:56 Atbildēt
Māriņa > jelna.sergejeja

Nu izbeidz. Tu taču vienmēr esi spējusi būt toleranta. Ir jāsaprot, ka ir dažādas vakcīnas - pret masaliņām, pret encefalītu, pret hepatītu, u.t.t. Nesāksim taču tās visas noliegt. Un pat aprobežotais dzintars nezina, cik ātri un cik daudz tās ir saražotas :) Es vēl varu saprast sašutumu par ierobežojumiem, taču noliegt vakcīnu - nonsenss.

17.oktobris, 22:45 Atbildēt

Un kas tad tu tāda par baigo eksperti? Kārtējā valdības nejēgu pakaļlaiža. Tāpat visiem jau ir skaidrs, ka vacccīnas cilvēkiem agri vai vēlu sabojās veselību, citam vairāk, citam mazāk.

18.oktobris, 0:27 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Bet tu stuba neta idiote pakluse un nemuldi neta savus slimos murgus,ja tas ir tikai viens gadijums un 100 miljoniem,un jau LPSR tavi poteja pret pret masalam,difreriju,stingumkramjpjiem un citam slimibam.

18.oktobris, 9:21 Atbildēt
Jelena Sergejeva > m.ri.a.60e61ddb0621e

Es to vakcīnu nenoliedzu kā tādu, bet kāpēc man sevi jāupurē zinātnes vārdā? Šeit jau notiek diktāts. Nekad neesmu bijusi pret špricmaņiem, viņu izvēle, lai dara ko grib,bet tādā veidā nekas labs nebūs. Diez vai Tu ēstu nezināmu pārtiku.

18.oktobris, 10:18 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tevi kretīn, nekādas potes neglābs. Ej ar kazu salīdz mieru, varbūt būsi līdzsvarotāks. Tu tiešām sāc tracināt.

18.oktobris, 10:23 Atbildēt
Jelena Sergejeva > m.ri.a.60e61ddb0621e

Tikai tās bija pārbaudītas un ar varu neuzspieda. Atšķirība tomēr ir.

18.oktobris, 10:42 Atbildēt
Daila Buldure > marcis

Kāpēc visu laiku ir jāapsaukājās?

20.oktobris, 11:14 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Difterijai un stingumkrampjiem ir kopēja pote. Manā vecumā, tāpat, kā tavā ir viena pote piecos gados. Bet šitā susla divreiz gadā. Atšķirība tomēr ir.

21.oktobris, 11:38 Atbildēt

Ieklausamies ārstā imunologā Laurī Līcītī (kura atklātās sarunas video visu laiku tiekot dzēsts).

Vērtīgi zināt:

www.youtube.com/watch?v=UncVyNDbY3Q&t=2082s

17.oktobris, 21:25 Atbildēt

@nra, Bbc ir raksts par meiteni, viņa pat vēl nebija saņēmusi savu pirmo devu www.bbc.com/news/uk-engla...shire-58772671

17.oktobris, 23:41 Atbildēt

Izrādās.. Ja palasās mazliet angliski, tad tur gan nekāda runa par nekādu otro devu nav. Tur tiek teikts, ka meitene saslimusi un devusies izolācijā, kā dēļ atcēlusi vizīti uz pirmo poti.

17.oktobris, 23:51 Atbildēt

Es tiešām nesaprotu šitāda tipa rakstus... Gribas jautāt, vai tiešām žurnālisti speciāli mēģina uz ļaudīm atstāt negatīvu iespaidu? Tā vien izskatās, ka jā.

Nu tad uzrakstīšu, kā to uztveru es.

Uz doto brīdi, kopš 2020.gada marta līdz šai dienai, pēc statistikas datiem, ar kovid19 saslimuši bija 185 616, izveseļojušies 158 900, nomiruši 2890 cilvēku.

Kāpēc netiek vērsta ļaužu uzmanība uz tiem visiem, kuri bija varējuši izārstēties!? KĀPĒC? Kāpēc jāmeklē un jāraksta par tiem, kam kaut kādu iemeslu dēļu imūnsistēma atteica? Kāpēc?

Tas būtu tieši tas pats, ja tagad visi cilvēki atteiktos lidot ar lidmašīnām, jo arī viņas mēdz avarēt, kā rezultātā cilvēki aiziet bojā.

Kāpēc cilvēki neatsakās braukāt ar mašīnām un prāmjiem, jo arī ceļu satiksmes negadījumos ļaudis aiziet bojā!?

Kāpēc spekulēt ar kovidu, ja skaidri var redzēt, ka lielākā daļa taču atveseļojās, pie kam, atveseļojās saviem spēkiem, pat bez mediķu palīdzības!!!

Kāpēc tagad visu tautu nozāļot ar pārbaudes laiku neizturējušiem preparātiem, kur riski nav nekādi maznozīmīgi.

Es lasu medicīnas literatūru, kaut neesmu mediķis. Es saprotu, kāpēc cilvēki iet potēties, jo viņiem gluži vienkārši NAV TĀS ZINĀŠANAS.

Un tomēr, pat, ja nav zināšanas, vai tad nepietiek ar statistiku, kura skaidri rādā, ka izveseļoties var saviem spēkiem!!!

Jā, saprotu, lielākajai daļai cilvēku, kas nav saistīti ar progresīviem prātiem (kā arī viņu teorijām un metodēm) medicīnā, nav info par jaunākajiem pētījumiem, viņi, cilvēki to nesaprot, ka uz viņiem iedarbojas CAUR BAILĒM un PROPOGANDU.

Bailes pievelk bailes. Kā saka, visas slimības no nerviem...

Ja cilvēkam noliks 1m platu dēli un liks noiet pa to, cilvēks mierīgi noies, bet, ja to pašu dēli noliks no vienas klins, zem kuras ir dziļa aiza, līdz otrai klintij un liks noiet pa to pašu dēli, cilvēkiem sāks ļodzīties kājas, no bailēm, no IEDOMĀM VIEN!!!

Un tad ir ļoti liela iespēja nokrist.

Un tamlīdzīgus piemērus var minēt kaudzēm ! ! !

Tieši tas pats ir ar šo propogandu internetā. Cilvēkiem KATRU DIENU liek priekšā negatīvas emocijas izraisošus rakstus UN NAV TIK PAT KĀ NE VĀRDA PAR TIEM MILJONIEM ĻAUŽU, KURI VISI BIJA SPĒJUŠI UZVEIKT KOVIDU PAŠI AR SAVU DABĪGO IMŪNSISTĒMU.

18.oktobris, 1:23 Atbildēt

Pie tam oficiāļi nekur neafišē to, ka šīs "vakcīnas" ir radītas vienam kovida tipam, bet atnāca cits. Tas ir tas pats kā atnākot B grupas gripai ietiepīgi grūst sevē A grupas gripai domātu poti. Cilvēki, pasaule ir jukusi, vai man tikai tā liekas?

18.oktobris, 6:42 Atbildēt
Jelena Sergejeva > aivars.5abe48e28998c

Parasti tā notiek,bet Latvija ir brīnumzeme. Tas jau nekas, ka par parādiem maksās mazbērni. Un budžeta deficīts ir 1,62 miljardi,laikam to gadu grib uztaisīt par riktīgu tingen-tangel. Vēlāk tak nebūs iespējams, jāierauj cik var.

18.oktobris, 10:58 Atbildēt
Vita > aivars.5abe48e28998c

Pasaule NAV jukusi, taču lielums liela daļa cilvēku IR DEZINFORMĒTI. Dezinformācija cilvēkos rada apjukumu, bailes, diskomfortu u.c. dažādas negatīvas domas un emocijas.

Tas viss negatīvais, savukārt, rada tādu kā apburtu apli un cilvēki vairs netic sev, savai dabīgajai imūnsistēmai.

Kas vēl. Latvijā cilvēkiem ir izteikta tendence DRAMATIZĒT, t.i., it kā neapzināti ģenerēt (iedomās) negatīvus scenārijus.

Tiesa, tie zinātnieki, kuru darbus es lasu, arī tas viss ir par maksu.

Cilvēki padodās poropogandai un pūļa psiholoģijai. Te lauciņš brīvs godprātīgiem psihoterapeitiem, kas tautai var izskaidrot, kas ir pūļa psiholoģija (kas ir vērota gan armijā, gan baznicā).

Šis laiks, tēlaini sakot, ir laiks, kad Tumsas spēki cīnās ar Gaismas Spēkiem. Loģiski, ka Gaisma uzvarēs, jo apsolūts ļaunums savā apsolūtajā ļaunumā galu galā iznīcina pats sevi. Tumsai nav varas pār Gaismu!!!

18.oktobris, 11:53 Atbildēt

+++++Beidzot viens normāls cilvēks, kurš var argumentēt.

18.oktobris, 14:58 Atbildēt

Njā.. skarbi. Cik pie mums būs aizgājēju, kuri neuzspēja.. neuzsāka.

18.oktobris, 9:20 Atbildēt

Zanīt, cik daudz būs aizgājēju pēc švakcīnas?Nekad tas nav ienācis prātā?

18.oktobris, 15:01 Atbildēt

Miokardītu izraisa vakcīna, tas ir zinātniski apstiprināts. Tā ka... nevis Covid, bet vakcīna nobeidza šo bērnu.... un ārsti piepalīdzēja... žēl meitenes un līdzjūtība piederīgajiem..

18.oktobris, 9:33 Atbildēt

Sāk nogalināt arī bērnus ar vakcīnu. Gribēja jau šļākt pat otro devu.

18.oktobris, 11:42 Atbildēt
Ilo

Daži, šķiet, apzināti pavirši sevi informējuši.COVID19 vakcīna atšķirībā no citām pazīstamajām vakcīnām NAV vīruss.

(Iespējams ,ka šis jaunums uzspridzinās jūsu jau tā švakās smadzenes! Būtu labi,ja tuvumā atrastos kāds brīvs ārsts.)

Ir dumji un asociāli medijos metāties ar vārdiem un plātīties ar paša(s) stulbumu.

Nabaga Latvija!

18.oktobris, 13:01 Atbildēt

tu esi idiote

astra zaneca ir vīruss, johnson and johnson ir vīruss

MRNA ir tikai divas pasaulē - Pfizer un Moderna, abas ir pilnīgi eksperimentālas tehnoloģijas kas ražo pīķa proteīnu kurš pats ir pierādīts kā kaitīgs organismam

18.oktobris, 13:31 Atbildēt

Lūdzu, varētu norādi uz pētījumu, par pīķa proteīna atsevišķo kaitīgumu? Dikti interesē!

19.oktobris, 1:21 Atbildēt

nebūtu špricējusies tagad vēl būtu dzīva

18.oktobris, 13:29 Atbildēt

Vinja nomira deelj pirmaas devas. Bet to ne muuzham nepieraadiis. Poteejaties vien...Galvenais - nenomirt liidz treshajai devai.

18.oktobris, 13:34 Atbildēt

Valstī, kur meitene dzīvoja, prese raksta, ka viņa nomira, NESAGAIDĪJUSI pirmo devu.

22.oktobris, 15:00 Atbildēt

No vakcīnad!

19.oktobris, 7:54 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:49

Jaunākās diskusijas