"Tā ir antireklāma vai aicinājums uz seksu?" Cilvēki sašutuši par jauno vakcinācijas reklāmu

tautaruna.lv 13.jūlijs, 9:15
 
Ekrānšāviņš no Youtube
12. jūlijā sākās video reklāmas, audio reklāmas, sociālo mediju video reklāmas un vides reklāmas par fokusētu dažādu iedzīvotāju mērķgrupu uzrunāšanu par vakcinēšanos pret Covid-19 izplatīšana televīzijā, radio, internetā un vidē, kas realizēta pateicoties Eiropas Sociālā fonda finansējumam, informē Veselības ministrija.

Kampaņas radošo risinājumu un īstenošanu veido SIA “DDB WORLDWIDE LATVIA“. Reklāmas kampaņas uzsaukums ir “Bez vakcīnas nav uzvaras”, tās galvenais mērķis ir dot impulsu šaubīgajiem un nogaidošajiem pieņemt lēmumu vakcinēties.

“Uzticība zinātnei var atgriez mums drošāku ikdienu - vienalga, vai tās ir mācības klātienē, jaunākās teātra izrādes, sporta nodarbību apmeklēšana, draugu ballīte klubā vai satikšanās kafejnīcā. Mēs esam to pelnījuši. Mēs neesam pretinieki cits citam. Mūsu pretinieks ir bezjūtīgs un lipīgs vīruss. Un vienīgais veids, kā to uzvarēt, ir pieņemt informētu lēmumu un vakcinēties. Atrotot piedurknes - plecu pie pleca,” stāsta NVD vakcinācijas projekta nodaļas vadītāja Eva Juhņēviča.

Jaunās vakcinēšanās pret Covid-19 kampaņas galvenais mērķis ir dot stimulu tiem šaubīgajiem, kuri vēl nav pieņēmuši lēmumu doties un saņemt savu poti, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" pirmdien sacīja E. Juhņēviča.

Viņa skaidroja, ka kampaņa ar saukli "Bez vakcīnas nav uzvaras!" aicina visus būt vienotiem, jo bez vienotas rīcības - vakcinēšanās - vīrusu uzveikt nebūšot iespējams.

Cilvēku domas par reklāmas rullīti "Bez vakcīnas nav uzvaras!" dalās. Lielākā daļa ir nepatīkami pārsteigta par naudas uzlietojumu šādai reklamai, kas, pēc viņu domām, nemotivēs vakcinēties.

"Nu ļoti neizdevusies reklāma. Pat teiktu antireklāma", "Tas ir tas, ko var "dabūt gatavu" par tiem miljoniem, ko jūs saņemiet?", "Ja visu šo naudu ieguldītu saprātīgi!", šādi un līdzīgi vērtējumi krājas mikroblogošanas vietnē "Twitter". Dažs šo reklāmu nosaucis par viegli pavedinošu, dažs saskatījis aicinājumu uz seksu. Taču ir arī tādi, kuri uzskata, ka reklāma ir laba un skaista.

Novērtējiet paši. Lūk, tik daudz apspriestā reklāma:

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Bez seksa nav uzvaras.

13.jūlijs, 9:41 Atbildēt

Nemuldi,bet ej un vakcinejies stulbais

13.jūlijs, 11:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tu labāk parādi, kur Tevi izfakcinēja tad būs daudz antifakseru.

13.jūlijs, 15:37 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Ej dirst ar saviem murgiem

13.jūlijs, 16:19 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Saldumiņ piesakies reklāmām atkailinot dupsi.Tu tak neatkausies kā no mušām.Tavējie tak čupām skries fakcinēties, lai tik varētu Tevi izfakcinēt. Mīļumiņš - saldumiņš cukurdupsītis. Žēl, ka man nav Tavas novirzes. Laikam jau par vēlu. Kāda nožēla, man tagad būs depresija un pie visa Tu esi vainīgs.

13.jūlijs, 16:46 Atbildēt
Andris Saulīte > marcis

ZERO LOKDAUNI BARA IMUNITTTATI RADĪS 3-5 MĒNEŠOS DABISKI --PIDERASUS KAS KŪDA VAKCINĒTIES SIST VAJAG--TIE KAS BIEDĒ AR SMAGU SLIMOŠANU UN MIRŠANU IR JĀNOSIT--KATRU PARANOIĶI IEMARINĒT MUCĀ AR DEZOLĪDZERKĻIEM --BETT POLITTTISKI MOTTIVĒTOS KRETĪNUS KAS MURGO KA ''DZĪVĪBNAS GLĀBJ''MAISIOS UN SLĪCINĀT smirdošā ūdenī -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- izdfzīvošanas % saka ka ir bezjēdžīgi sevi traumēt ar vakcīnu --nav vērts ----- www.facebook.com/permalink.php...00069873399521

13.jūlijs, 17:43 Atbildēt
V.B. > andris.saul.te

diemžēl jāsāk atbalstīt šada veida sarunas ar tiem mēsliem kas cenšas eksperimentālo vakcīnu uzspiest

14.jūlijs, 1:02 Atbildēt

Tak viens otru neizslēdz.

13.jūlijs, 12:55 Atbildēt

Manuprāt idiotisms, kas nevienu, nekur nemudina

13.jūlijs, 13:33 Atbildēt

Ha,ha,ha!!! Sekss arī vakcinācija, proteīna šprice, tik mūsu simts gudrie viens otru vakcinē no mugurpuses!!!

13.jūlijs, 14:10 Atbildēt

ABSOLŪTA FALŠA NEZINĀTNISKA FEIKZIŅA TUMSONĪGIEM SŪDĪGU PAMATIZGLĪTĪBU DABŪJUŠIEM BIDLĀM --VĪRUISS IR NEDZĪVA VIELA KURTTŠ NEKO IZDARĪT NEVAR --BANĀLS GENETIOSKAIS KODS --NEKAITĪGS KĀ JKEBKURI CITI GĒNI ----- UN NAV OBLIGATAS VAJASDZĪBAZSS VAKCINĒTIES--MEDICĪNISKU MOTTĪVU UN REALA SAUSA ATLIKUMA NO VAKCINĒŠANAS NAV ---

13.jūlijs, 17:32 Atbildēt

ANGĻU ZINĀTNIEKI ATTKLĀJUŠI ..... ŠNOBEĻA BALVA PAR ĀDU ZINĀTNI ... ALKASTĪGU FAĶIRU CENTIENI SAVU FAĶIRISMU MONETIZĒT NAV ZINĀTNE--TĀ IR KRĀPŠANA PARAZITĒJOT UZ BIDLU TUMSONĪBU NOBIUEDĒTĪBU UINAPSTULBOTĪBU -- UN KATRS''INFICĒTAIS''SAMAZINA VAJADZĪBU VAKCINĒ»TIES--KATRS;';INFICĒTAIS''DABISKI IZVAKCIN»Ē UN REVAKCINĒ LĪDZ 20 CITUS--SAVAAS SŪDĪGBĀSA VAKCĪNES SEV DIRSĀS LEJIET ---

13.jūlijs, 17:35 Atbildēt

ZERO LOKDAUNI BARA IMUNITTTATI RASDĪS 3-5 MĒNEŠOS DABISKI --PIDERASUSD KAS KŪDA VAKCINĒTIES SIST VAJAG--TIE KAS BIEDĒ AR SMAGU SLIMOŠANU UN MIRŠANU IR JĀNIOSI--KATRU PARANOIĶI IEMARINĒTYT MUCĀ AR DEZOLĪDZERKĻIEM --BE POLITTTISKI MOTTIVĒTOS KRETĪNUS KAS MURGO KA ''DZĪVĪBNAS GLĀBJ''MAISIOS UN SLĪCINĀtt smirdošā ūdenī -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- izdfzīvošanas % saka ka ir bezjēdžīgi sevi traumēt ar vakcīnu --nav vērts ----- www.facebook.com/permalink.php...00069873399521

13.jūlijs, 17:41 Atbildēt

Nu, ko lai te saka- jaužas ārpasaulīgs viedums...

16.jūlijs, 21:35 Atbildēt

cilveci neapdraud ne atoms ne vīruss --briesmas cilvecei var radīt tikai alkatīgi duraki SergejsKapica

(( Серге́й Петро́вич Капи́ца (14 февраля 1928, Кембридж (Великобритания) — 14 августа 2012, Москва) — советский и российский учёный-физик, просветитель, телеведущий, главный редактор журнала «В мире науки»[7], вице-президент РАЕН. С 1973 года бессменно вёл научно-популярную телепрограмму «Очевидное — невероятное». Сын лауреата Нобелевской премии, дважды Героя Социалистического Труда академика Петра Леонидовича Капицы.

Цитаты

«А я — русский православный атеист. Это, кстати, весьма распространённая формула отношения к вере, к духовной культуре. По существу ведь и наука выросла из религии»[18][35].

«Я не исключаю, что настанет время, когда рядом будут стоять десять томов теоретической физики Ландау и шесть классических томов каббалы»[36][37].

Считал, что телевидение не должно работать на коммерческой основе: «Телевидение должно быть прислужницей власти, а не самостоятельной силой. А сейчас телевидение держит любого политика на коротком поводке, понимаете? Это абсолютно ненормальная ситуация».[11]

«Данные ВЦИОМ говорят о том, что мы наконец пришли к тому, к чему стремились все эти 15 лет, — воспитали страну идиотов.

Если Россия и дальше будет двигаться этим же курсом, то ещё лет через десять не останется и тех, кто сегодня хотя бы изредка берёт в руки книгу.

И мы получим страну, которой будет легче править, у которой будет легче высасывать природные богатства.

Но будущего у этой страны нет!»[38]

13.jūlijs, 17:51 Atbildēt

vēl visu varētu atvērt vienkārši atverot, un pārtraucot šo afēru, kur ir tie nolādētie lietderīgie idioti kas vēl tic ka šim visam ir kāds sakars ar rūpēm par veselību un dzīvību?

es saprotu ka ir labs segments kas visā šajā saredz kādu politisku, idealoģisku, ekonomisku vai sociālu labumu, bet tie kuri ir tik stulbi lai nesaprastu ka šī ir afēra nav pieskaitāmi

13.jūlijs, 23:42 Atbildēt

Labi jau būs. Kā Tev šķiet kamdēļ vakcinējas? Rūpes par savu vai apkārtējo veselību? Nepaliec naivs, galvenais ir klaiņot un izklaidēties, jo ir noguruši mājās sēžot. Igaunijā nevienu nešķiro, esi fakcinēts vai ne.

14.jūlijs, 0:38 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Igaunija jau sakas 3 Covid-19 vilnis dura Jelena Sergejeva .

15.jūlijs, 9:11 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Dura Mārce,es nedēļu atpakaļ biju Tallinā un nekādu paniku neredzēju par mistiskajiem viļņiem. Tur cilvēki dzīvo un satiekas, kā normāli. Tu gadījumā neesi Pavļ-ute?

15.jūlijs, 11:36 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

pidarvilnis sākas

20.jūlijs, 18:40 Atbildēt

Uzmanies Ostin, Mārcis var apd.. t par neko.

20.jūlijs, 19:51 Atbildēt

jā, nu gan ir vieta un lieta, kur un par ko izpausties

15.jūlijs, 13:49 Atbildēt

Cuku merim vakcinu padsmit gadus nevar uztaisit, covidam uztaisija mazak kaa gada laikaa... Uzticeties zinatnei? Paldies, attureshos... Ja lidz shim izdzivoju un saskare ar covidniekiem mani nav nekaa ietekmejusi, tad nu... Man pie kaajas ko zinatnieki un valdiiba saka, man ar veselibu viss tip top un tie aksti mani neparliecinas par pretejo. Ak ja un nesen vel viens potetais kolegis, parava covid pec celojuma, atvilkas uz darbu... Tad uzzinaja ka covid pakeris, tagad sed majas pashizolacijaa :)))

17.jūlijs, 10:48 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

pret AIDS 40 gados vakcīna nav radīta.Nāve 100% agrāk vai vēlāk jo vīruss iznīcina imunitāti un cilvēks var nomirt pat no iesnām un visiem pilnīgi pohuj,a te kovids pat pēc of datiem mirst tikai 1.8 % inficēto.Skaitlis izraisa tikai smieklus salīdzinot ar citām slimībām.Kāpēc 40 gadu laikā pidarasi izsplatot AIDS sērgu tiem netiek pieprasīti AIDS sertifikāti ?????!!!!!

21.jūlijs, 14:13 Atbildēt

Stulbā valdība-ej dirst ar savām vakcīnām !Sadurieties Kariņžīdmassoni un nosprāgstiet !

23.jūlijs, 19:14 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:57

Jaunākās diskusijas