Atpūtnieki pelvietā Rīgā pamana iespējamu pedofilu; iesaistās policija

tautaruna.lv 13.jūlijs, 18:30
 
Dāvis Ūlands/F64
Dārziņu apkaimē, Rīgā, iedzīvotāji kādā peldvietā piefiksējuši aizdomīgu vīrieti, kas izrādījis pārlieku lielu interesi par bērniem, vēsta “Degpunktā”.

Aizvadītajās brīvdienās galvaspilsētas policisti devušies uz Dārziņu apkaimi, jo atpūtnieki vienā no peldvietām bija piefiksējuši patiesi aizdomīgu tipiņu.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš stāsta, ka likumsargi saņēma izsaukumu uz peldvietu Dārziņos, Daugavamalas ielā, kur, iespējams, atrodas pedofils. Nekavējoties uz notikuam vietu tika norīkota tuvākā autopatruļas ekipāža. Ierodoties notikuma vietā, pie policijas darbiniekiem pienāca sieviete, kura teica, ka zvanījusi uz policiju, jo peldvietā novērojusi ūdenī esošu vīrieti, kurš esot uzmācīgi skatījies uz bērnu pēcpusēm.

Vīrietis ieraugot policijas darbiniekus, bija manāmi satraukts, liedzies, ka vērojis bērnus, bet gan peldoties ūdenī un tikai vērojis bērnus un viņam patīk bērni.

Laikā, kamēr viens no kārtības sargiem turpinājis sarunu ar aizdomīgo atpūtnieku, policistus uzrunājusi arī kāda jauna meitene. Kā izrādās, viņa ar aizturēto un diviem viņa paziņām šajā pašā vietā sastapusies jau pirms nedēļas. Kompānija piedāvājusi nepilngadīgajām iedzert, bet pēc tam pat palaiduši rokas.

“Mēs iegājām peldēties un viņi mums sāka tā kā riktīgi grāpstīties visur. Un man ļoti, ļoti neērti palika un es izgāju ārā,” stāstīja meitene, sakot, ka viņa draudzene jau uzrakstījusi iesniegumu policijā.

Gaidot kolēģus no Valsts policijas, pie pašvaldības policijas pienāca vēl viena jauniete, kura paskaidroja, ka šis pats vīrietis pirms mirkļa bijis ūdenī, nolaidis bikses un, iespējams, aizticis dzimumorgānus, skatoties uz bērniem, kas peldas. Ierodoties Valsts policijai, aizturētais nododots Valsts policijas darbiniekiem, kuri arī informēti par visiem iespējamajiem lieciniekiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Nav jau brīnums, tuvojoties praidam uzmaniet savus bērnus. Mārcis var teikt ko grib, bet labāk uzmanīties. Viņš pats atzinās, ka ir latentais.

13.jūlijs, 21:24 Atbildēt

Tu debila neta mauka,ko tu idiote te neta murgo.

13.jūlijs, 22:20 Atbildēt

Brīvību LGBT pārstāvjiem!

13.jūlijs, 22:05 Atbildēt

Mārčele berž savas lipīgās roķeles. Bērnus bez Kaukāzu aitu suņiem labāk nelaist. Viņiem ir čujs uz kazumīļiem, ficuku nokodīs un pat neatraugāsies.

14.jūlijs, 0:06 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Tu esi debila neta mauka un aborta atlieka

14.jūlijs, 11:05 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Nekliedz uz sievieti!

14.jūlijs, 12:21 Atbildēt
Jelena Sergejeva > izidors.m.rkak.ns

Viņš tak nekliedz. Tā bija kārtējā anālā izvirduma iespēja.

14.jūlijs, 13:17 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Ta nav sieviete,bet debils neta trollis,un es nakad pirmais nebracu tai idiotei virsu

14.jūlijs, 13:22 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Stop, stop. Tu sāki braukt virsū jau februārī, ja ne ātrāk. Bija nevainīga diskusija, kurā Tu mērgli mani apsaukāji par mauku un miskasti. Ko Tu gribi no manas puses sagaidīt? Es ceru, ka esi 50 % vīrietis un neatteiksies uz cīņu.

14.jūlijs, 16:41 Atbildēt

Klusums, tā jau domāju, ka atkal bikšeles pilnas.

14.jūlijs, 23:54 Atbildēt

Jelena vs Marcis!!!! Čatbatls uz dzīvību un nāvi!!! Dāmas un kungi- lūdzu sagatavojiet savas likmes!

17.jūlijs, 20:57 Atbildēt

Varu uzlikt 100,ka mīzelis pat neparakstīsies uz 1:1.

19.jūlijs, 15:42 Atbildēt

Tas ir Stambulas konvencijas kliedzošs pārkāpums.

20.jūlijs, 9:13 Atbildēt

Varèja nesaukt policiju, bet parurèt to mèrgli, kàdu brîdi ar galvu zem ûdens.

20.jūlijs, 14:01 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:59

Jaunākās diskusijas