Mātes Ukrainā uz savu bērnu ķermeņiem raksta svarīgākos ģimenes datus

tautaruna.lv 10.aprīlis 2022, 18:28
 
Ekrānuzņēmums
Ukrainā mātes uz savu bērnu ķermenīšiem raksta kontaktinformāciju, ja gadījumā ar viņām kas notiktu, pauž ieraksti mikroblogošanas vietnē "Twitter".

"Mātes Ukrainā raksta ģimenes kontaktinformāciju uz savu bērnu ķermenīšiem - gadījumā, ja viņas tiktu nogalinātas un bērns izdzīvotu," publicējot ukraiņu ģimenes fotoattēlu, raksta „Kyiv Independent“ žurnāliste Anastasija Lapatina.

Viņa piebilst, ka, neraugoties uz kara šausmām, ar kurām saskaras miljoniem ukraiņu, "Eiropa joprojām diskutē par gāzi", kas ir mājiens uz Eiropas Savienības pretrunīgi vērtēto lēmumu noteikt sankcijas pret Krievijas precēm un pakalpojumiem, bet neaizliegt naftas un gāzes eksportu.

No Krievijas karaspēka atbrīvotajās teritorijās fiksēti daudzi civiliedzīvotāju spīdzināšanas gadījumi, un, piemēram, Irpiņā atrasti noslepkavoti bērni ar izvarošanas pazīmēm, paziņojusi Ukrainas parlamenta pilnvarotā cilvēktiesību jautājumos Ludmila Denisova.

"The Guardian" reportieris Ukrainā ir nācis klajā ar šausminošu informāciju, ka Krievijas karavīri bērnus izmantojuši par "dzīvajiem vairogiem", lai aizsargātu savus tankus spēku pārgrupēšanas laikā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas