"Viņam draud slimnīca"; skolotāja stāsta par baisām Covid-19 sekām kolēģiem

tautaruna.lv 15.janvāris, 13:41
 
f64.lv, Ģirts Ozoliņš
Kāda skolotāja mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies ar stāstu par to, kādas sekas pēc pārslimošanas ar Covid-19 ir viņai un viņas kolēģiem.
Kā raksta skolotāja, pēc pārslimošanas ar Covid-19 nācies saskarties ar sirds un plaušu problēmām, locītavu sāpēm.

"Šodien pēc stundām nejauši satikāmies C19 izslimojušie. Es dragāju pa sirds ārstiem, viņai naktīs sāp locītavas, vinam draud slimnīca, jo 50% plaušu nestrādā. Viena nāve. 2 ilgas rehabilitācijas. Covida nav??!! Tas viss 47 učuku kolektīvā. Tagad man ir bail," viņa raksta.

Tikmēr komentāros Twitter lietotāji diskutē ar par Covid-19 vakcīnas radītajām blaknēm (iepriekš skolotāja atklājusi, ka bijusi vakcinēta pret Covid-19), rehabilitiāciju pēc smagas Covid-19 gaitas un vēl pedagoģei stipru veselību.

"Iesaku aprunāties ar ģimenes ārstu. Man pēc otrdienas balstvakcīnas ne tikai uzkāpa temperatūra, kas būtu normāli un saprotami, bet arī ļoti uzlēca spiediens, joprojām sāp nieres priekšā un aizmugurē, un ļoti satūka rokas. Par sliktu pašsajūtu un spiedienu sūdzas arī paziņu loks."

"Tik labi saprotu! Līdzīga situācija-ārsti, analīzes un atkal analīzes utt. Jau pabrīdināju visus-lai tik kāds manā klātbūtnē papīkst, ka kovida nav..."

"Saprotu Jūs. Taču identiskā situācijā ir arī tie, kuriem vakcīna tomēr radīja smagas blaknes. Covids ir. Taču arī cilvēki ar blaknēm ir."

"Paldies, ka padalījāties. Novēlu nesašļukt. Galu galā zāles kļūst arvien labākas, un cilvēka organisms spēj pielāgoties ļoti daudz kam. Jā, ilga un nomācoša (līdz sāksies uzlabošanās) rehabilitācija, bet, ja jau ir ko darīt, jāizmanto izdevība."

Jau iepriekš esam dalījušies ar cilvēku stāstiem par dažādām sekām pēc pārslimošanas ar Covid-19. Piemēram, sieviete, kas ilgāku laiku slimoja ar Covid-19, sūdzējās, ka pēc slimības nespēj pat iztīrīt zobus un ieiet dušā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Nu, man nepilnu 40 cilvēku kolektīvā ar kovidu slimojuši 2, viens vakcinēts, viens nevakcinēts, nevakcinētais pārslimoja ātrāk un vieglāk. Toties 2 kolēģi pēc vakcinācijas nonāca slimnīcās ar trombiem plaušās, vēl 2 pēc vakcinācijas nespēj vairs atgūt normālu sirds ritmu, staigā pie kardiologiem un rij beta blokatorus un asinsšķidrinātājus, jo bez tiem jauniem, spēcīgiem puišiem draud infakts vai insults. Lieki piebilst, ka boosteri mūsu kolektīvā galīgi nerullē....

15.janvāris, 14:08 Atbildēt

Piebildīšu, ka arī mums nevakcinētie mēģināja apzināti inficēties, lai var dabūt pārslimošanas sertifikātu. Apzināti kontaktējās ar slimajiem. Nekādi neinficējās. Kam nav lemts, tam nav, kam lemts nonākt reanimācija vai kapos, tas, kā rāda Mārtiņa Rītiņa keiss, tur nonāks arī ar bisām 3 un pat 4 dozēm.

15.janvāris, 14:10 Atbildēt

Ja draud ar slimnīcu, tad traki, jā, bet ne tik traki, ja draudētu ar morgu.

15.janvāris, 14:59 Atbildēt

Ja potetos ieslodzītu izolācija uz trim nedēļām,mistiskais covid beigtos

15.janvāris, 14:59 Atbildēt

Man ir pazīstams mācītājs,izvadīs to učeni pa smuki,dārgi ar nepaņems,bet priekšapmaksa gan.

15.janvāris, 16:14 Atbildēt

Tā učene laikam pārstāsta fragmentu no šausmu filmas, kurā Pavļuks jaunībā filmējās.

15.janvāris, 16:15 Atbildēt

Kāpēc daudzi uzvedas un runā tā, it kā nāve kā tāda vispār nepastāv, un C ir vienīgais nāves iemesls?

15.janvāris, 16:23 Atbildēt

kad jāvakcinējās,jāparaksta dok. ,ka piekrīt šīm mocībām - valsts un vakcinēš. birojs atbildību neuzņemas . ko darīt? kur ir izeja no situācijas??? kaut kas nav īsti labi.

15.janvāris, 20:00 Atbildēt

Skaidris ka tas mnav normāli un tie kuri to saprot nedurās. Žēl tikai tos kurus piespieda to izdarīt.

15.janvāris, 22:00 Atbildēt

Sviests...Izslimoju un visa mana ģimene. Tā arī nesapratām kas tas bija. Viegla saaugstēšanās vai vīrus.Ja nebūtu nodevis analīzes tad ne es ne viens nomanas ģimenes nebūtu zinājis ka esam

kovid pozitīvi.

15.janvāris, 21:57 Atbildēt

Tas viss ir pēc tām nāves vakcīnām, nevis covida. Pat saslima viņi tipa ar covid no tām naves vakcīnām.

15.janvāris, 23:45 Atbildēt

tiešām skolotāja? sķita, ka šī ir viena no tām profesijām, kur arī ārpus darba , šājā gadījumā, interneta dzīlēs, skolotājs izteiksies pareizā latviešu valodā, bez slenga vārdiem.

Vakar, 11:15 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:18

Jaunākās diskusijas