Aktieris Ainārs Ančevskis: Vienīgo reizi viņam pateicu, ka mīlu viņu, kad viņš gulēja zārkā

tautaruna.lv 28.septembris, 1:00
 
Ainārs Ančevskis / Foto: Ģirts Ozoliņš/F64
Viesojoties "Kad viņas satiekas" studijā, aktieris Ainārs Ančevskis kopā ar raidījuma vadītājām šķetinās jautājumu par tēva lomu. Atminoties, ka pēc mammas nāves par tēva labāko draugu kļuvis alkohols, aktieris tā arī nekad dziļām sarunām ar viņu neesot pievērsies, nemaz nerunājot par tik vienkāršiem, bet grūti sakāmiem vārdiem "Es mīlu tevi".

Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis publiski par savu privāto dzīvi runā reti, atklājot, ka ģimenes dzīve un bērni viņam ir svarīgāka lieta uz pasaules. Sarunājoties ar raidījuma “Kad viņas satiekas” vadītājām viņš neslēpj un cer, ka saviem bērniem ir uzticams tētis, kas vienmēr būs blakus.

Es klusībā ceru, ka esmu labs tēvs. Ar bērniem man vienmēr kontakts ir bijis ļoti labs.

Cieņpilnas attiecības vienam pret otru viņu ģimenē ir svarīgas un tās Ainārs apzināti arī vēlas ieaudzināt savos bērnos.

Galvenais, ko es gribu saviem bērniem iemācīt ir cieņa. Manā ģimenē mamma ļoti ātri aizgāja mūžībā, līdz ar ko es nezinu, kā ir dzīvot kopā ar mammu. Un tētis arī nepieklājīgi ātri aizgāja, bet pēc mammas aiziešanas, tētis nepieklājīgi daudz sāka dzert un mums tās sarunas bija, kā iet darbā un tad sēdējām klusējām.

Lai arī ar tēvu attiecības nebija spīdošas, Ainārs atzīst, ka viņu mīlējis, taču nožēlo, ka šos svarīgos vārdus pateicis tikai tad, kad tētis jau gulēja zārkā.

“Man laikam vienīgais ir žēl, ka pirmo un vienīgo reizi tētim pateicu, ka mīlu viņu, tad kad viņš gulēja zārkā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:54

Jaunākās diskusijas