Magone gatavojas lielām pārmaiņām dzīvē

tautaruna.lv 15.oktobris, 16:14
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Pēc pēdējā laika notikumiem un attiecībām ar vīru šovu zvaigzne Magone Šutoviene apņēmusies mainīt savu dzīvi.
"Mans bēdu stāsts nav vienīgais Latvijā un arī ārzemēs. Mājas vardarbības ir tūkstošiem," STV pirmā kanāla šovā "Slavenības. Bez filtra" saka dzejniece M. Šutoviene.

Viņa ir apņēmības pilna pārtraukt šo “apburto loku” un darīt visu, lai viņas bērniem nebūtu jāredz vecāku nesaskaņas.

Magone neslēpj, ka attiecībās ar vīru jūtas noniecināta, jo viņaprāt tas, ko sieva ikdienā paveic ar saimniecību un bērniem nav vērā ņemams.

Viņa nav gatava piedot vīram pāridarījumus un nevēlas, lai situācija attīstītos vēl dramatiskāk. "Caurums nav aizlāpāms," par notiekošo saka Magone.

Sieviete apzinās, ka laukos vienai dzīvot ir ļoti grūti un viņa nezina, kā ar visu tiks galā, bet tas esot labāk nekā "šādu dzīvi vilkt".

Jau vēstīts, ka starp Magoni un Žani izcēlies strīds, pēc kura Magone vērsusies policijā un Žanim liegts tuvoties sievai un mājai.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Laikam nomainīs uzvārdu,no burkas uz bundžu.

15.oktobris, 17:29 Atbildēt

Modernā ķirurģija ar jaunākajām tehnoloģijām jebkuru caurumu aizlāpīs.

15.oktobris, 17:37 Atbildēt

Viena no Latvijas tālāko lauku stūra neizglītota slampa. Runas veids zem līmeņa. Uzvedība citu cilvēku mājoklī izpaužot sarunā vārdi izpratni savā gaumē, atvainojiet, viszemākajā līmenī. Ja cilvēku parāda televīzijas šovā, vēl nenozīmē slavenība jo it sevišķi Burkā kundze. Personīgs skaidrojums: totāla ņirgāšanās par šādu personu. Cilvēkam ir jāsaprot ko, kur, kā, par ko, ar ko, kādā veidā izrādīt sevi, bet nevis bez filtra zem viena pūtiena. Pretīgi !!!

15.oktobris, 22:15 Atbildēt

Skaidrs, ka tās lielās pārmaiņas beigsies ar to pašu, ar ko visas iepriekšējās... Ja sievietei nav dotas smadzenes, lai prastu izvēlēties normālu vīrieti, tad katrs nākamais ir iepriekšējā vērts. Atradīs nākamo uz*isēju, zem kura pagulties un uztaisīt nākamo bērnu, un tad varēs atkal kārtējo pašas izvēlēto veci gānīt pa visu valsti un ne tikai...Man nekad nav simpatizējis ne Ventis, ne Žanis, bet pašas dižās dzejnieces uzvedība ir zem katras kritikas...Kad vecis auklē bērnus, kamēr dižā šovmene jāj apkārt pa pasauli bez vīra un bērniem, viņš ir slaists un nepelna, un tiek nozākāts pa visu internetu, kad Žanis aizbrauc uz nedēļu strādāt, tad ,redziet, Magonītei pašai jāpieskata bērni un viņa esot nenovērtēta... Kad vienreiz tā sieviete, pirms ver muti vaļā, pieslēgs smadzenes??? Kad vīrs izsaka savas pretenzijas (pilnīgi pamatotas) par sievas uzvedību, tad tā esot emocionālā vardarbība, jo viņai sāpot, bet kad pati zākā savu vīru pa visu valsti, tad tā nav emocionālā vardarbība. Tas teiciens par savu vīru, kad viņš ieradās mājās pēc nedēļas darbā, vienkārši nolika uz pauzes... Pateikt par sev tuvu cilvēku, ka ieradies netīrs un smirdīgs kā novazājies runcis, tas ,protams, bija iejūtības un smalkjūtības etalons, un Žanim noteikti nemaz nebija sāpīgi... Fakts ir tas, ka šī dāma pati lieliski pieprot emocionālo vardarbību, un tas, ka Žanis beidzot viņu nosauca par dzimtas apkaunojumu, pilnīgi atbilst patiesībai. Tā ir totāla liekulība stāstīt, kā viņai sāp, kad kāds kaut ko neglaimojušu pasaka par viņu, bet tajā pašā laikā ar sūdainiem zābakiem bradāt pa citu dvēselēm...

15.oktobris, 23:48 Atbildēt

Nu kuram gan laiks un interse izlasīt tiiiik garu teksu'........

16.oktobris, 0:31 Atbildēt

Labi uzrakstīts,gluži manas domas.Kronis visam ir apspriest sava vīra dzimumlocekļa izmēru un seksuālās spējas un prasmes.un ne jau ar kādu sirdsdraudzeni,bet gan tv par prieku visai valstij.Cits būtu viņu tā nozilinājis,ka pati sevi nepazītu.

16.oktobris, 1:52 Atbildēt

Ko gan palaistuve var mainit sava dzive. Ari stradat vina nemak, tad ko....

16.oktobris, 8:48 Atbildēt

Jūs arī esat palaistuve? Es par piemēru nezinu kura un kas ir kāda. Bet jūs tik labi zināt.

16.oktobris, 9:10 Atbildēt
īpaši stulbs > sarmite.nikitina

Par palaistuvēm Sēlijas novadā, tās kopienās un pat Jēkabpilī sauc lejkannas.

16.oktobris, 9:55 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Bet stulbajai homofobiskai atejai taviem debiliem neta draugiem ar debiliem neta komentiem nevienam tavs neta idiota viedoklis neinterese.

16.oktobris, 11:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tu arī esi pie vainas, ka Magone tāda. Nevajadzēja kazu aizvilināt, tagad cilvēkam stress.

16.oktobris, 12:07 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Es tev debilai neta maukai jau 100 reizes saku,ej tu dirst ar saviem debiliem neta murgiem.

16.oktobris, 12:29 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Nevienam neinteresē tavs maukas-pederdroškas viedoklis,citu interesē.

16.oktobris, 13:02 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Bet man ir pie dirsas debilo T.R. neta mauku un debilo neta pederastu slimie neta murgu un T.R. jau sen ir viena un stulba publiska ateja ar paris debilie neta idiotiem un dalbajobiem.

16.oktobris, 14:04 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Kāds viedoklis..? Tā sēļi runā un sauc lejkannas par palaistuvēm. Vai tad es Magoni ar lejkannu salīdzināju? Tu, tā šķiet, brīžiem vispār atmosfēru nefiltrē.

16.oktobris, 15:05 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Maukas un prostitūtas ir tava māte,meita{ja tāda ir],pederasti tava ome,dēls,mazdēls ,nu tu gan jautājums vai esi mauka vai prostitūta?Vai arī pedofīls?

16.oktobris, 17:24 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Aizvakar bija tikai 10 reizes. Pa kuru laiku tu paspēji tik daudz nod...ties?

16.oktobris, 18:34 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:17

Jaunākās diskusijas