Premjers Kariņš skaidro savu dziedāšanu pie baltā flīģeļa

tautaruna.lv 15.oktobris, 7:30
 
Romāns Kokšarovs/F64
"Šis video tiek mērķtiecīgi izplatīts," pauž premjerministrs Krišjānis Kariņš, tiesa, neminot iespējamos iemeslus, kāpēc tas ticis darīts.

"TautaRunā" vakar jau rakstīja par video, kurā veselības ministrs Daniels Pavļuts spēlē uz klavierēm, bet premjers Krišjānis Kariņš dzied. To iespējams noskatīties šeit.

Kuluāros runā, ka video izplatījis kāds no "Attīstībai Par", vismaz sākotnēji tas "WhatsApp" saziņas vietnē esot nācis tieši no šī politiskā spēka. Turklāt video ir bijis rediģēts, izgriežot no tā klavieres spēlējošo Danielu Pavļutu.

Pats K. Kariņš skaidro, ka šis video uzņemts pirms diviem gadiem, tas ir, laikā, kad Covid-19 vēl nebija izplatīts.

Dažs no politiskajam krējumam pietuvinātajiem atcerējās, ka pasākums, kurā Pavļuts spēlējis klavieres un Kariņš dziedājis, esot bijis par godu 18. novembrim un tas tiešām noticis 2019. gadā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 41

 
Anonīms
 

Vien ļaunajiem dziesmu trūkst! Malači

15.oktobris, 8:16 Atbildēt

Kas tur ko taisnoties, jāgatavojas tikai uz Eirovīziju nākošajā gadā.

15.oktobris, 8:54 Atbildēt

Truflaki...

15.oktobris, 9:38 Atbildēt

Izskatās apšņaukušies un nokodušies

15.oktobris, 10:08 Atbildēt

Skaidrs, ka video tiek mērķtiecīgi izplatīts - netīšām, nospiežot kādu nepareizu pogu, to nemaz tā nevar izdarīt. Vienlaicīgi jāatzīst, ka premjers prot meldiņu noturēt un ir pilnīgi atbilstošs LR-2 standartu prasībām.

15.oktobris, 10:23 Atbildēt

Vismaz viņi beidzot parāda, kam viņi derīgi. Vajadzētu vēl kādu dejotāju un klejojošā trupa gatava. Šovam varētu Mārci ar kazu izmantot.

15.oktobris, 11:52 Atbildēt

Bet tu debila neta mauka ar saviem debiliem neta komentiem var pati pist savu kazu.

15.oktobris, 12:17 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tu ne tikai esi atejnieks, bet piedevām stulbs. Nav man kazas mīļumiņ! Ja arī būtu, es viņu nevarētu izmantot tā, kā tu🐐

15.oktobris, 12:30 Atbildēt

Atvainojos bet laikam nevajadzētu pionieru pili piesārņot ar mārci un kazām ,tur jau tā ilgi un dikti jāvēdina telpas,labāk lai visa tā varza getliņos tusē.

15.oktobris, 17:22 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > jelna.sergejeja

Jeļena Sergejeva ,lūdzu parunājat ari ar mani tik mīļi kā to darat Jūs ar Mārci.Kad es lasu ,mani pat skaudība pārņem.M..ī..ļ.u..m..i..ņš.Cik forši!!!!

16.oktobris, 11:00 Atbildēt

Viņš ir ne tikai mīļumiņš, bet arī cukurgailītis-saldumiņš.

16.oktobris, 11:32 Atbildēt

Kas kait man nedziedāt, vai jel man naudas trūka?

Vella darbus padarot! Potes dūru, vakcinēju, gejiem lesbām izdabāju. Kāpost vircu Brisels gaumē, savai tautai nobaroju.

15.oktobris, 11:56 Atbildēt

Mana nožēlojamā tauta!Kuram skauž,ka ministru prezidents prot ko vairāk,kā tikai runāt par negācijām,ar kurām jāsastopas ikdienā!

15.oktobris, 14:44 Atbildēt

Gunta Bērziņa, šaubos vai kādam skauž, ka Kariņš prot meldiņu noturēt. Ja es nostātos pie flīģeļa un sāktu dziedāt, tad es neapskaustu tos, kuriem būtu mani jāklausās. Līdzīgi ar Kariņu - man ir grūti izturēt skatoties un klausoties, kā viņš vada valsti. Cita lieta - skatīties un klausīties, kā viņš no visas sirds dzied. Tas viņam, patiesi, izdodas un to patīkami vērot. To es viņam arī novēlu. Taču vadīt valsti viņam, nudien, vairs nevajadzētu - tas ir pārpratums, kuru vajadzētu pēc iespējas ātrāk novērst. No tā mēs iegūtu visi. Pietiek mocīties, kam vēl tas nav skaidrs?!

15.oktobris, 15:02 Atbildēt

Domāju, ka nabaga Gobzemam vienkārši skauž. Kas viņam pašam traucēja kļūt par premjerministru? Viņam tas tika piedāvāts. Jā, mēs esam tauta, kura dzied. Es lepojos ar mūsu valdību, kurai jātiek galā gan ar ārējām grūtībām, gan vietējiem Kangariem. Dieva dzirnas maļ lēni, bet labi, kā teica mana mamma.

15.oktobris, 15:50 Atbildēt

Dace Danče, domāju, ka ar Gobzemu nav tik vienkārši. Gobzemam par premjeru traucēja kļūt viņa politiskie konkurenti. Tas ir normāli un labi saprotami, jo politikas galvenai mērķis ir varas iegūšana. Valdība un valdošā koalīcija pieļāva milzīgu kļūdu neiesaistot Gobzemu, neuzticot viņam atbildību par kādu konkrētu jomu. Tā vietā viņš tika iedzīts stūrī. Tad Gobzemam ieslēdzās visi politiskās izdzīvošanas instinkti. Tagad varam redzēt šīs kļūdas sekas - viņš kož nešķirojot bez apdoma visur, visiem un par visu. Un valdība gādā tam labu iemeslu. Tāpēc, manuprāt, mums nav iemesla, lai lepotos par valdību. Gobzems, tāds, kāds viņš ir šodien, ir valdības darbības rezultāts.

15.oktobris, 16:21 Atbildēt

Es piekrītu Dacei --- es arī lepojos ar mūsu premjeru un valdību šajos ne visai vieglajā situācijā

15.oktobris, 16:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > ance.strautina

Pirms šīs afēras, viņš tiešām likās sakarīgs.

15.oktobris, 18:28 Atbildēt

Pats sašņaukājies ja tik labi zini

15.oktobris, 16:43 Atbildēt

PIEKRĪTU BIRUTAI MALAČI -- TALANTĪGI CILVĒKI UN LAI SPĒLĒ UN DZIED TIEM APRUNĀTĀJIEM UN TRULAJIEM PAR DPĪTI UN MUMS PAR PRIEKU

15.oktobris, 16:53 Atbildēt

Teātris ir nedaudz tālāk.

15.oktobris, 18:26 Atbildēt

Es jau par to pašu - tiem, kuriem ir talants uz spēlēšanu un dziedāšanu, tas arī ir jādara. Tiem, kuriem ir talants uz valsts vadīšanu, tiem tā arī ir jāvada! Ja iznāk otrādi, tad jācieš ir visiem.

15.oktobris, 19:14 Atbildēt

Mūsu premjeram nevienam nevajadzētu skaidrot un taisnoties jo talantīgs cilvēks savā brīvā laikā var darīt ko vēlas kaut stāvēt uz galvas un nevienam nav tiesības rādīt --; bez atļauja --; nočieptu video un aprunāt , jo tas ir ļoti zemiski

15.oktobris, 17:03 Atbildēt

Va ta Juhņēviča ļāva?!

15.oktobris, 19:28 Atbildēt

Man tas kariņš nepatik.vakcinacijai bija jabut brivpratigai.bet dabujo vakcineties lai nepazaudetu darbu . Un darbs man ira labs un par algu speju nodrošinat gimeni un iekraat . Tadu darbu negribetos pa vējam palaist .bet te man pasaka ka bus javakcinejas vai japaliek bez darba. Stulbais idijots kariņs.cilvekiem vairs nav ne kripatiņas cilvektiesibu

15.oktobris, 20:10 Atbildēt

neienāk prātā, ka tas kariņš ... lab, trumja jau ... bet zem kalpa - ?

15.oktobris, 20:37 Atbildēt

... trumpja ... sorry !

15.oktobris, 20:45 Atbildēt

Nu, i kas ? ... Būtu vēl kas tas valod-izmisīg-pedalizētājs ... ( pēc to, ka Lapss par josken dubultagentiem krievu delfos ko tur sadzinis ).... ar sau kancelarij vadītāj ... koncertfļuger dance uzdancojuši ... - būtu ... a šitajais te PAVISAM NEKAS

... - par ko mandraža ???!!???

15.oktobris, 20:33 Atbildēt

Cik gan ... kam ... jābūt pie apstākļiem, kur caur to aptaurēto dziedātājputni seski miljonus kopj nost ... a šamais ko : nostājas trešajā pozīcijā un razjasnjajet, ko kā un kādi putni galvā bijuši nahaljavnajā sabantuičikā uzdziedāt... . Šasss - knabs pieslēgsies ... kā tam rāceņa .. va nē ... bet uz R burtu ... par to skapi ...

15.oktobris, 20:45 Atbildēt
Jelena Sergejeva > zigfrida.kalatrida

Jāāā...traki gan.

16.oktobris, 11:35 Atbildēt

Vata palīgskolās dziedāšanu arī apgūst?

15.oktobris, 23:10 Atbildēt

Ieklausies kā tas Amerikas pilsonis šķībi dzied,pretīgi kalusīties 🖕

16.oktobris, 3:58 Atbildēt
Jelena Sergejeva > arturs.artur.iks

Tieši tāpat, kā sludina likumus.

17.oktobris, 20:33 Atbildēt

Skaidrs, ka politiski BEZatbildīgais par Zolitūdes traģēdiju nekad nebūs Šimkus līmeņa pianists, jo labai muzicēšanai vajag arī dvēselei būt, skaidrs, ka intūrists no ASV mauj kā prot, bet briesmīgākais, ka šie nejēgas tikuši pie varas Latvijā. Jo darbojas valsts varā 1000x sliktāk, kā muzicē.

16.oktobris, 0:40 Atbildēt

Dirsējs tu.Lai Dievs tevi tiesā , kā tavu pukainīti,cerams atstieps kājās un tu līdzi viņam

16.oktobris, 3:56 Atbildēt

Šī video publicētājs lieliski apzinās to, kādu kaulu pamest, lai būtu ko skrubināt. Prot nospiest vajadzīgās pogas. Esmu par atbildīgiem tautas kalpiem (nevis kungiem), bet šī pieeja un taktika, proti, “tautas glābējs” parāda pirkstu un daudzi jau ekstāzē, ir vienkārši pretīga. Tas atgādina joku par hipnotizētāju, kurš pasaka: smiekli – visa zāle ņirdz; bēdas – visi raud un vaimanā. Hipnotizētājs uz skatuves nejauši paslīd un viņam pasprūk vārds “sūds”, rezultātā visiem pilnas bikses!

16.oktobris, 15:29 Atbildēt

Šī video publicētājs lieliski apzinās to, kādu kaulu pamest, lai būtu ko skrubināt. Prot nospiest vajadzīgās pogas. Esmu par atbildīgiem tautas kalpiem (nevis kungiem), bet šī pieeja un taktika, proti, “tautas glābējs” parāda pirkstu un daudzi jau ekstāzē, ir vienkārši pretīga. Tas atgādina joku par hipnotizētāju, kurš pasaka: smiekli – visa zāle ņirdz; bēdas – visi raud un vaimanā. Hipnotizētājs uz skatuves nejauši paslīd un viņam pasprūk vārds “sūds”, rezultātā visiem pilnas bikses!

16.oktobris, 15:36 Atbildēt

Kļūdas dēļ atkārtojos.

16.oktobris, 15:40 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:27

Jaunākās diskusijas