Baiba Sipeniece-Gavare velta skarbu kritiku dziedātājai Jolantai Gulbei - Paškevičai

tautaruna.lv 15.oktobris, 10:51
 
Kaspars Krafts/F64
Radio un TV raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece - Gavare sociālajā vietnē "Facebook" veltījusi ierakstu dziedātāja Jolantai Gulbei - Paškevičai.

Baiba Sipeniece - Gavare salīdzinājusi dziedātājas ar Augusta Kirhenšteina izdarīto 1940. gadā:

"Jolanta G Pashkevich !

Šis vīrs ir Augusts Kirhenšteins,kurš 1940.gada 30.jūlijā Latvijas tautas vārdā brauca uz Kremli "lūgt" Latvijas Republiku iekļaut Padomju Savienībā .

No diezgan drošiem avotiem zinu,ka visa Latvijas tauta nebija viņam devusi tādas pilnvaras.

Tavs šodienas paziņojums"Latvijas tautas" vārdā man stipri atgādina šo situāciju."

Jolanta Gulbe-Paškeviča, kura, kā zināms, ir Aināra Šlesera jaunizveidotās partijas biedre. Partija "Latvijas tautas vārdā" izvirzīja ultimātu Valsts prezidentam par atkāpšanos no amata, ja netiks izpildītas izteiktās prasības. Ar šo ultimātu sociālajos tīklos dalījusies arī dziedātāja.

Dziedātāja pie Baibas Sipenieces-Gavares ieraksta ir pievienojusi komentāru, kurā pateicas par viņas "uzmanību": "Paldies Baiba, ka izrādi man tādu uzmanību! Novērtēju Tavus centienus!"

Jau ziņots, ka 18.septembrī Šlesers izsludināja pasākumu par brīvprātīgu vakcināciju 11.novembra krastmalā. Tajā bija sapulcējušies vairāk nekā 1000 cilvēku, un policija konstatēja vairākus epidemioloģiskās drošības un sabiedriskās kārtības pārkāpumus.

6. oktobrī rīkota vēl viena protesta akcija, kurā pie Brīvības pieminekļa pulcējās vairāk nekā 500 dažāda vecuma iedzīvotāju.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Būtu lamājusi Samantu Tīnu, uzreiz dabūtu skarbi atpakaļ, un vēl pa zobiem. Pret vājākiem jau viegli vērst savu pilsonisko nostāju.

15.oktobris, 15:07 Atbildēt

Kāpēc Sipeniece uzdrīkstās kaut ko apgalvot Tautas vārdā???? Šitā šovmene- diletante, kas vergo naudai, vienalga kādai. Atceros, kad pēc maximas traģēdijas, zvērēja- nekad, nekur, pat netuvosies Maximai un nekad tur neiepirksies, tagad redzama Maximas reklāmas rullīšos, priecīga, iedvesmojoša reklamē Maximas loterijas, akcijas un t.t. Katram ir tiesības uz savu viedokli par savu pārliecību un sipeniecei nav tiesības citus kritizēt un norādīt pareizo partiju. To ka ar patreizējo varu esam pakaļā, redz visi, izņemot tos kurus nefinansē no valsts budžeta un prezidenta pilī saņem ordeņus....

15.oktobris, 15:33 Atbildēt

Viņa arī Putinu un Lukašenko lamā...

15.oktobris, 15:55 Atbildēt

Es, atkal, sapratu no raksta, ka Jolanta Gulbe-Paškeviča LV tautas vārdā runā. Sipeniece runā savā vārdā...

16.oktobris, 12:04 Atbildēt

Nu, un kur Tu redzi, ka Sipeniece kaut ko tautas vārdā runātu? Viņa to nedara, bet Tu jau pat nesaproti, kā izskatās rakstīts savā vai citu vārdā 🤣. Atšķirībā no antivaxeriem Sipeniece saprot, ka dzīvojot sabiedrībā cilvēkam ir arī pienākumi pret pārējo sabiedrības daļu, ko neizglītotie antivaxeri nesaprot, tik iet pavadā tiem, kuri grib balsis dabūt 🤣 tik nez kāpēc, kad nomirst vai smagi izslimo tuvākais, antivakseriem biksiņas sāk svilt un skrien vakcinētoes 🤪

17.oktobris, 8:48 Atbildēt
Kaspars Vavere > ironic.bee

jau 2 reizi esmu nokeris kovidu un baigi slikti nejutos.... nu ar gripu parasti ir sliktak.... ka jau neizglitotam dalbajobam man vakcinu nevajag

19.oktobris, 14:37 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Te komentos pirms laika viens stāstija,ka Sipeniece bij uzlūgta iestādē kā baļļuka vadītāja.Šī esot pieļurbājusies un līda bučoties

16.oktobris, 11:08 Atbildēt

vienā pasākumā pirms sazinciktur gadiem, ko vadīja, arī bija jautrā prātā. Tur Rajecku viņa pieteica kā Jarecku. Laikam likās makten smieklīgi. Toreiz gan padomāju, kā izklausītos, ja pašas Sipenieces uzvārdā šitā burtus samainītu vietām.

16.oktobris, 11:43 Atbildēt

Tas bija Bastejkalnā.

16.oktobris, 11:44 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:00

Jaunākās diskusijas