"Dzīvnieki iespējams ir gudrāki"; Reiniks sašutis par nevakcinēto sabiedrību

tautaruna.lv 2.oktobris 2021, 13:45
 
f64.lv, Ģirts Ozoliņš
Dziedātājs Lauris Reiniks mikroblogošanas vietnē "Twitter" paudis sašutumu par Covid-19 vakcinācijas noliedzējiem.

Mūziķis "Twitter" atzinis, ka neizprot tos cilvēkus, kuri vēl līdz šim nav vakcinējušies pret Covid-19.

"Es tiešām nesaprotu tos cilvēkus, kas joprojām nevakcinējas. Vienkārši nesaprotu," raksta Reiniks.

Tikmēr "Twitter" komentāru sadaļā izvērtās diskusijas. Kāds lietotājs atzina, ka cilvēki iespējams nevakcinējas pret Covid-19, jo baidās par blakusparādībām, kas var sekot pēc potes saņemšanas.

"Baidās. Paziņas ir saukuši ātros pēc vakcīnas. Pēc 1. Potes 3 dienas slikti. Pēc 2. Potes 3 nedēļas . Protams citiem vispār nekā nav."

Tomēr šāds apgalvojums, ka cilvēki nevakcinējas, jo baidās no blakusparādībām, raisīja neizpratni citos sociālā medija lietotājos.

"Nu labi, baidās. Bet nebaidās saslimt at covid un riskēt ja ne pašam sliktu gaidu, tad aplaist kādu citu? Šīs laikam tās lietas, kurās loģiku neredzu!"

Savukārt liela daļa nepiekrita mūziķa viedoklim, atzīstot, ka nevakcinēsies. Kā galvenos iemeslus minot, ka viņiem nav vienaldzīga sava veselība, kā arī tas, ka vakcinēti cilvēki var pārnēsāt vīrusu, tādējādi nepasargājot citus no inficēšanās.

"Vakcīna tikai pasargā sevi pašu bet citus viņa nesargā jo pārnest citam viņu var tāpat! Tad kāpēc ir ja vakcinējas? Procesu viņa jau neapstadina!"

Kāds "Twitter" lietotājs dalījās ar savu pozitīvu pieredzi. Viņa darbavietā, cilvēks, kurš bija vakcinējies, inficējās ar Covid-19. Pateicoties potei citi kolēģi nesasirga.

Jau vēstīts, ka vakcinācijas pret Covid-19 temps Latvijā turpina pieaugt. Nedēļas vidējais vienā dienā sapotēto cilvēku skaits patlaban ir 6735 jeb par 951 personu vairāk nekā pagājušajā nedēļā.

Pirmdien tika sapotētas 6340 personas, otrdien - 6424, trešdien - 7724, ceturtdien - 7182 cilvēki, kas ir vairāk nekā pagājušajā nedēļā attiecīgajās dienās.

Par piektdien patlaban vienotajā datubāzē reģistrēts 6001 vakcinēts cilvēks. No tiem 1840 tikuši pie vakcīnas pirmās devas, 2011 - pie otrās, bet 2142 sapotēti ar "Johnson & Johnson" (J&J) meitasuzņēmuma ražoto vakcīnu, kurai nepieciešama tikai viena deva.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 19

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

O Marcenes milota, trako, laikam nav dabujis dienas spermas karoti mute

2.oktobris 2021, 13:57 Atbildēt

Tieši tā, dzīvnieki nepieļautu ka viņu barveži ir tādi pakalpiņi un vestu visu bāru uz izmiršanu!!! Un nepareizi orientētie tiek izdzīti ārā ar kaunu nevis slavināt.

2.oktobris 2021, 14:16 Atbildēt

labāk nenokļūt sadusmota reiniga ķetnās

2.oktobris 2021, 14:24 Atbildēt

Visu zina un saprot tikai Dievs. Es arī nesaprotu un laikam nekad nesapratīšu to peredastu mīlu. Atklāti sakot, nav arī nekāda vajadzība.

2.oktobris 2021, 14:26 Atbildēt

Reiniku jāsaprecina ar tās Grētas , būtu interesants pāris .

2.oktobris 2021, 14:48 Atbildēt

Knieb pac savu reinigu un liec mierā GT. Vismaz kāds cīnās pret aplamībām ko ievazā pastalgnīdām līdzīgi aprobežoti sūdi - kaut vai piem. .. pilnas pastakastes ar makulatūru mežu vietā, ātra neta laikmetā ... utt.

2.oktobris 2021, 15:02 Atbildēt

vai tauta vainīga ka viņš homoseksuāls?

2.oktobris 2021, 15:06 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Sudu stumeja reinika atklasmes, par skabekla trubu:

"Daudzi nesaprot, ka tās divas nedēļas pie trubām/balona ir jāpavada skaidrā.

Ja saprastu, tad vakcinēties gribētāju būtu stingri vairāk..."

2.oktobris 2021, 15:16 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

man nospļauties par pederastu domām,tāpat ari par ēzeļu drāzēju domām.Visiem pederastiem jābrauc kāzu ceļojumā uz Arābu Emirātiem vai Saūda Arābiju. Tur viņus sagaida ļoti silti un ar prieku !!!Par kovidu tur visi pederasti ātri aizmirsīs.

2.oktobris 2021, 16:32 Atbildēt

Piderjuga!

2.oktobris 2021, 21:00 Atbildēt

Pats uzprasījies.

2.oktobris 2021, 21:03 Atbildēt

Puisītis pārāk maz zina un pārāk skaļi runā. Vai arī ir liels viltnieks

2.oktobris 2021, 21:35 Atbildēt

Čalis pieradis saņemt regulāras anālās injekcijas un vairs nespēj saprast, kā citi var negribēt. Starp citu ir jau dzirdēts, ka potētajiem saslimstot ar kovidu, tiek pierakstīts plaušu karsonis. Tagad spararats griežas uz otru pusi. Agrāk kovidu pierakstīja visiem, kam var, tagad savukārt slēpj patiesos skaitļus par slimiem vakcinētajiem. Viss kā pie sovjetiem. Kur tālu mēs esam aizgājuši? Tikai ekonomika izpostīta.

3.oktobris 2021, 8:55 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Daudzi jau teiks,ka esmu sovoks,bet,ja skatās patiesībai acīs,tad sovjetos pederasti sēdēja vai nu cietumā ,vai skapī.Slimnīcas cēla tad vienu pēc otras ,bet tagad taisa ciet un visi tic,ka tās ir rūpes par tautu.Es jau sen nēesmu dzirdējis,ka kāds slimotu ar angīnu,plaušu karsoni vai vienkārši stipri saaukstējies.Visi slimo tikai ar kovidu.citu variantu nav,bet smieklīgākais ir tas,ka pa TV tika teikts,ka uz šo brīdi slimnīcās ir 390 kovidslimo un tas ir uz 2 miljoniem iedzīvotāju.Pandēmijas nav un nav bijis,bet ir tikai ļoti labs bizness ,kurš tiek mākslīgi uzturēts ar melu kovidu.

3.oktobris 2021, 10:05 Atbildēt

Zāļu valsts aģentūra informē, ka Eiropas Zāļu aģentūras (EZA) Zāļu drošuma komiteja ir apstiprinājusi divas jaunas reti novērojamas iespējamas blakusparādības, kas ir saistītas ar vakcīnas Covid-19 Vaccine Janssen lietošanu – venozo trombemboliju un imūno trombocitopēniju, ziņo nra.lv

Nu ko idioti vai muļķi turpāk Laura koncertus neapmeklēs. Kaut pandēmija beigsies neies un viss. Gribēšu redzēt kā Laurītis varēs atļauties pa ārzemēm braukāties.

3.oktobris 2021, 19:08 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

nav jēgas par to runāt un kādam vakcīnfanam to pierādīt.Tā ir tukša laika tērēšana. Uzliec uz vakcīnas pudeles galvaskausu ar kauliem un uzraksti,ka sastāvā ir ciankālijs un žurku inde ,tāpat dursies un rindā stāvēs

3.oktobris 2021, 19:48 Atbildēt

Ehh. Lauri arī nopirkuši. Žēl gan.

3.oktobris 2021, 22:58 Atbildēt

Iespējams, pat dzīvnieki ir gudrāki… par Reiniku...

4.oktobris 2021, 12:00 Atbildēt

Reiniks un parejais aitu bars, droshi kalpojat par ekperimentalu objektu, tici man, nevienam nav un nebus zhel. Ko lai dara, ka pat nemegini uzzinat kas patiesiba ir Fauci.

5.oktobris 2021, 12:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:18

Jaunākās diskusijas