Viņķele komentē iniciatīvu par nevakcinētajiem Covid-19 slimniekiem

tautaruna.lv 21.septembris, 15:13
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele mikroblogošanas vietnē Twitter paudusi viedokli par parakstu vākšanu, lai "neattaisnoti nevakcinētie" Covid-19 pacienti ārstēšanās izdevumus segtu paši.

Viņķele šīs iniciatīvas būtībā saskata problēmas.

"Cilvēki ar sliktāku izglītību un zemākiem ienākumiem - tostarp seniori. Tā ir šīs iniciatīvas sodāmo auditorija. Pa aktīvistiem, kas šo cilvēku bailes izmanto politiskiem mērķiem, tas netrāpīs," raksta Viņķele.

Jau vēstīts, ka iedzīvotāju iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par to, lai "neattaisnoti nevakcinētie" Covid-19 pacienti ārstēšanās izdevumus segtu paši.

Iniciatīvu iesniedzis Sandis Kravalis, kurš norāda, ka slimnīcās ar SARS-CoV2 infekcijas vidēji smagu un smagu gaitu tiek stacionēti arvien vairāk pret Covid-19 nevakcinēti pacienti. Nokļūšana slimnīcā ar Covid-19, it īpaši intensīvās terapijas vai reanimācijas nodaļās, rada valstij milzīgus izdevumus.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Viņķele, lai arī ar tikai viņai piemītošu seksapīlu ir apburoša sieviete, izrādās, ir arī sadiste. Tā vietā, lai ierosinātu eitanāziju, grib no senioriem pirms Covida nestās nāves naudu noplēst. Lai, kā saka, nepaliek ne bērniem, ne mazbērniem.

21.septembris, 15:51 Atbildēt

Kāds sakars potēšanai un naudai? Analoģija ar KASKO ir ļoti precīza, tikai iiek iegūts bezmaksas KASKO :)

21.septembris, 16:46 Atbildēt

Ak, dīvs, atkal tā vecā grabaža grab.

21.septembris, 17:42 Atbildēt

Varbūt Vinčikam laiks pašai sevi piedāvāt?

21.septembris, 20:42 Atbildēt

Es uzskatu tos kas grib cilvēkus vakcinēti lai viņi nomirst vai par maz nāvju.Es uzskatu Viņķeli par blēdīgu radījūmu jo cilvēkiem viņa pensijas aprēķināja pēc mazākā algoritma lai cilvēki mazāk saņem bet savu vīram lai būtu laba pensij- a.Pati pēc vīna gāja bez maskas bet mums te ir masku jānēsā.Viņa ar Kāriņu es uzskatu un līdzīgi domājošiem ir naturāli sadisti.

21.septembris, 22:18 Atbildēt

Tur slimo švakcinētie un veselie,un ārstē ar dekstametazons,kurš ir efektīvs bet izraisa 30 smagas blaknes,tā kā ja saslimst,nekādā gadījumā uz slimnīcu,tikai mājās,citādi var rezervēt zārku un kapa vietu!

22.septembris, 0:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:33

Jaunākās diskusijas