Raimonds Pauls pauž viedokli par vakcinēšanos

tautaruna.lv 30.jūlijs, 15:13
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Maestro Raimonds Pauls, viesojoties kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Ziņu TOP", paudis viedokli par vakcinēšanos.

Pauls uzskata, ka vakcinācijai pēc būtības jābūt brīvprātīgai, jo tā ir katra "privātā lieta".

"Es personīgi - man kā pateica, mani jau pēc nedēļas aizveda tur un sašpricēja," saka maestro un vēlāk piemetina, lai katrs to dara pēc savas sirdsapziņas.

Raimonds Pauls sev ierastajā veidā ironizē, ka ne velti savu koncertu nodēvējis par "Ceturto vilni". "Ne jau dēļ slimībām, taisni otrādi," smej maestro.

Jau vēstīts, ka Maestro Raimonds Pauls no Veselības ministrijas (VM) saņēma uzaicinājumu vakcinēties pret Covid-19, un viņš šo iespēju izmantoja, dodoties saņemt pirmo poti februāra beigās.

Vaicāts par savu attieksmi pret vakcinēšanos, viņš pauda tai atbalstu, piebilstot, ka patlaban saskaras ar lielu daudzumu informācijas par pašām vakcīnām. "Man katru dienu stāsta, kas ir to sastāvā, bet tas nav tik būtiski. Dodiet cilvēkiem zāles, ja tādas ir!" aicināja Pauls.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 40

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

Nezinu ko stāsta par sastāvu Paulam,bet Jauns.lv rakstīts ,ka Astras 1 vakcīnas cena ir 1,78 eur.Laikam krāna ūdens?Aptiekā par tādu piķi var nopirkt tikai aktivēto ogli,kas ir lielā temperatūrā sadedzināta koksne.Tur noteikti ir daudz vērtīgu vielu organismam it sevišķi 85 gadu vecam?Žēl Paula .

30.jūlijs, 16:03 Atbildēt

nedirs neta idiots ostins savus neta murgus,,

30.jūlijs, 16:53 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

kad tu aizvāksies prom pie saviem piderkorišiem?

30.jūlijs, 19:47 Atbildēt

Tu pats pederasts un dirsejs.

30.jūlijs, 19:53 Atbildēt

Pidariņi, nāciet pie manis, apmierināšu daudzos veidos, no visiem galiem!

30.jūlijs, 20:10 Atbildēt

Es domāju kad kā cilvēks pats izlemj

30.jūlijs, 16:39 Atbildēt

Paulam taisnība, "vakcinācijai pēc būtības ir jābūt brīvprātīgai".

30.jūlijs, 17:16 Atbildēt

Ar brīvprātīgu vakcinešanos mēs vēl 50 gadus sadzīvosim ar kovidu, kamēr sāksim dzīvot alās.

31.jūlijs, 13:56 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.nis.5ab74e2ba392d

Varētu domāt, ka ar fakcinēšanos viss beigsies. Tūlīt sekos nākamie covid paveidi alfabēta kārtībā.

31.jūlijs, 15:51 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > j.nis.5ab74e2ba392d

Jau Latgalē plosās '' lielo kļocku'' paveids.Pfizer pielāgo vakcīnas jaunajam paveidam .Kopumā saražotas 4 miljardi vakcīnu ,tas ir ap 40 tūkstoši tonnu brīnumdziras.Nu briest 50 tonnīgajās 20 mucās kārtējā mēneša 100 miljoni vakcīnu.Pielāgojas un kopējas jaunā paveida pīķa mutants.Pāris olimpisko peldbaseinu ar augstvērtīgām vakcīnām par 1,87 eur par vakcīnu.Briest un burbuļo.Gaidām ar nepacietību.

31.jūlijs, 18:59 Atbildēt

Tad jau parastā virca.

31.jūlijs, 20:20 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > jelena.sergejeva

Ja pa Latviju meklētu kūti ar vircu un mēnesī būtu jāsalej kā to dara Pfizers 100 miljoni pudelīšu ,kuru uzglabāšanas temperatūra ir -75 grādi problēmas būtu milzīgas.Jāatrod pirmkārt ap 1000 tonnu vircas.Nez vai es pa mēnesi spētu pat 1 miljonu pudelīšu pat ar krāna ūdeni uzpildīt.Iedomājies skaitli ka esot saražotas jau 4 miljardi vakcīnu.Tas ir 40 tūkstoši tonnu vakcīnu !!!!Ledusskapjiem -75 nesanāk,jāuzglabā šķidrajā slāpeklī.Un visi gandrīz tam tic ! Cirks .

31.jūlijs, 20:35 Atbildēt

Tiek tak ražots, lai līdz 2024.gadam pietiktu. Tā kā ātrāk par 2023.gadu varam necerēt uz happy END.

1.augusts, 13:45 Atbildēt

Piekrītu Raimondam Paulam! Es gan mazliet padomāju,bet tad domas virzījās uz vakcinēšanās pusi un ļoti palīdzēja ģimenes ārstes Ilonas ieteikums,ka tam jānotiek! Pirmo vakcīnas devu saņēmu 30.maijā,bet otro savā "80"gadu dzimšanas dienā(kā dāvanu?!)Vakcinējos ar MODERNA vakcīnu,blaknes nedaudz bija un tieši dzimšanas dienā,jo viesi sēdēja pie galda,bet es gultā ar 37.6 un nedaudz trīcēju,bet otrā dienā jau viss bija labi! Esiet bezbailīgi,kam jānotiek -notiksies!

30.jūlijs, 17:50 Atbildēt

Kādas blaknes? Normāla organisma('laba' organisma) reakcija!

30.jūlijs, 18:35 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

es neko nēesmu potējies un man ari viss labi ,priekškam man sev jādur ļerga par 1,5 euro un pēc tam jātrīc? 80 gados no kā jābaidās, tad tikai no sava stulbuma.Ja trīc tad laba organisma reakcija? PSRS laikos potēja pret visa ko skolā,bet nekad nebij nevienam slikti un reanimācijas brigāde blakus nestāvēja kaut ko gaidot ,vai kāds trīcētu un domātu ,ka trīce ir laba organisma reakcija.Meža cūkai medībās kad lodi ieliek pierē tad tā nokrīt un ari trīc.Laba organisma reakcija?Apbrīnojama vieglprātīga rīcība laist organismā visu ko iesaka tie kuri uz to naudu pelna.

30.jūlijs, 18:49 Atbildēt
Ingvars Krumins > dailis.ere

Jā labi

30.jūlijs, 20:11 Atbildēt

teica mirusī skolotāja

30.jūlijs, 20:12 Atbildēt
Marcis > ingvars.krumins

Skolotaja nomira no Covid-19..

30.jūlijs, 20:20 Atbildēt

Novēlu jums stipru veselību. Domāju, ka 80 gados vairs nav svarīgi no kā mirt. Vai no insulta vai vakcīnas blaknēm.

31.jūlijs, 1:38 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kā viņa varēja nomirt no covid, ja saslimušos nešpricē? Viņa tak bija dūrusies.

31.jūlijs, 20:23 Atbildēt

Jūs izdaŕījāt, kā visi! Ielēcāt akā! Kur šeit ir drosmes pazīmes? Drīzāk gļēvas bailes no neizbēgamā un citu cilvēku ietekmē.Nožēlojami!

30.jūlijs, 18:52 Atbildēt

Es Paulam ticu.

30.jūlijs, 21:17 Atbildēt

Ieslēdziet smadzenes un tad rakstiet. Ja visā veselības ministrijā ir tikai divi ar ārsta diplomu, valdības vīreļi arī nevar palielīties ar ārsta diplomu, tad ļoti šaubos, vai šādi cilvēki vispār spēj loģiski spriest par vakcinēšanās jautājumiem. Vienīgais, ko viņi ir spējīgi, ievilkt kādu ķeksīti, kāda ieteiktā tabuliņā. Pie varas nonākuši, tad ar visiem iespējamiem līdzekļiem, ķeksītim lasa nepieciešamos iedzīvotāju skaitu. Pat, viņu skatījumā, dakteris izraksta receptīti ar nepieciešamo vielu skaitu, bet aptieķnieks izsniedz jau zāles. Ne dakteris zina, kādas zāles tiks izsniegtas ar visām blaknēm, ne aptieķnieku interesē blaknes. Bet blaknes brīžam jiftīgākas, nekā ārstētā slimība.

31.jūlijs, 8:17 Atbildēt

Kāds tavam komentam ir sakars ar rakstu?

31.jūlijs, 10:25 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

TR bij raksts,ka blaknes temperatūta,slikta dūša un tt.ir labi,jo tad veidojas antivielas !!!!!!!! Cilvēku idiotisms ir fenomināls un nepārspējams.Vecenei 80 gados iepotē ''vakcīnu'' ar pašizmaksu 10 centi,lētāk kā destilētais ūdens aptiekā un šī dreb,trīc pēc sprices,bet otra vēl '' gudrāka'' šo mierina un saka,ka tā ir veselīga organisma reakcija.Pasaules gals.Vieni idioti.Juri ,neraksti par ieslēgtām smadzenēm ,jo te reti kuram tās ir.Nav jēgas laiku tērēt.

31.jūlijs, 14:34 Atbildēt

Neta visi ir baigi gudrie,Juris un visi parejie un ministriem nevaig nekadus medicinas diplomus un tev Jura te ir sakars ar rakstu par Raimondu Paulu..

31.jūlijs, 14:37 Atbildēt

Tu debilas ostins nedirs viesiem savus neta murgus..

31.jūlijs, 14:38 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Pareizi, pareizi apmēram, kā traktoristu par premjeru un āzi par dārznieku. Tas ir kā pirmā boļševiku valdība, kur nevienam vispār nebija jēgas ko dara.

31.jūlijs, 16:00 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > jelena.sergejeva

Toties tagad 30 gados ir sasniegts fenomināli daudz 95% ieņēmuma valstī ir no mežu izciršanas.Jēgas ko dara tagad ir 1000 reizes mazāk.Viss izputināts un sagrauts ko vien var.Ar kādu pašu ražotu preci pazīstama Latvija pasaulē?

31.jūlijs, 19:05 Atbildēt

Pēdējos 30 gadus tiešām nav ar ko lepoties. Muldu... praids. Ko tulkojumā nozīmē pride?

31.jūlijs, 20:29 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > m.ri.a.60e61ddb0621e

Nesmīdini.Ar koka štruntiņiem,suvenīriņiem,kaltētiem ķirbjiem,ogām un svecītēm? Vai,ļautiņi !!!!!Baltkrieviem piem ir pasaulē ar lielāko kravnesību smagie '' Belazi'', traktori ,ledusskapji un superīgākā optika (binokļi,optiskie tēmekļi ) pa lētu cenu.Praktiski visa rūpniecība kura strādāja pirms 30 gadi ,vēl tagad strādā un ražo.

1.augusts, 15:09 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > jelena.sergejeva

Nu piderasu mums daudz točna.Varam būt lepni,ka nav deficīts.

1.augusts, 15:12 Atbildēt

Skatos, ka tu esi ne tikai ar pakaļas piedziņu, bet piedevām vēl neizdevies šovinists. Salīdzini gandrīz desmit miljonu valsti ar knapi pusotru miljonu iedzīvotāju valstiņu. Tas bija tikai viens piemērs uz ātru roku, jo izskatās, ka nemāki pat lietot Google.

www.fenikssfun.com/razots-latvij...as-zimoli-8018

P.S. Jā, un Lukašenko arī jau 30 gadus ''ražo'' savu diktātu :) Brauc labāk uz turieni, tev noteikti patiks viņu binokļi (ļoti nepieciešama prece), pa lētu cenu :D

1.augusts, 18:45 Atbildēt
Jelena Sergejeva > m.ri.a.60e61ddb0621e

Māriņ, paskaties ko 30 tajos gados Latvija eksportēja, nav grūti ieiet arhīvos.

1.augusts, 21:23 Atbildēt
Māriņa > jelena.sergejeva

Tu domā 1930tos? Nu, es apm zinu, kāds bija tad exports. Tikai, kāpēc Tu to piedāvā man, nevis tiem, kas nemitīgi nogāna mūsu valsti?

1.augusts, 22:18 Atbildēt
Jelena Sergejeva > m.ri.a.60e61ddb0621e

Jā, tas bija domāts par pirmo neatkarību, vienkārši salīdzinājumam. Tad Latvija bija trešajā vietā Eiropā attīstības ziņā. Pirms tam arī bija karš un juku laiki, bet ātri tika uz kājām. Kāda tagad ir problēma, laikam visiem ir skaidrs. Vispār tas bija par zīmoliem, ko Tu ieteici.

1.augusts, 23:50 Atbildēt

www.facebook.com/watch/?v=2197...ideo&ref=notif

ПЛЕВАТЬ НА ВСЕХ И КАЖДЫЙ ЗА СЕБЯ !!!

31.jūlijs, 12:51 Atbildēt

Arprats . Domaju ka Pauls bij nedaudz gudraks.izradas tads pats zabaks ka parejie vakcinetie auni bez logikas.

1.augusts, 19:06 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas