"Sačakarēta noskaņa"; cilvēki sašutuši par notiekošo koncertā, Dzintaru pludmalē

tautaruna.lv 30.jūlijs, 13:15
 
Ekrānuzņēmums no Twitter
Šorīt, 30. jūlijā, Jūrmalā tika aizvadīts īpašs saullēkta koncerts, kas vienuviet pulcēja vairākus desmitus cilvēku. Koncertā uzstājās pasaulslavenā ērģelniece Iveta Apkalnas. Koncerts notika īpašā vietā, Dzintaru pludmalē, tādējādi skaistas mūzikas pavadījumā bija iespējams sagaidīt saullēktu. Par spīti skaistajai pasākuma vietai un idejai, vairāki sociālo tīklu lietotāji neslēpa sašutumu par tā norisi.

Plkst. 7:00 no rīta cilvēki pulcējās pasākumu norises vietā - pludmalē.

Lai arī koncerts notika brīvā dabā, jūras krastā, kur ir iespējams ievērot visus epidemioloģiskos noteikumus, vairāki sociālā medija "Twitter" lietotāji neslēpa sašutumu par to, ka šādā pasākumā tiek "šķiroti" cilvēki.

Pasākumu organizētāji iepriekš bija pauduši, ka ieeja koncertā ir bez maksas. Tomēr apmeklējot šo pasākumu, bija jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka koncerta apmeklētājs ir vakcinējies pret Covid-19 vai pārslimojis šo vīrusu.

Tas radīja neizprati kādam soctīkla lietotājam.

Par spīti tam, ka uz pasākumu tika aicinātas personas, kurām ir Covid-19 sertifikāts, pasākumu baudīja arī cilvēki bez tā, sēžot pludmales smiltīs otrpus žogam.

"Viņpus laba un ļauna? Vai vienkārši sačakarēta Saullēkta koncerta noskaņa, šķirojot cilvēkus..."

"Bezjēdzīgs idiotisms, zinot, ka brīvā dabā vīrusa pārnese praktiski nenotiek...," tā ierakstu komentēja, kāds "Twitter" lietotājs.

Par tradīciju Jūrmalas festivālā kļuvis pasaulslavenās ērģelnieces Ivetas Apkalnas saullēkta koncerts jūras krastā. Neparastais notikums divus gadus pēc kārtas Dzintaru pludmalē pulcēja simtiem klausītāju un sarūpēja neizmirstamu mūzikas klausīšanās pieredzi, dabas skaņām saplūstot ar karaliskajām ērģeļu stabulēm un Ivetas Apkalnas brīnišķīgo ērģeļspēli.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 38

 
Anonīms
 

Pavļuts tagad kontrolēs arī meitenēm pludmales tērpus t.i. peldkostīmus un tas būs bargāk par Covid.

30.jūlijs, 14:15 Atbildēt

Snobu saiets!

30.jūlijs, 14:23 Atbildēt

Vai vienam otram soctīklu lietotājam nebūtu laiks apmeklēt kādu galvas ārstu. Tas pats attiecas uz aktīvajiem nevakcinētajiem visu mūsu valstī notiekošo kritiķiem. Es atrados aiz žoga un nekas man neliedza baudīt šo skaisto rīta koncertu. Man pat bija ērtāk nekā tiem, kas atradās žoga iekšpusē. Ja cilvēkā ir žults, tad tā žults līst pār visu - gan pār skaistu koncertu, gan pār valdību, gan pār vakcinētajiem, tikai savu stulbumu neredz. Jūtos pagodināta, ka mani pieskaita pie snobiem.

30.jūlijs, 15:00 Atbildēt

Pēc manām domām atrasties aiz žoga, tas pats vien ir, kas atrasties žoga iekšpusē. Nē, nu var to dažādi interpretēt. Katrs savā ziņā ir aiz žoga jebkurā gadījumā,no kuras puses skatās, iznākums identisks.

30.jūlijs, 16:23 Atbildēt

Dolbanā

31.jūlijs, 12:36 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > mike.5fbbc683867eb

Mike, protams, ir absolūts dārzenis.

Bet Jelenai Sergejevai es piekrītu- žogs pastāv vien cilvēkiem, kuri to sevī uzcēla. Ne citiem.

1.augusts, 0:04 Atbildēt

Tad jau izstumtie,nevacinètie-varès nemaksàt nodokĺus arì,ja jau tà sàk śķirot mùsu valsì

30.jūlijs, 15:04 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

paši virusulogi saka,ka vakcinētie var būt pārnēsātāji,bet tas ir figņa kronis visam vakcīnu cenas ,Astra 1,78 euro viena vakcīna.Interesanti , kas tur iekšā ,ja lētāk maksā kā destilētais ūdens? Augsvērtīgas vakcīnas kovidfaniem par atejas papīra ruļļa cenu !!!! Nu moins !Tie ,kas veda nopelnija,ražotāji nopelnija un tt,pašizmaksa 10 euro centi !!!!Tur pat Mārča čuras neatmaksājas fasēt par tādu cenu.

30.jūlijs, 15:07 Atbildēt

Par ko es agrāk jau teicu, naftinieki nobāl šī biznesa priekšā. Viena lētā neder, kaut gan jau ir samaksāts, nāk nākamā jau dārgāka, pēc tam nākamā utt. Tikai par katru nākamo jāmaksā vairāk. Tagad nezin ko darīt ar vakcīnām, kurām beidzies derīguma termiņš. Tas nav viskijs, jo vecāks, jo labāks. Tāpēc tūlīt būs loterijas, liekiet likmes kungi un dāmas.

30.jūlijs, 16:31 Atbildēt

Tu neta idiots ar saviem neta murgiem un tak beidzot aizver savas smirdigas zaunas

30.jūlijs, 16:48 Atbildēt

Tas ir ostinam

30.jūlijs, 16:48 Atbildēt
Mike > marcis

Loh

31.jūlijs, 12:37 Atbildēt

Nabadziņiem sačakarēja noskaņu, tas ka aiz žoga palikušie čakarē normālas dzīves atgriešanos neskaitās!

30.jūlijs, 17:01 Atbildēt

Aiz žoga bija visi, tikai katrs savā pusē. Katrs var domāt, ka otrā pusē žogam ir čakarētāji.

30.jūlijs, 17:13 Atbildēt

Tu esi pamulkjis un tups radijums!

31.jūlijs, 4:41 Atbildēt
Fra > 751391468373205

nu tevi jau stulbībā nepārspēt.

31.jūlijs, 11:57 Atbildēt

Drīz būs tā.. ja gribi doties uz pludmali pasauļoties ar jāsagatavo covid pasīte:))

30.jūlijs, 18:25 Atbildēt

«Vispirms viņi atnaca pēc sociālistiem, es klusēja, jo nebiju sociālists. Pēc tam viņi atnāca pēc arodbiedrību biedriem, es klusēju, jo nebiju arodbiedrības biedrs. Pēc tam viņi atnāca pēc ebrejiem, es arī klusēju, jo es taču neesmu ebrejs. Pēc tam viņi atnāca pēc manis, un nebija vairs neviena, kas varētu protestēt».

(Martins Nīmellers vācu teologs un luterāņu mācītājs (1892–1984)

30.jūlijs, 19:25 Atbildēt

Jo vairāk pakļausimies noziedzīgiem noteikumiem, jo lielākā verdzībā būsim

31.jūlijs, 22:24 Atbildēt

sapista pludmale....lai spēlē parkā

30.jūlijs, 23:38 Atbildēt

zemisksi

31.jūlijs, 11:40 Atbildēt
Fra

Paši tie nejēgas, kas nevakcinējas, kad tas visvairāk gan valstij, gan visai pasaulei nepieciešams, šķiro cilvēkus. Protams, ka ierobežojumi šiem bezatbildīgajiem līdztautiešiem tikai palielināsies, jo rudens ar kārtējo uzliesmojumu jau praktiski sācies. Vispār, lai iet tie pļakari un sēž mājās, un nekur nestaigā, lai mediķiem viņi nav jāārstē. Lai iet uzn sēž vienā pulciņā, un gaudo par to, ka apdalīti.

31.jūlijs, 11:55 Atbildēt

Ja būs tāda pati situācija kā pagājušajā gadā, tad fakcinētie sēdēs uz tā paša poda ar visām fakcīnām. Tā ir visur, kur sākas viss no jauna, neskatoties uz lielo fakcinēto skaitu.

31.jūlijs, 15:45 Atbildēt

Drausmīgi. Lai Dievs dod spēkus, šo murgu godam izturēt

31.jūlijs, 14:54 Atbildēt

Nu- to prasa tikai tādēļ, lai motivētu vakcinēties... Nekāds sakars ar veselību.

31.jūlijs, 16:39 Atbildēt

Kā krievs teiktu saviem vārdiem - SVOLAČI !

31.jūlijs, 20:10 Atbildēt

nu vairs nebūs pasaulslavena, pēc tādas koncerta sacūkošanas , vairs Latvijā neuzstāsies !

31.jūlijs, 21:11 Atbildēt

Vakcinēties vai nē, tā galvenokārt ir katra paša brīva izvēle. Izvēle, kurā pusē žogam gribas būt. Nav ko žēloties. Tā, diemžēl, būs vēl ilgu laiku. Un nav ko diedelēt žēlastības dāvanas, aizej un novakcinējies!

31.jūlijs, 23:08 Atbildēt

Tu nu esi vienreizēja AITA ! Laikam jau nofakcinēta-tiem pazūdod pilnais rubulis...

1.augusts, 9:02 Atbildēt

Vakcinetos sadzen aplokā ka lopus lai neizmūk

1.augusts, 7:50 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

točna,.Tie sēd aplokā un jūtas lepni un '' drošībā''

1.augusts, 17:37 Atbildēt

Tā tas arī būs kāmēr tauta beidzot nesāks slānīt šos cilvēkšķirotājus-gan darba devējus kuri uzspiež vakcīnas,gan visu veidu pasākumu organizatorus kuri šo atbalsta būtu jānozilina ar sētas mietiem !

1.augusts, 9:01 Atbildēt

Ja es būtu novakcinējusies, tad man būtu pilnīgi vienalga kas man blakus stāv, kaut gan arī tagad ir po.

1.augusts, 16:24 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

nah tos koncertus,bulciņas un Parīzes.Pagaidīsim kad šie sāks ar trombiem krist vai vēl kādas problēmas un viss būs savā vietā.Būdams nenormāli glups es nesaprotu kāpēc vakcinētie baidās no nevakcinētajiem ? (viņiem tak imunitāte )Kāpēc jāpazemojas? Nelaiž bulciņas ēst, tad cepat tās mājās.

1.augusts, 17:36 Atbildēt

Tas, ka lielākajai daļai ierobežojumu nav nekādas jēgas, tāpat ir skaidrs. Dīvaini, ka cilvēki par to vēl uztraucas. Kā kariņš bija teicis par maskām - varētu jau atcelt, bet tas tā, lai neaizmirstās, kā valdība mūs "glābj". Veselība tas tā, svarīgāk jau ir piespiest padotos izpildīt pavēles. Un ja nu kāds sāk saprast, ka izklaides nav to vērts?

1.augusts, 23:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas