Nosauktas horoskopa zīmes, kuras pievelk naudu

tautaruna.lv 30.jūlijs, 14:48
 
pexels.com
Astrologi nosaukuši četras horoskopa zīmes, kuras būtībā piesaista naudu, raksta "mk.ru".

Cilvēkiem, kuri dzimuši Mežāža zīmē, zvaigznes ir labvēlīgas finanšu sektorā. Viņi zina naudas vērtību un ir īsti materiālisti. Tajā pašā laikā šīs zīmes pārstāvji ir strādīgi un spītīgi cilvēki.

Vēl viena zīme, kas piesaista naudu, ir Jaunava. Tiek uzskatīts, ka šajā zvaigznājā dzimst miljonāri. Jaunavas ir pedantiskas, seko līdzi budžetam, mīl un zina, kā ietaupīt.

Svari ir īsti veiksminieki. Tieši viņi ir ļoti veiksmīgi biznesā un bieži kļūst par loteriju vai azartspēļu uzvarētājiem. Šķiet, ka viņi pievilina naudu, tāpēc viņiem sagaidāmi lieli panākumi biznesā.

Ūdensvīri ir ļoti talantīgi un radoši. Šo zīmju pārstāvji ir idejām bagāti, kas palīdz atrast peļņu nesošus biznesus. Tomēr dažās situācijās viņiem trūkst piesardzības un viņi var visu nopelnīto vienā reizē pazaudēt. Astrologi iesaka Ūdensvīriem uzzināt, kā ietaupīt un ieguldīt naudu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

nezinu nevienu ūdensvīru, kurš būtu turīgs, pārsvarā visi vai nu sapņotāji ar minhauzena idejām, vai arī galīgi nepraktiski, vairāk radoši, pazīstu daudzus. Nauda parasti ir materilām zīmēm, lauvām, vēršiem, kas mīl izcelties, spozmi un kam savrīgs stauss, izvēlas naudīgas profesijas.

30.jūlijs, 21:16 Atbildēt

Esmu Ūdensvīrs un man ir BMW x5!

31.jūlijs, 12:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas